Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)

2 posters
YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2) Empty
MesajKonu: Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)   Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:29 pm

(Bölüm bir :Tık!)
Gözlerimin neye benzediği hakkında bir fikrim yoktu. Ablamla göz göze geldiğim anda ikimizde gerilmiştik. Gözlerimin acısı yavaş yavaş dinmekteydi.
Ablam benim elimden tuttuğu gibi kampa doğru koşturmaya başladık. Kampa girdiğimizde soluğu revirde aldık. Fakat sorun şu ki kimse gözlerimin neden kanadığını bilmiyordu. Ablam benim muayene olmam için beni yalnız bıraktı. Kapı kapanmadan önce gördüğüm son şey ablamın bazı arkadaşlarının ona "Ne oldu?" gibi sorular soruyor olduğu idi.

Muayene bittikten sonra dışarı çıktım. Ablam yine hafifçe dizlerini büküp bana sarıldıktan sonra ben ona Orada ne oldu.. diye sordum...Ablam hafif bir gülümseme ile dikelip "Ne olduğunu bilmiyorum Ryz...Ama ne yapacağını biliyorum. Şaşkınlık içinde içinde ona baktım. "Tanrı Hektor'u ziyarete gideceksin" dedi.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)   Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:40 pm

Odadan çıktım. Olimpos aşkına, o gözler de neydi öyle! Ödüm patlamıştı! Üstüne üstlük elektirk yemiştim. Birkaç kişi ne olduğunu sordu. Önemli bir şey olmadığını söyledim, ama endişeden çıldırıyordum. Ryz çıkınca direkt gözlerine baktım. Pembemsi bir renge dönüşmüşlerdi. Mutlulukla sarıldım, sanırım olayı çözmüştüm. "Orada ne oldu?" diye sordu. Ayrıldım ve gülümseyerek "Ne olduğunu bilmiyorum Ryz...Ama ne yapacağını biliyorum." dedim. Şaşkınlıkla bana bakıyordu. "Tanrı Hektor'u ziyarete gideceksin." dedim. Anlaşılan küçük yastık kafanın bir özel gücü vardı.
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)   Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:25 pm

"Tanrı Hektor?" diye sordum. Bana dersliklerden bahsetmişti. Şimdide bana ondan bahsetmişti. "Özel güç..." diye içimden geçirdim. O kadarda iyi durmuyordu. "Yetenek" diyerek tamamladı ablam. Bu kulağa daha iyi gelmişti. Hayatımda müzik ve uyku dışında herhangi bir yeteneğim yoktu. "Kabusu yaşatma dedim. Ablam bana baktı. Ne olduğunu anlamamıştı ve haklıydıda! Canavarı kendi kabus dünyama kapattım...Ve orada yaşananları gerçekte hissetti Ablam yere bakıp düşünmeye başladı. Ryz...Korkmana gerek yok. Bana bak! Canavarları hipnotize ediyorum! bunu gülümseyerek söylemişti. O olmasaydı bu kampa dayanamazdım. En kötü zamanda bile o benim içimi ıstırdı. Noel baba gibi bir kahkaha atıp sesini komik bir hale soktu Sayın küçük yastık kafa? ne yaptığını anlamıştım. Zengin yaşlı ve aşırı modern insanlar gibi konuşuyordu "Evet bayan abla? dedim sesimi komikleştirerek. "Sadece yeteneğinize güvenemezsiniz. Kendinizi hem uzak hemde yakın dövüşte geliştirmenizi isteyeceğim. ikimizde bir kahkaha attık. Sanırım bir daha kontrol etmekten sorun çıkmaz...Tamamen iyileşmen iyi olur. Sanırım işleri bitmiştir. Hadi gidip raporu soralım diyerek içeri girdik.

Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gözlerim Kanıyor
» Öldüm Mü? (Bölüm 2)
» Kardeşlik Rp'si Bölüm 1
» Bölüm 1: Direnç
» Bölüm 3: Halat