Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edward Kevin Oswald

2 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Edward Kevin Oswald Empty
MesajKonu: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:55 am

Arenadaydım ve 2 melezin dövüşünü izliyordum.Sanırım beni farketmemişlerdi.Dövüş ilk başlarda bayıcıydı yani bende yeniydim ama buraya gelmeden önce kılıçta ustalaşmıştım daha 4.sınıftayken Toby denilen bir adam kır gezilerinde kılıç oyunları oynatırdı bize ve ben hep birinci olurdum Toby de bendeki potansyeli görmüş ve beni eğitmişti melezlerin savaşına baktım savaşları bitmişti ayağa kalkıp yüzüme güneş vurunca beni farkettiler.Ben hiç oralı olmayıp direk eğitmene öneldim.Neden apollon çocuklarının kılıç kullanamayacağı düşünülürdüki.Tamam okçulukta iyiydim ama kılıç resmen favori silahımdı.Toby bana küçükken ilk başta savun stratejisini anla sonra saldırmasını bekle ve savuşturup savunmasız alanına saldır demişti.Eğitmenin yanına vardım

-Merhaba kılıç kulanmada eksiklerimi öğrenmek istiyorum.

Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:04 am

"Merhaba." dedim yeni gelen öğrencimi incelerken. "Kılıç tekniklerini geliştirmek isteyen bir Apollon çocuğu, ilginç."

Sonra bakışlarından anladım ki, bu düşüncem onu rahatsız etmişti.

"Ben kılıç eğitmeni Lucianna, Athena kızıyım." diyerek her zaman yaptığım gibi iki kötü kılıç aldım, sonra birini ona vererek beni arenaya doğru takip etmesini istedim.

"Bu arada, adın ne?" diye sordum.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:17 am

-Edward ama bunu çoktan bildiğini sanıyordum yoksa bana biri senin aklı okuyabildiğin hakıında yalan söyledi.

Kılıcımı güneşte youkarı kaldırdım birden farkettimki kılıcım yavaş yavaş yeni bir kılıca dönüşmeye başlıyordu

-Hayır baba yardım etmene gerek yok ama saol

diye güneşe doğru bağırdım kılıcıma birdaha baktım evet eskisi gibi olmuştu eğitmenle arenın ortasına vardık
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 9:09 am

"Gerekmediği durumlarda zihin okumaktan kaçınıyorum." dedim Apollon çocuğuna.

"Kılıç kullanma konusunda tecrübeli misin, yoksa sıfırdan mı başlayacağız?" diye sordum.

Edward'ın gözlerinden anladığım kadarıyla, kılıçla arası iyiydi. Duruşunu ayarlamasına yardımcı olduktan sonra, ağır çekimde bir düelloya başladık. Eksiklerini görüp, ona göre ders verecektim.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 8:06 pm

-Kılıcı ters tutabilirmiyim

Duello yapacaksak savunma pozisyonuna geçmeliydim düz tutmakta pek iyi değildim.Bilmiyorum eğitmen biliyormuydu ama apollon çocukları okçulukta hedef bulmakta iyiydiler ben bu özelliğimi kılıca yansıtmaya çalışıyordum bana açık vermek ölümcül bir hata olurdu

-Düz kılıç tutumunda beni harcıyorsunda dedim gülümseyerek
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 4:00 am

"Çok iddialısın Edward ama kılıçta yavaş yavaş ustalaşabilirsin, her teknik üzerine uzun uzun çalışacağız." dedim.

Sonra aynı tempoda bir süre daha düello yaptık.

"Hamlelerin iyi ama atak yaparken savunmanda açık veriyorsun." diyerek, üzerime kılıç salladığı zaman karnını hedef aldım ve demek istediğimi gösterdim.

"Biraz da kalkanla çalışmaya ne dersin?" diye sordum ve derslikten bir tane kalkan alıp ona getirdim.

Savunmasını daha iyi yapmalıydı, bunun için çalışmalara kalkan ile başlamak iyi olacaktı.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 7:08 am

Lucy çok iyiydi eh nede olsa eğitmen oydu ben kalkan kullanmada pek iyi değildim beni yavaşlatırdı

-Denemekten zarar gelmez.

Aslında orası pek belli değildi birbirimizi yaralamaya çalışıyorduk eğer duramazsak sonuçlar pek iyi olmazdı.Kalkanla çalışmak resmen benim için işkence idi.Beni gerçekten çok yavaşlatıyordu.Buna yeni bir çözüm bulmalıydık ben kılıçta iyiydim kalkanda ise bir kaplumbağadan daha yavaştım.

-Kalkandan başka bir savunma aleti yokmu? diyerek yalvaran gözlerle ona baktım
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:11 am

"Aslına bakarsan... kalkandansa aynı anda iki kılıç kullanman senin için daha iyi olabilir." dedim ve hızlıca derslikten birer kılıç daha alıp arenaya döndüm, kılıçlardan birini kalkanını sahanın köşesine bırakmış olan öğrencime verdim.

Kalkan kullanmak gerçekten de karşınızdaki atik bir düşmansa sizi yavaşlatırdı, tabii drakonlara karşı da korkunç işe yarıyorlardı. Edward'ın iki kılıçla savunma öğrenmesi daha iyi olacaktı.

"Ben göğsünü veya karnını hedef aldığımda, şu şekilde kılıçları çapraz hale getirerek kendini koruyabilirsin... Evet, sağ elimdeki kılıcımı düşürmek için iki kılıcı birden kullan..."

Birkaç saat aynı tempoda çalıştık ve Edward iki kılıç kullanma konusunda kendini iyice geliştirdi. Zaten kılıçla ilgili daha önceden fazlasıyla deneyim sahibi olduğundan, işi çok uzatmamıza gerek kalmadı.

"Sağ elindeki kılıcı bırak, hızlı bir düello yapalım seninle." dedim.

Normalde ilk dersten öğrencilerimle gerçek bir düelloya başlamazdım ama bu seferki öğrencim çok başarılıydı. Hem, sol elini de kılıç kullanma konusunda geliştirmiş olurdu.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:46 am

birkaç dakika geçmiş Lucy'le kahkaha atıyoruk...bana ters takla attırmış ve yere düşürmüştü.(Ahhh sakın senin daha iyisini yapacağını söyleme o eğitmen ne bekliyorsun !)

-Tekrar !
-Pekala dedi yüzüme bakarak

Bu sefer daha dikkatli ve daha hızlı davranmaya başladım.Bana savurduğu kılıçtan yana atlıyarak kurtuldum ve ona döndüm.Benim üstüme kalkanla koşmaya başladı.Kalkanıyla beni itti ve yere düşürdü...üstüme salladığı kılıçtan kendi kılıcımı kaldırarak kurtuldum ve yana dönüp ayağa kalktım.Daha birşey yapmadan ona döndüm

-Bu faydasız ! Senin saldırıların çok iyi benim savunmam !

Birkaç ''sadise'' düşündü (çok ciddiyim saniyenin 10'da 3'ü kadar birşeydi.Bana döndü...

Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Edward Kevin Oswald   Edward Kevin Oswald Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:30 am

Sırıttım. "Bence hiç fena değilsin." cevabını verdim ve yerden kalkmasına yardımcı oldum. Aslında hala ters takla atışı aklımdan çıkmamıştı. "Biraz daha çalışalım Edward, sonra seni dersimden mezun edeceğim." dedim gülümseyerek. Apollon oğlu 'mezun etme' lafını duyunca hevesle başını salladı ve tekrar karşıma geçti. Bu sefer biraz daha yavaş ritimde düello yapıyorduk. Edward iyi gidiyordu, ataklarda kendini geliştirmek için çabalıyordu ve birkaç sefer benim savunmamı geçecek oldu. Tek kaşımı havaya kaldırarak memnuniyetle gülümsedim, ne zamandır tek dersle böyle çok kendini geliştiren bir öğrenci çıkmamıştı karşıma. Göğsünü hedef alarak hızla kılıcımı savurdum ve hamlemi engellemeyi başardı, sonra o benim omzumu hedef aldı, kılıçla aramda birkaç milim mesafe kala yana çekildim ve kendi kılıcımla onun kılıcının kabzasına baskı uygulayarak, elini gevşetmesini sağladım.

Kılıcı yere düştüğünde onu tekrar almak için hamle etti ama durmasını söyledim, hızla dersliğime gidip özel kılıçlarımdan birini aldım ve onu Edward'a getirdim. Uzattığım kılıcı elimden alırken bana merakla baktı. Ona "Bu benim çok sevdiğim kılıçlardan biri, artık senin. Çok başarılı bir öğrencisin ve bununla yüzlerce canavar haklayacağını umuyorum." dedim. Edward'ın suratında mutlu ve kendiyle gurur duyan bir ifade belirdi. Derince nefes aldım ve o sihirli sözleri söyledim: "Kılıç eğitmenin olarak seni dersimden mezun ediyorum Edward!" ve birbirimizle vedalaştıktan sonra arenadan ayrıldım, dersliğime geri döndüm. Yeni kurbanımın - yani şeyy... öğrencimin gelmesini beklemeye başladım.

Ders Rp'si bitmiştir!

Edward Kevin Oswald
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edward Kevin Oswald
» Edward Kevin Oswald
» Edward Kevin Oswald
» Edward Kevin Oswald
» Kevin Least