Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gözlerim Kanıyor

2 posters
YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Gözlerim Kanıyor Empty
MesajKonu: Gözlerim Kanıyor   Gözlerim Kanıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:23 am

Bakın...Kampta uzun bir süre zaman geçirdim. Birçok şey ile karşılaştım ve birçok deneyim yaşadım ve çok fena şeyler gördüm...Tanrılar adına lütfen sormayın.

Bugün de ormanda ablam ile geziyorduk. O arada sırada espiriler yapıp beni güldürüyor,ben kampa gelmeden önceki kamp hayatından bahsediyordu.O kadar ilginç şeyler anlatıyordu ki dikkatimi ondan alamıyordum...Ve tabii ki de benim gibi birisi böyle güzel bir olaydan sağ çıkar mı? Hayır efendim. Çıkmaz. Onu pür dikkat dinlediğim için önümdeki kocaman kayayı görmedim ve yüz üstü yere yuvarlandım."Ryz!? "Ablam hem gülüyor hemde bana bir şey oldumu diye endişe ile kalkmama yardımcı oluyordu. Ama sorun yoktu. Yürümeye devam ettik.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Gözlerim Kanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor   Gözlerim Kanıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:36 am

Sakar kardeşim gevezeliklerime o kadar dalmıştı ki önündeki kayayı görmeyip yere yapışmıştı. Açıkçası, o kayayı ben de görmemiştim, çünkü o sırada konuşmakla meşguldüm. Bir yandan bu şapşallığımıza gülüyor, bir yandan da endişeleniyordum. Sonuçta ben bir ablayım, küçük kardeşim için endişelenmek en doğal hakkım!
Ormanda ilerlemeye devam ettik. Her ihtimale karşı hançerimi yanıma almıştım. Ormanda ne olacağı belli değildi, bir ağacın arkasından drakonun biri fırlayabilirdi. Aslında buraya kolay kolay girmezdim. Ancak Ryz çok ısrar etmişti.
Bir süre daha ilerledikten sonra etrafın biraz fazla sessiz olduğunu fark ettim. Aniden durdum, bu hiç de mantıkla değildi. Ryz "Neler oluy-" derken ona susmasını işaret ettim ve hançerimi çıkardım.
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Gözlerim Kanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor   Gözlerim Kanıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:59 am

"Abla...Korkuyorum"ki bu normaldi. Ablam hançerini çıkarmış sessizce ortalığı gözlemliyordu. Keşke silahlarımı yanıma alsaydım ama kulübeden çıkmadan önce duş almıştım bu yüzden Baa ve tabancalarım oradaydı. Ablamla sırt sırta verdik. Eğer burada ona bir şey olacak olsaydı kendimi asla affetmezdim.

Aradan uzun zaman geçtikten sonra bir şey olmayınca ablam hançerini indirdi ve ben de rahatladım. Tam yolumuza devam edecektik ki çalılar birden oynayıp arasından bir drakon fırladı. İkimizde hazırsız yakalanmıştık. Hayatımda yaptığım en saçma işi yaptım...
Silahsız bir şekilde canavarın önüne atladım.
Ablam deli gibi Ryzell!!!! diye bağırırken hançerini çıkarmayı unuttu ki bu doğaldı. İkimizde şok olmuştuk. Hançerini çıkarsa bile artık çok geçti.

Ama sanırım şans benim tarafımdaydı...

Canavarın önüne geçip gözlerine daldım. Benim için hayat 3 saniyeliğine donmuş gibiydi. Gözlerimde dayanılmaz bir acı hissettim acı dindiğinde bambaşka bir yerdeydim. Aslında ormandaydım ama sanki babamız bizi ziyarete gelmiş gibi heryer dumanla kaplanmıştı. Drakon şaşkınlıkla etrafına bakıyor bir yandanda bana saldırmayı planlıyordu. Ama ben sanki her şeyi biliyormuş gibi tek bir söz söyledim. Yan!...

Canavar gözümün önünde yanmaya başladı...Dehşete düşmüştüm. Korku ile yerime oturdum ve bir anda eski ormana geri döndüm. Ama gözlerim kanıyordu. Elimle gözlerimi kapatmadan önceki son gördüğüm şey canavarın yanıyormuş gibi çığlık çığlığa ormana karışmasıydı. Ablam ise elimle kapadığım gözlerimden bir damla kan süzülünce çığlığı bastı...
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Gözlerim Kanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor   Gözlerim Kanıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:08 pm

Korkudan öyle bir çığlık attım ki, annem görse içime ses sistemi kaçtı sanırdı. Ryz'ın gözü kanıyordu ve deminki drakonla göz göze geldikten sonra olmuştu. Yanına oturdum ve ellerini yüzünden çekmeye çalıştım. "Ryz, çek şu ellerini! Gözlerini görmem lazım!" dedim. Ah, kendimi asla affetmeyeceğim! Lanet olasıca hançerimi çekip drakonu toza dönüştürebilirdim, ama korkudan kalakalmıştım! Ne olmuştu bana böyle?
Ryz inatla ellerini gözlerine koymuştu. Onu hipnotize de edemiyordum. Ellerini biraz daha çektim ama inatla çekmiyordu. Ormanın ortasında açık hedeftik ve deminki drakon arkadaşlarını çağırırsa hiç şaşırmazdım.
En sonunda ellerini çimcikledim ve acıyla ellerini çekti. Gözlerine baktığımda sanki bilmem kaç voltluk elektrik vermişler gibi oldum. Hem fiziksel, hem de ruhsal anlamda.
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Gözlerim Kanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Gözlerim Kanıyor   Gözlerim Kanıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:22 pm

Devamı revirde...!

Gözlerim Kanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gözlerim Kanıyor (Bölüm 2)