Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kahramanlık İçin.

3 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:06 am

Athena demiş ki:
İlk eşleştirmeyi yapıyorum; Satellite Morgan ve Yondaime Hokage. İki kahraman adayı kararlaştırdıkları bir tarihte 3 aşamalı karşılaşmalarına başlayabilirler. 1. etap için maksimum 20, 2. etap için 10 ve 3. etap için de 15 gününüz var, unutmayın. Rpg Karargahının 'Diğer Başlıklar' sekmesinde isminizi taşıyan bir başlık açarak hem sınavlar sırasında birbirinizle haberleşebilir, hem de yapılanları tüm kampa duyurabilirsiniz. Açacağınız başlığa düzenli olarak bitirdiğiniz etapların linklerini de ekleyin, değerlendirme yaparken ben de o başlığa uğrayacağım. Karşılaşmaları kazanan kişi Kahraman statüsüne sahip olacak ve kaybeden kişiye buraya tekrar başvurması için hak tanınacak.

Düellomuz İçin; tık.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:25 am

Bana inme indi ve maçtan zorunlu olarak ayrıldım yazık bana Very Happy 1-0 öndesin ama henüz bitmedi Smile
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 4:12 am

Evet kahraman adayları, 2. tur maceranızı heyecanla bekliyoruz. Smile Şimdilik Avcı, rütbeyi kazanmaya daha yakın. Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 7:21 am

Athena demiş ki:
2. Sınav

-Eşleştirilen iki karakter, birbirlerinden
bağımsız olarak birer kurgu hazırlar ve sırasıyla Kamp Meydanı, Pegasus Ahırları, Kampın Girişi-Thalia'nın Ağacı, Kafe Verve, Diablo Dağı, NSÖ Plakçılık, Lethe Nehri, Empire State Binası/Olimpos mekanlarını gezerler. Tabii bu mekanların tümünü belirtilen süre zarfında tamamlamaları gerekmektedir. İki kahraman da macerasını bitirdikten sonra rp'ler dikkatle incelenir ve içlerinden kurgu, betimleme, yazım kuralları bakımından daha iyi olanı seçilir. Rp'nin sahibi olan karakter, bu turun galibi sayılır. Kahraman adayları bu partta rp'lerini tek başlarına yazabilecekleri gibi, arkadaşlarından da yardım alabilirler. (Karşılaşma 10 gün sürer.)

Kamp Meydanındaki.
Pegasus Ahırlarındaki.
Thalia'nın Ağacındaki.
Kafe Vervedeki.
Diablo Dağındaki.
NSÖ Plakçılıktaki.
Lethe Nehri'ndeki.
Olimpostaki.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:19 am

*flood*

Saçma maçma ama bitirdim işte. Smile
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:24 am

Bende hazırladım ama artık son bölüm + kopyala yağıştır kaldı Very Happy Kaç günümüz var daha ?
Athena
Athena

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:31 am

23 Şubat'ı başlangıcınız kabul edersek 5 günün kaldı Yon.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:32 am

Hımm daha varmış o zaman kompozisyon yazımına devam Very Happy Ödevlerden bıktım yahu
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 10:25 pm

/flood

Bunu bildirmekten müteessirim. Lakin küçük kardeşim yüzünden yarışmadan çekiliyorum Sad Word'deki yazıları mı sildi zeki velet. Bana sinirlenmiş. Çok geri getirmeye çalıştım ama bilgisayarıma girebileceği aklıma gelmezdi.

Her neyse yeni kahraman Lucy olsaydı ölümüne tekrar yazardım ama Sat ile öyle bir rekabet yok. Sat'ın yeni kahraman olmasından onur duyarım Smile
Athena
Athena

Kahramanlık İçin. Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanlık İçin.   Kahramanlık İçin. Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:59 pm

O halde, başlığınızı kilitliyor ve kahramanlık statüsünü Sat'a veriyorum. Smile

Kahramanlık İçin.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Kahramanlık Mücadelesi
» Afrodit'in Çağrısı -Kahramanlık 3-
» Afrodit'in Çağrısı - Kahramanlık 4 -
» Afrodit'in Çağrısı - Kahramanlık 5 -