Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Macera Başlıyor... 25 / 1

+2
Claire Angel Deeply
Kevin Least
6 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Macera Başlıyor... 25 / 1 Empty
MesajKonu: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 6:20 am

Sabahın ilk saatlerinde uyanmak herkesi üzerdi doğrusu. Ama birde gece 12’de yattıktan sonra sabah 5’te kalkmayı deneyin. Birde zorlu bir göreve gidiyorsanız işiniz gerçekten zordur. Hele birde labirent gibi bir yere girmek zorunda olursanız…

Labirente girmemin nedeni 2 gün önceki kehanetti . Kehanette göreve katılacaklar açık açık belliydi. Göreve Thalia,David,Adyali,Pacely,Alexis,Tamara, Claire ve tüm evrenin en güzeli Lara katılıyordu. Bu görevde beni mutlu eden tek şey Lara’nın gelmesiydi. En azından pozitif bir düşünce vardı aklımda. Ama Zeus Yumruğu’na varınca arkadaşlarımda hiç pozitif düşünce olmadığını fark ettim. Tamam işimiz çok zordu ama biraz pozitif olmalıydılar.

Hemen yanlarına gelip bir selam verdim. Arkadaşlarım selamıma cevap vermediler. Herhalde geç kaldığım içindir. Eh, geç kalmayı sevmem ama çoğu zaman geç kalırım. Arkadaşlarım yine de birbirimizi kollamamız gerektiğini düşünmüş olmalılar ki Sanada dediler. Evet belki garipti ama bu kadar insan belki de bütün dünya’yı kurtarabilirdi. Yere oturduktan bir süre sonra ayağa kalktım ve güneşe son defa baktım. O güneşi uzun süre göremeyecektim. Bir anda arkadan bir gürültü geldiğini fark ettim. Bütün kamp bizi uğurlamak için gelmişti. Kheiron hepimize birer birer şans diledikten sonra bana özel olarak bir şeyler söyledi. Artık gitme zamanımız gelmişti. Kardeşlerime el sallarken arkadaşlarım içeri girmeye başlamıştı. Artık maceramız başlıyordu ve şansa çok ihtiyacımız vardı.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 11:06 pm

Bugün labirente gidecektik. Bunun sebebi de kehanetti. Sabah 4 te kalkmış hazırlanmaya başladık. Bu görev için kardeşlerimden Lara'yla Thay'ı seçmiştim. Onlar bu görevi çok istiyorlardı. Bende gidecektim tabi onların yanında. Kulübede Lara ben Thay dışında kimse yoktu. Diğer kardeşlerim nereye gitmişlerdi acaba? diye düşündüm. Dolabımı açtıom ve üstüme şık bir şeyler giydim. Labirent karanlık olacağı için tecihimi açık renklerden yana kullandım. Saçımı ve makyajımı yaptıktan sonra çantamı hazırlamaya başladım. İçine gerekli gereksiz herbir şeyi koymuştum. Bu yüzdende çantam çok ağır oldu. İçeri gittiğimde Thay'ın hazır olduğunu gördüm. Thay'da benim gibi düşünerek açık renk bir bluz giymişti. Lara ise hala süsleniyordu. Süslenmesinin nedeni ise Kev'le birlikte bu göreve çıkttığımızdı. Doğal olarak sevgilisine herzamanakinden daha da güzel gözükmek istiyordu. 10 dakika da Lara'yı bekledikten sonra üç kardeş kulübemizden çıktık ve buluşma noktasına yürümeye başladık. Kardeşlerimin aklındada benimkiler gibi bir sürü sorular vardı. Bu yüzdende hiö konuşmadan buluşma noktasına gittik.

Herkese selam verdikten sonra Kev'i beklemek için oturduk. Herkes gelmişti bir tek Kev ortalıkta yoktu. Kev'de gelince ayağa kalktık. Tam labirente gidecekken arkamızdan sesler gelmeye başladı. Arkama döndüğümde ise bütün kamp oradaydı. Pers, kardeşlerim, arkadaşlarım, Tanrılar, Tanrıçalar... hepsi oradaydı. Bize şans dilemeye gelmiştlerdi. Kardeşlerimin sabah sabah niye kulübede olmadıklarını şimdi anladım. Bu beni çok mutlu etti açıkçası. Moralimiz yükselmişti. Fakat artık labirente girmenin zamanı gelmişti. Moralimiz yüksek bir şekilde labirente hepbirlikte girdik. Labirentin dar koridorlarındaydık şimdilik. Fakat ilerde bu dar koridorlar yerini geniş koridorlara bırakacaktı.
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 12:49 am

Gece sadece iki yada üç saat uyuyabildim.Hayatım en gergin günlerinden biri olsa gerekti bugün labirente girmemiz lazımdı.Çok kötü durumdaydım.Daha uyuyamayacağımdan kalkıp çantamı toplamaya başladım kıyafetlerimi falan aldım salak gibi bir iki tane kitap aldım.Neden aldığımı bilmiyordum ama genede aldım.Üstüme rastgele yeşil bir kazak giydim.Ve odadan çıktım.Kulübede kimse yoktu neden acaba bu saatde ne yapıyor olabilirlerdiki.Neyse kulübeden dışarı çıktım.

Diğer kulübelerden de hiç ses gelmiyordu dışarıdada değillerdi.Zeus'un yumruğuna gittim ilk gelen bendim 10-15 dakka sonra bir kaç kişi daha gelmeye başladı.En son da Kevin geldi.Tam içeri girmeye başlicaktıkki arkamızdan bir ses gelemeye başladı aarkamı döndüğümde bu seslerin kamptakilerden geldiğini fark ettim.Herkes burdaydı kardeşlerimle vedalaşıp içeri girdim.Ve labirentin içine girmiştik yürümeye başladım ve kamptakilerin sesi duyulmamaya başladı
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 1:03 am

Karanlıktan nefret ediyordum.Bir daha bu ıssız dar yerler de kaybolmak istemiyordum.Çantamda birkaç tane el feneri,kan kırmızısı ruj ve parfüm almıştım.Bu özel görev de neden makyaj malzemelerimi alayım? Elbette Kev'e güzel görünmek için.Birden Kevin'nın sesi ile irkildim. "Birbirinizden ayrılmayın." Hemen Kev'in koluna tutundum.Diğer kolum ile kardeşim Claire'nin omzundan tutuyordum.Bir kere bu karanlık ortamda kaybolmuştum.Nyks nehri üstüne yemin edebilirdim ki bir daha kaybolduğumda delirebilirdim.Bir yandan "Zeus bizi korusun,delirmek istemiyorum." diye mırıldanıyor,bir yandan da etrafa korku ile bakıyordum.Heyecandan neredeyse kalbim çıkacaktı.Zaten hep labirente girdiğimde Apollon'un değerini anlıyordum.Kev'in kolunu daha sıkı kavradım.Onun yanındayken en azından kendimi güvende hissediyordum.Şu ihtiyarı bulup hemen bu lanet yerden çıkmak istiyordum.Tabii bu biraz zordu.Neden birkere de şans bize gülmüyordu.buradan kurtulmak için içimden Zeus,Poseidon,Hades,annem hatta Ares ile Hephaistos'a bile yalvarıyordum.Birden garip bir ses ile irkildim.Bu bir yarasa olabilirdi veya devasal bir canavar... Etrafıma bakındım.Benim gibi tüm grupta merak içinde etrafa bakıyordu. "Neler oluyor?" diye sordum Kev'e hiç birşey demedi.Sanırım o da bilmiyordu.İşin en kötü yanı ise sesin bize hızla yaklaşmasıydı.Bir kez daha aynı sesi duydum. 'ne olacaksa olsun.' diye iç geçirerek hançerimi elim ile sıkıca kavradım.Birden karşıdan gölgeler çıkmaya başladı.Korktuğum kadar merak ediyordum da.Bakalım neler olacaktı.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 8:32 pm

Sabahın erken saatlerinde kulübemin içini daha güneş ışıklarının bile gözükmediği bir zamanda uyanmıştım. Erken kalkmak sorun değildi benim için. Çantama gereksiz eşyalardan doldurma konusunda bilinçliydim. 3 afrodit kızı ile göreve gidicektik. Ve emin olunki yanlarına makyaj eşyalarını aldıklarına dağir yemin bile edebilirdim. Ama çantama gerekli olan şeyleri yerleştirdim. El feneri, yedek gıdalar, su ( babanız posedion olunca su almamak olmazdı),kılıcım ve daha çok şeyler. Rahat bir kıyafet ile kulbemden çıktım. Kulübeme dikkatlice bakarak yürümeye başladım. Geldiğime bir çok melez uyanmıştı. Ares kulübesi bile oradaydı. Ren bana el salladmıştı. Ama uykusuzlupun ve tedirginliğin etkisi ile birşey yapamamıştım. Tabiiki de Apollon kulübeside oradaydı. Roc'un yüzünden düşen bin parçaydı. Kısa bir vedaşalma yapıldı. Vedaları sevmedim ve yapmazdımda.

Labirente vardığımıza babam Posedion'a dua ediyordum. Aslında herkes dua ediyordu. Zeus'a Athena'ya Hestia'ya bütün tanrı ve tanrıçalara. Merakla etrafıma bakınırken şüpheci bir sesizlik vardı. Gereğinden fazla bir sesizlik herkesin merakla bakışlarına neden oluyordu. Kılıcımı çıkardım. Olacak herhangi bir olaya karşı temkinle yaklaşacaktım.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Macera Başlıyor... 25 / 1   Macera Başlıyor... 25 / 1 Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 9:47 am

Çalar saatlerimin aniden başlayan metalik sesleriyle yataktan fırladım. Tüm gece labirentle ilgili kâbuslar görmüştüm ve eğer biraz daha oyalanırsam bizimkiler beni parçalayacaklardı. Üzerime koyu renkli bir şeyler giydim, çünkü canavarlarla karşılaştığımızda beni görmeleri biraz da olsa zorlaşır diye düşünmüştüm.
Akşamdan hazırladığım çantamı kapıp koşarak kulübeden çıktım. Bizimkilere veda etmek istemiyordum, sonuçta basit (!) bir görevdi.
Koşarak buluşma noktamıza, yani Zeus Yumruğu'na gittim. Geç kalmamıştım! Herkes toplanınca labirente inmek için harekete geçtik. Birazcık (!) korkuyordum ama bunu belli etmeye hiç niyetim yoktu. Tam inmeye başlayacakken arkamızdan sesler gelmeye başladı.
Arkama döndüğümde şaşkınlıktan tüm korkum uçup gitti. Tüm kamp bizi uğurlamaya gelmişti. Kardeşlerim yoktu, çünkü veda sahnelerini sevmediğim için gece onlara güçlü bir uyku ilacı vermiştim. Bu nedenle çalar saatlerini kurmuş olsalar da, duyacaklarını hiç sanmıyordum.
Birkaç arkadaşımla vedalaştıktan sonra Labirent'e daldık. Birbirimizi kaybetmemek için olabildiğince yakın yürürken ilerinden garip sesler gelmeye başladı. Sesler gittikçe yaklaşıyordu ve bana amcamın korkunç takibini hatırlatıyordu.
Korkuyla hançerimi çıkardım. Ok atmak bu karanlıkta tehlikeli olurdu, bu nedenle tercihimin hançer olması daha mantıklıydı.
Kevin "Dikkatli olun!" diye fısıldadı. Hepimiz canavarların ortaya çıkmasını bekliyorduk. En sonunda ilk canavar görüş mesafemize girdi.

Macera Başlıyor... 25 / 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Konser Başlıyor !
» Her şey daha yeni başlıyor
» Geri Sayım Başlıyor...
» İlk gün ilk macera
» Son Macera !