Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Morphy beni yeniden buluyor

YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Morphy beni yeniden buluyor  Empty
MesajKonu: Morphy beni yeniden buluyor    Morphy beni yeniden buluyor  Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 8:51 pm

Ahh..Tarlalara kampa geldiğim ilk günden beri girmek istiyordum.Uzun zamandır bir meyve istiyordum ve ormanda bulduğum metal elma...Metaldi.
Aynı zamanda dev bir örümceğin beni kovalamasına neden olmuştu.Büyük ihtimalle ya Bir Hephaistos ya da bir Hermes çocuğunun işiydi bu.Ama neden böyle bir şey yaptıkları hakkında en ufak bir fikrim yok.
Morpheus sabah ablam ile beni ziyarete gelmiş,biz onu çok kızdırmıştık.Ama haklıydık.O ablamın "kaçık" diye hitap ettiği adam,ablam ve arkadaşlarını başka bir "kaçık" kişi olan Atlas'ın yanına göndermiş.Onun için onu bayağı bir sinir ettikten sonra kapıyı çarpıp gitmişti.Birkaç gün sonra ablam benim onun yatağında yatmamın intikamını aldı ve beni kaldırarak benim yatağıma uzandı.Dışarı çıkıp hava almaktan başka çarem yoktu.Ama madem boş zamanım vardı,tarlaları ziyaret etmemek ayıp olurdu.Muzip ve uykulu bir sırıtma ile tarlalara adımımı attım.Bir kaç adım attıktan sonra...
frrt
Yanlışlıkla bir üzüm demetini ezmiştim.Ahh mor üzümlere yazık olmuştu...Ama mor renk bana Morphy'i hatırlattığı için mutlu olmuştum...Bir tane daha yaptım...Bir tane daha...Ve bir tane daha.Hem üzülüyor hem kahkahalarla gülüyordum.Uzaktan deli gibi görünebilirdim ama olsun benim bir nedenim vardı.Ama bu hoş an fazla uzun sürmedi.Morphy birden arkamda belirip şaşkın ifadeler ile bana bakıyordu.Hem tırsmış hem yorulmuştum.Morphy geçtiği her yere uyutucu enerjiler saçıyordu.En sonunda bana bakıp."Bak sen şu işe...Yüzü birden ciddieşti
Küçük baş belası beni ezmekten mutllu oluyor!Hapı yutmuşum.Morpheus beni orada yok edebilir sonsuza kadar uyutabilirdi.Ama biz bu konuyu babam sağolsun halletmişttik.Ama peşimize canavarlar takacağını ablamda bende biliyorduk.Morpheus avucunu bana doğru kaldırıp mor bir duman..Fırlattı???Dumanın nasıl fırlatılıcağına karşı hiç bir fikrim yoktu ama hemen yana atladım ve Όνειρο diyerek tabancalarımı elime aldım.Ama fazla mermim yoktu.Mophy bana sinirle bakıyor arkamdan mor bulutlar fırlatıyordu.Mermim le yanlışlıkla bulutlardan birine vurdum.Bulut ve mermi tuzla buz oldu!Tam diğerinede sıkacaktım ki mermim bitti.Όνειρο'yu yüzük haline getirip Baa'yı çıkardım.Aynı etkiyi yapmasını umarak gelen bir buluta savurdum ve bulut tuzla buz oldu.Sanırım buna alışabilirim!.Morphy git gide kızıyor mor bulutları üstüme yolluyordu.Ben ise onları kesip biçiyordum.Biraz daha yollarsan seni yenecek kadar iyi kılıç kullanmaya başlayacağım! diyip dalga geçtim ama Morphy bunu ciddiye aldı.Ama haklıydım o mor bulutları keserken antreman yapıyor gibiydim.Seni küçük sıçan... diye bağırıp mor bir bulutun içinde yok oldu.Tarlalara az gelmek sözü ile oradan ayrıldım.

Morphy beni yeniden buluyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aeolus kayıp eşyamı buluyor...
» Yeniden.
» Yeniden Yetimhane
» Yeniden, Babamla.
» Sam yeniden arıyor..