Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack ve shadow

YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Zack ve shadow Empty
MesajKonu: Zack ve shadow   Zack ve shadow Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:40 am

Alexis ile birlikte pegasus ahırına girdiğimizde nasıl bir pegasus a sahip olacağımı çok merak ediyordum. Ama hızla heves im söndü bana uygun bir pegasus bulamamıştım. Sonra kızgın bir kişneme dikkatimi çekti.Alexis ''Off bu pegasus yine mi sorun yaratıyor.'' diye söylendi. ''O pegasus u görebilirmiyim?'' '' Delirdin mi sen?'' dedi sakince. ''Seni öldürür.Çok vahşi bir pegasus yakında doğaya salıncak ahırda durmuyor.'' ''Olsun ben yinede onu görmek istiyorum.'' dedim ve kapıyı açtım. Açtiğim anda iki toynak yüzüme doğru gelmeye başladı. Atik davranarak yana kaçtım ve ona bağırdım ''Hey! Biraz dikkatli olsana!!'' Pegasus şaşırdı sanki daha önce kimse ona bağırmamıştı.Yine kızgınca kişnedi ama benim yüksek sesimi yine duydu. bu böyle iki üç kez devam etti. Sonunda pegasus teslim olurcasına başını göğsüme yasladı ve bekledi. Alexis heyecanla ''Seni kabul ediyor! vay be bu pegasus bile evcilleşti. Çabuk kulağına adını fısılda.'' Bu pegasus a gidecek en iyi ad shadow olurdu sanırım. '' Peki ben onu kabul ediyormuyum?'' dedim gülümseyerek. shadow kafasıyla göğsümü sertçe itekledi. ''Ah! Tamam tamam'' ''Shadow. Bunda böyle senin adın shadow!'' Bu isim ona uyuyordu çünkü simsiyahtı başka hiçbir renk yoktu. Sadece siyah.

Zack ve shadow
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zack Care(Ayrıca adımı Zack Care Yapın Lütfen)
» Pegasusum Shadow
» Zack ile rp'ler
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN