Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşlik Rp'si Bölüm 1

+5
Calvin Drake Westin
Charles Hilfiger
Perseus Carter
Edward J. F. Newgate
Edward Kevin Hawke
9 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Empty
MesajKonu: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 8:16 am

Cole ile bulduğumuz kağıtta silah yapımı şeması vardı ama arkasını çevirdiğimde gördümkü bu bir şirkete aitti. Şimdi ise bu şirketi araştırmak için bütün takımı topluyordum. Bunun onlar için iyi bir deneyim olacağını düşünüyordum. Zeus yumruğunun tepesine tırmandığımda Cole beni orada bekliyordu.

-Yeni bir haber varmı ?
-Genesis hakkındamı... hayır malesef.

Genesis gördüğümüz kağıtta yazılı olan şirketin adıydı. Bu konuları düşünmeye başladım bir yandan Cole'a işaret verdim. Cole yandaki kartalı uçması için dürttü. Bu bizim kardeşlik işaretimizdi. Eğer zeus yumruğunun orada uçan bir kartal görürsen... demekki bir toplantı vardır. Kampı gören tarafa yaklaştım ve diğerlerini beklemeye başladım.
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 11:55 pm

Kulübemde sakince oturuyordum. Taa ki gökyüzünde aşina olduğum kartalı görene kadar. Bu kartalın ne anlama geldiğini bildiğim için hemen yola çıktım. Kısa sürede Zeus yumruğuna vardım. Kev ve Cole orada duruyordu. Bir şey hakkında tartışıyorlardı. Başta beni görmemişlerdi. Ama tartışmalarına ara verince beni gördüler. Elimi kaldırıp selam verdim. Onlarda başlarını salladılar.

Ne diye çağırdınız ? diye sordum.

Kev "şimdi öğreneceksin" diye cevapladı sorumu.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 2:01 am

Claire ile dolaşırken ormanın üzerinde bir kartal gördüm. Bu Kev'in bize bahsettiği işaret olmalıydı.Claire'dan özür dileyerek yola koyuldum.Hızla Yumruğa doğru ilerliyordum.İlk toplantıma geç kalmak istemezdim.Eğer bu önemli bir toplantıysa Kardeşlik Grubunda ki ilk görevime bile çıkabilirdim.Yolda hızla koşarken aklımda düşünceler uçuşuyordu.
Yine o albızlar alasıca yumrupun oraya gelmiştim.Buraya en son geldiğimde başımıza gelmeyen kalmamıştı.Umarım yine canavarlar çıkmazdı.Hızla Yumruğa doğru koşmaya başladım.Yumruğun tepesinde bir kaç kişi vardı.Bunlar bizimkiler olmalıydılar.Yumruğun tepesine çıktım ve herkes bir anda bana döndü.Sanki sen kimsin dercesine bakıyorlardı bana.Kev hemen konuyu kesip beni tanıştırdı.''Bu yeni Kardeşimiz Perseus.Geç kalmaman iyi oldu Pers''.Kafamı onaylarcasına salladım ve konuşulanları dinlemeye başladım...
Charles Hilfiger
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Charles Hilfiger

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 6:52 am

Kulübeye dönerken gökte haberci kartalı görür görmez ormana doğru yöneldim. Kardeşlik toplanıyorsa mutlaka önemli bir şey vardı. Adımlarımı sıklaştırdım ve yumruğun olduğu tarafa ilerledim. Ağaçların yanından sağa saparken Perseus'u gördüm. Kev, Yon ve Pers yumruğun üzerinde toplanmıştı. Hemen ardından beni farkettiler. Yumruğa çıktım ve ''Selam millet. Önemli bir şey mi var ?''
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 1:44 am

Kılıç eğitimi yeni bitmişti. Arenadan dışarı çıktım. Kulübeme doğru yürürken ormanın üzerinde uçan bir kartal gördüm. Bu kartal toplantı olacağını haber veriyordu. Hemen yönümü değiştirdim ve ormana doğru hızlı adımlarla yürümeye başladım. Geç kalmak istemiyordum. Ormana giridğimde Zeus Yumruğuna ilerledim. Anladığım kadarıyla toplantı orada olacaktı. Oraya vardığımda Kev, Cole, Yon, Pers ve Chuck'u gördüm. Hepsi bana bakıyordu. "Geç kalmadım değil mi?" diye sordum.
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 4:10 am

Ben konuyu bildiğim için pek heyecanlanmamıştım ama yine zeus yumruğuna tırmandım. Yukarıda Kev ve diğerleri bekliyordu. Hepsine bakım hafifce gülümsedim ve Kev'e döndüm

-Yeni bir haber varmı ?
-Evet , Genesis 'in imal ettiği bir silah bulduk
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 2:50 am

Tamam diğerleri bize daha sonra yolda katılabilirdi. Şimdi konuyu açıklasam iyi olacakdı. Zaman herşeydi nede olsa !

-Tamam kardeşlerim bir silah imal edildi silah özellikle melezleri etkiliyor yani ateşlediğiniz anda bir meleze doğru hareket ediyor. Silahın yapımını bu kağıtta bulduk dedim ve kağıdı onlara gösterdim.

Tabiki grubumuzun en iyi teknik yapımcısı olan Perseus kağıdı hemen kaptı. Biraz inceledi ve gzleri büyüdü

-Bu çok tehlikeli birşey

Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 4:35 am

Bu lanet olasıca silahın yapılışı da, kullanımı da çok tehlikeliydi. Bu silahı yaparken en ufak bir doz aşımı büyük bir melez katliamına yol açabiliridi. Kullanırken de yeterli önlemler alınmazsa kullanıcı insanı/melezi öldürebilirdi.
"Bu silahı mı yapacağız ?" dedim şaşkınlık ve korku içinde.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 4:42 am

Bu soruya hazırlanmamıştım. Herkez beklenti içinde bana bakıyordu. Önümde 2 seçek vardı. Silahı yapıp çok güçlü bir grup haline gelebilirdik... yada silahı yapanı bulup adaleti yerine getirebilirdik... Kesinlikle zor bir karardı 5-6 saniye geçmiş ve hala grubumdaki herkez yüzüme bakıyordu. Cole hariç... ne düşündüğümü biliyordu. Nede olsa bir zamanlar Empire City'nin kahramanıydı ve zor kararlar vermesi gerekmişti. Yüzüne baktım ve ne düşündüğünü merak ettim. Gözlerini kısıp bana baktı. Ve başını yukarı aşağı salladı. Bunun anlamı ne karar verirsen arkandayım demek di... yani ben öyle umuyordum...

-Hayır yapanları bulacağız...
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:55 pm

Zeus yumruğunun tepesine tırmandım Kev bize daha önce kulubede anlattığından olayı biliyordum. Çok heyecanlıydım çünkü eğer Kev önemli birşey diyorsa orada aksiyon ve heyecan vardır. hızlıca yukarı tırmandım ve kardeşlerimin arasında sessizce sokuldum. Kevin dediklerini dinlemeye başladım. Perseusla birşey hakkında konuşuyor gibilerdi...
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 2:58 am

Sanırım geç kalmıştım.Hem de bayağı bir geç.Okçuluk taliminden dönüyordum ve bizimkileri bulmak çokta zor değildi.Bir yerde toplanmış kocaman bir erkek yığını görüyorsanız bilinki orda kardeşlik üyeleri vardır.Ve şimdi ormandan onların Zeus Yumruğu üzerinde görebiliyordum. Taşlardan atlayarak yanlarına ilerledim.Tahmin ettiğim gibi geç kalmıştım.Her şeyi anlatmışlardı ve şuan ne yapacaklarını konuşuyorlardı.O kadar dalmışlardı ki beni daha görmemişlerdi bile.Hemen aralaından geçtim ve konuşmalarını dinlemeye başladım. "Hayır yapanları bulacağız." dedi Kev.Anlamadığım bir durum için bu bayağı karmaşık bir cümleydi. "Birisi bana ne olduğunu anlatabilir mi?" dedim.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

MesajKonu: Geri: Kardeşlik Rp'si Bölüm 1   Kardeşlik Rp'si Bölüm 1 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 9:41 am

Kendime söve söve Zeus Yumruğuna doğru ilerliyordum. Hiç huyum olmadığı halde geç kalmıştım. Adımlarımı hızlandırdım. Ne yapacağımızı çok merak ediyordum. Aynı benim gibi Ange de geç kalmıştı. "... hayır, yapanları bulacağız." Kevin 'ın sesini duyduğumda toplandıkları yere varmıştım. "Birisi bana ne olduğunu anlatabilir mi?" diyen Ange 'e beni bu durumdan kurtardığı için teşekkür eden bakışlarla bakmıştım. Kevin kafasını kaldırıp bize baktı.

Kardeşlik Rp'si Bölüm 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar(sınav rpsi yapılmayacaktır)
» Kardeşlik Lejant
» Kardeşlik Rp'leri
» Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7
» Öldüm Mü? (Bölüm 2)