Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jason Rıordan

2 posters
YazarMesaj
memo2932

Jason Rıordan Empty
MesajKonu: Jason Rıordan   Jason Rıordan Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 4:58 am

Yine güzel bir gün ama her zamanki gibi okul var. okulu hiç sevmem bu yüzden tam 4 okuldan atıldım.Annem benim üzerime çok titrer çünkü benim babam yoktu yada ben öyle sanıyordum. yine okula gidiyordum ama hep izlenildiğime dair içimde bir şüpe var dı.bu yüzden adımları biraz sıklaştırdım.bu gün okulcak bir müze ye gezi düzenlendi.gideceğimiz müze antik yunan tanrılarını anlatan bir müzeydi.her neyse müze vardık ama burdaki antik yunan yazılarını okuyabiliyordum.bu çok tuhafıma gitti.o zaman bir gariplik olduğunu anlamıştım.sonra müze çıkışı hocam beni boş bir odaya zorla soktuydu.bana garip garip sorular soruyordu.sorduğu bütün sorulara bilmiyorum diye cevap verdim ama buna ikna olmuyordu.hoca sinirleni garip bir yaratığa döndü. bende cebim de bir şey olduğunu farkettim.bu altın bir paraydı. bu nerden cebime girdi deye düşünürken bir ,onu havaya fırlat,dedi çok şaşırdım ve o garip sesin dediğini yaptım ve o altın para elime düşerken bronz bir kılıca dönüştü ve elime düştü. nasıl kullanıcağımı bilmiyordum o yüzden rast gele savuruyordum.canavar çok hızlıydı.bir türlü denk getiremiyordum.sonra canavar ban bir demir parçası fırlattı. demir parçası kafa denk gelmişti bende yere düşütüm. gözlerimi açamıyordum.birden kapı açıldı içeriye en iyi arkadaşım ve okul müdürü girmişti.ikiside bir şey yapamaz dedim kendi kendime çünkü en iyi arkadaşım koltuk deynekleri vardı,okul müddürümüz ise tekerlekli sandalyeye mahkumdu.işim bitti derken okul müdürüm cebinden bir kalem çıkardı ve kalem mızrağa dönüştü ve canavara fırlattı ve canavar yok olmuştu. oracıkta bayılmışım gözlerimi açtığımda hiç bilmediğim bir yerdeydim. yanıma en iyi arkadışım tommy girmişti.tommy baktığımda koltuk deynekleri yoktu. çok şaşırmıştım ona koltuk deyneklerin nerede diye soracakken birde baktımki tommy nin belden aşağısı keçi idi. bana hemen açıklama hissi duydu galiba ki kendisinin safir olduğunu söyledi,benimde bir melez olduğumu söyledi ve bulunduğum yer bir melez kampı idi.burdaki herkez yarı insan yarı tanrı idi.tommy beni kamp sorumlusu olan Kheiron'ın yanına götürdüler.kheiron yarı insan yarı at idi.bana burdaki dğer çocukları felan anlattılar ve akşam kamp ateşi olacakmış.zaman çok çabuk geçti ve kamp ateşi yakıldı ve kafamda o an garip bir sembol belirdi ve ben zeus'un oğluydum...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jason Rıordan Empty
MesajKonu: Geri: Jason Rıordan   Jason Rıordan Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 2:44 pm

Rp puanı: 50.

/Admin.

(Kullanıcı ismini ad-soyad biçiminde değiştirmen gerekiyor.)
http://olimpos.my-rpg.com

Jason Rıordan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» jason (3)
» jason 5
» Jason Parker
» Jason Parker [#3]
» Jason'u Ziyaret