Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her şey daha yeni başlıyor

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Her şey daha yeni başlıyor Empty
MesajKonu: Her şey daha yeni başlıyor   Her şey daha yeni başlıyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 10:18 pm

Evin çatısına çıktım Fotianın sırtına bindim ve onu Empire state binasına doğru uçurdum.Artık onunla uçmaya alışmıştım.O kadar hızlı uçuyorduk ki hemen empire state binasının önüne geldim.Fotiadan indikten sonra ben ona seslenip,işaret yapana dek empire state binasının tepesinde uçmasını söyledim.Anlamış olacakki empire state'in tepesine doğru uçtu.O gün pazar günüydü bu yüzdün empire state'in önü çok kalabalıktı.Görevliyi buldum ve eline bir altın drahmi verdim.Onu takip etmemi istedi.Beni bir duvarın yanına götürdü.Duvarda bir yeri ittirdi ve önümde bir asansör belirdi.Duvar büyük ihtimal aasansörün kapısıydı.Umursamadım ve içeri girdim.Kapılar kapandı.Omega tuşuna bastım.Bir anda sarsıldım ve midem alt üst oldu.Kapılar hemen açıldı.Asansörün dışına doğru biraz yaklaştım.Bulutların üstündeydim.Empire state binası buradan belli olmuyordu bile.Havada uçan Fotia ise sinek gibi gözüküyordu.Asansörden çıktım.Olimposa doğru yürümeye başladım.
Babamı buldum.Daha doğrusu o beni buldu.''Demek geldin evlat ! Sana bir görevim var.''Normal insanlar oo oğlum hoş geldin nasılsın bir şey istermisin diye sorar.Eh insanın babası tanrı olunca çet diye konuya giriyor.
''Ne istiyorsun baba ne görevi ?''
''Sakin ol evlat kolay bir göre.Em teyzenin bahçesine gitmeni istiyorum.Orada önemli bir taş unuttum.Ateş taşı.Bu taş tehlike yaklaştığın ısınır.Tehlikenin derecesine göre ısınır.Buna kötü canavarlardan biri sahip olursa ona saldıramayız.Her saldırıyı önceden fark edebilir.Senden gidip bu taşı geri almanı istiyorum ve istersen sende kalabilir''
''Peki baba giderim.Nerede bu Em teyzenin bahçesi?''
''Onu sen bulmak zorundasın ''
''Nasıl yani.Baba saçmalama bu ülkede kaç tane em teyze,kaç tane bahçe vardır nerden bulacağım o bahçeyi!''
''Ara bul evlat daha fazla yardım edemem''
''Ne demek daha fazla yardım edemem.Zaten çok yardımcı oluyorsun(!).Sen olmasaydın normal bir çocuk gibi okula gidip sivilce veya o tarz saçma sapan problemlerle uğraşıyor olacaktım.Tek derdim sınıfı geçmek olacaktı.Hayatımı Mahvettin ! Annemi bile doğru düzgün göremiyorum.Arkadaşlar mı ? Onlarsa benim gibi melez.Kampta arkadaşlarımla dolaşayım diyorum.Her an bir canavar veya her hangi bi varlık çıkacak diye korkuyorum.Ellerimde 2metrelik kılıca dönüşebilen 2 yüzük taşıyorum sorarım sana bunun nesi normal.Tek yaptığın arada bir belirip bana birşeyler söylüyor olman.Söylediklerinde hayırlı olsa.Yok kendini hazırla,Yok em teyzenin bahçesini bul.Nasıl normale döneceğim? Nasıl kendimi koruyacağım?'' Babam gayet sakindi.Üzgünce ''Üzgünüm evlat ama elimden gelen sadece bu kadar.Ama şunu bil seni her zaman sevip korudum.O ilk gün masadan mendil kutusunu aldın ya normalde bir mendil kutusu o harpyayı deviremezdi.Ben ona büyük yapıp güçlendirmeseydim!''İyice tartışmaya başlamıştık.Babam her bağırdığında arkasındaki meşale gürlüyordu.Ben ise sürekli daha da kızgın hale geliyordum.En sonunda sinirlenip.''Tamam baba hayatımın içine edeceğim.Sürekli senin için savaşıp kendimi geliştireceğim bilmiyorum bi 1 yıl daha yaşarmıyım ama tek isteğim var senin için bu kadar çalışmamın karşılığı bana adam akıllı yardımcı ol!'' Sinirli bir şekilde asansöre doğru yürümeye başladım.Çok sinirliydim.Asansöre yanına gelince düğmeye bastım ve asansörün gelmesini bekledim.O sırada arkamda birisi bana seslendi ''Hişşt çaylak!''.Sinirle arkamı döndüm.''Ne var !''.Adama dikkatlice bakınca onun savaş tanrısı Ares olduğunu fark ettim.Pis pis bana gülüyordu ''al bakalım çaylak em teyzenin evini gösteren harita.''
''Niye bana yardım ediyorsun?''
''Sen perseus,ileride büyük tuzaklarla karşılaşacaksın.Büyük savaşlara katılacaksın.Gerek ön saflarda gerek arkalarda.Bunun gibi basit bir göreve giderken ölmene izin veremem.O yüzden.'' Halaa pis pis sırıtıyordu.''seninle daha çok karşılaşacağız çaylak!''dedi ve bir anda kayboldu.Haritaya baktım bi yeri tarif ediyordu.Asansöre bindim ve anında aşağıya indim.Ama zemin kata değil.Olimposun altında olan kata indim.Oradan Fotiaya seslenmem daha kolaydı.Dışarıya çıktım halaa çok yüksekteydim ve seslendim ''Fotia buraya gel'' Bir ıslık çaldım ve fotiaya işaret verdim.Hemen yanıma geldi.Üzerine bindim ve haritada yazan yere doğru uçmaya başladık

Her şey daha yeni başlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Macera Başlıyor... 25 / 1
» 1. Konser Başlıyor !
» Geri Sayım Başlıyor...
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni ev,yeni başlangıç...