Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chiron Hero

2 posters
YazarMesaj
Chiron Hero

Chiron Hero

Chiron Hero Empty
MesajKonu: Chiron Hero   Chiron Hero Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 8:07 am

Olamaz!!! Okula çok geç kalmıştım ,takıntılı bir öğretmenim olduğu için o derse geç kalmak okula bile gitmemek dememekti .Kahvaltı bile etmeden koşarak evden çıktım.Çok hızlı koşmama rağmen ,derse yetişemeyeceğimi anlamıştım.Aklıma mahallemize yeni taşınan ,Tessa adındaki o tuhaf kız geldi .Onların bahçeleri hemen okulun yanına çıkıyordu.Eğer o bahçeden geçersem derse yetişebileceğimi biliyordum.Hemen bahçeye girdim bahçe çok sessizdi.Yavaş yavaş bahçeye doğru yürüdüm.Tam o sırada bir ayak sesi duydum.Arkamı döndüğüm anda ,bir atın bana doğru koştuğunu gördüm.Çok korkmuştum at çok hızlıydı ,koşmama rağmen beni yakaladı .Bana tekme atıyordu ,çok canım yanıyordu.Sırt çantamı paramparça etmişti.Ayrıca o gün, önemli bir ödevimde vardı.Kurtulmak için çırpınıyordum.En sonunda sanki hayvan bana acıdı ve geri çekildi.Bende fırsattam istifade kaçarak okula gittim.Sınıfa girdiğimde öğretmenim: "Chiron nerdesin sen ?Ders bitti , hem nerde senin ödevin !" dedi .Benden çıkan cılız sesle cevabım :"Öğretmenim ödevimi at yedi" Very Happy olmuştu.Bunun üzerine tüm arkadaşlarım gülmeye başladı .Bende üzgün bir şekilde sırama geçtim.Öğretmenim sözüne şöyle başladı:"Arkadaşlar bu gün sınıfımıza yeni giren aradaşımızın ismi Tessa " dediği anda ,mosmor olmuştum.Aklıma on dakika önce yaşadığım o korkunç duygular geldi .Aniden aldığım kararla olanları Tessa'ya anlatmayı düşündüm ve tenefüsü beklemeye başladım.Nihayet tenefüs zili çaldı ve koşarak Tessa'nın yanına gittim ben söze başlamadan o:"Bak Chiron sen bir Melezsin babanda bir tanrı " demişti.Başta inanmadım tabi ama okul çıkışı benimle gel deyince dayanamayıp gittim.Beni bahçelerindeki o atın yanına götürdü.Meğerse o at değil bir Pegasusmuş ,beni uyarmaya çalışıyormuş . Tessa bana "Pegasusa bin " dedi. Yavaş yavaş hayvanın yanına sokuldum ,Tessa da binmişti . Birden uçmaya başladık .Harika bir duygu yaşıyordum indiğimizde Melez Kampındaydım . O zaman bir Melez olduğumu öğrenmiştim.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Chiron Hero Empty
MesajKonu: Geri: Chiron Hero   Chiron Hero Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 10:12 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Chiron Hero
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chiron Hero
» Chiron Hero
» Chiron Hero