Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Isabelle Franke

2 posters
YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Isabelle Franke Empty
MesajKonu: Isabelle Franke   Isabelle Franke Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:30 am

Pegasusum Lyssa'yla tanışalı bir kaç aydan fazla olmuştu. Onunla birlikte hatırlamadığım kadar az göreve çıkmıştık. Daha fazla vakit geçirebilmek, hem de tipik bir Poseidon çocuğunun yaptığını yapmak için Pegasus binicilik sınıfına geldim. Rose ve Lia burada eğitmenlerdi ve şu ana kadar derse katılmadığım için bana kızıp duruyorlardı. Onlar daha fazla kızmadan sınıfa gelmekle çok yerinde bir iş yaptığımı düşünüyordum. Dersliğe varınca yüzüme kocaman bir gülücük yerleştirdim. Gururla kapıyı çaldım ve içeri girdim. ''Selam millet, ben geldim!''
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Isabelle Franke Empty
MesajKonu: Geri: Isabelle Franke   Isabelle Franke Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 1:16 pm

''Selam millet, ben geldim!''

Rose'la Lia, Coco'yu gördüklerine çok sevinerek " Oooo en sonunda buralara uğrayabildin. " dediler.

" Evet Lyssa'la daha fazla vakit geçirmek istiyorum. Hemde dahja fazla kızmamanız için işte buradayım " dedi kocaman bir gülümsemeyle. Coco binicilik dersi almak istiyordu. Bu dersi kardeşlerinin vereceğini düşünüyordu fakat ikisininde çok işi vardı. Bana bakarak Rose
" Clay kardeşime dersi sen ver. " dedi.

" Tamam " diyerek Coco'ya baktım. Sonra Coco'yla Lyssa'nın yanına pegasus ahırlarına gitmeye başladık. Lyssa, Coco gibi bir sahibi olduğu için çok şanslıydı.

Isabelle Franke
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isabelle Franke
» Isabelle C. Franke~
» Isabelle C. Franke.
» Isabelle Coco Franke 2^^
» Isabelle Coco Franke