Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chiron Hero

2 posters
YazarMesaj
Chiron Hero

Chiron Hero

Chiron Hero Empty
MesajKonu: Chiron Hero   Chiron Hero Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 7:33 am

Okuldaki sıradan bir gündü .Benim okul günlerim pek sıradan geçmez ama yinede bugün sakin bir gündü.Sınıf arkadaşım Iris ve Julia ile bahçede geziyorduk.Okul çıkışı nereye gideceğimizi planlıyorduk.

----"Bence bir kafeye gidip ,oturalım." dedi Julia.
----"Bence melez Kampına gidelim. "dedi Iris .

İşte o an her kez birden durakladı. Julia'ya ne olduğunu sordum benden bişey sakladıklarını biliyordum.Julia'nın alttan Iris'i dürttüğünü gördüm.Julia korkmuş bir ifade ile,

----"Melez Kampı ,yeni açılan ,sakin dinlenmek için güzel bir yer" dedi

Bişeyler oluduğunu anlamıştım.Onlara oraya gidelim mi?Zaten başım çok ağrıyo dinlenmeliyim dedim.Iris orasının cuma günü kapalı olduğunu söyledi . Biraz saçma geldi ama inandım.Birkaç dakika sonra Julia tuvalete gitmeleri gerektiğini söyledi.Bende tamam dedim ama ikiside onları takip edip neler olduğunu öğreneceğimi bilmiyorlardı.

Kızlar tuvaletine doğru gittim ,oraya girmenin yanlış olduğunu biliyordum ama sırf onları dinlemek için kapının ucuna kadar gittim.

----" Napıyorsun,o daha öğrenmemeli Iris" diyordu Julia

----"Affedersin ,az kalsın unutuyordum Julia" dedi Iris

Her ikiside tuveletten çıktığında o kafeye gitmeye karar verdik. Yavaş yavaş yürüyorduk .Iris "Olamazz!!" dedi . Julia Iris'e "Ne oldu?" diye sordu.Iris kesin ve net olarak ,

----"KAÇIINN!!!"diye bağırdı.

Ne olduğunu anlamadan onlar koşunca bende koşmaya başladım,"Bana arkana bakma." diyorlardı Ne oldu ,neden dediğim anda,ayağım bir taşa takıldı tökezledim ve düştüm.Arkamdan gelen şey:

----"Buraya gel küçük Melez çok açım"diye bağırıyordu.

Tam öldüğümü sandım ki ,yanımdan geçen ok canavarın midesini paramparça etti.Arkamı döndüğümde Iris 'in elinde yay orada duruyordu.

----"Neler oluyor burada? Bunun mantıklı açıklamasını istiyorum" dedim.

Iris ve Julia hep beraber bana ,benim bir Melez anneminde bir Tanrıça olduğunu söylediler. Beraber yürüyerek beni bir kampa getirdiler.Burada bana her şeyi öğreteceklerini söylediler...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Chiron Hero Empty
MesajKonu: Geri: Chiron Hero   Chiron Hero Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 8:33 am

Rp puanı: 70.

/Admin.

(Bu senden gelen kaçıncı giriş rp'si... Melez alımlarına katılabil diye 70 verdim artık.)
http://olimpos.my-rpg.com

Chiron Hero
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chiron Hero
» Chiron Hero
» Chiron Hero