Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jhonny Black

2 posters
YazarMesaj
Jhonny Black

Jhonny Black

Jhonny Black Empty
MesajKonu: Jhonny Black   Jhonny Black Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 1:50 am

Ben Los Angelesta yaşayan bir melezim melez olmak benim suçum değil!Okulda disleksi sorunum olduğu herkesce bilinirdi.Her gün çok kötü ve anlamını bilmediğim rüyalar görürdüm.Gene bir gün sabah çığlık atarak uyanmıştım.Kötü bir rüya görmüştüm...Kim olduğunu bilmediğim babam beni yanına çağırıyordu bende onu şimdiye kadar hiç görmediğim için onun yanına sevinçle gittim...Annem onu hep çok iyi bir insan olarak anlatırdı bana ve bende o rüyaya kadar böyle olduğuna inanmıştım...Babamın annemi terk ettiği günle ilgili annemle hiç konuşmamıştık.O konuyu açtığım zaman annem bana hep sinirlenirdi ve sorularımı cevapsız bırakırdı.Bir gün anneme babamın ne iş yaptığını sordum ve bana ''Bende bilmiyorum bana hiç söylemedi.'' cevabını aldım babamla ilgili çok az şey biliyordum.O gün rüyamda babam beni yanına çağırdıktan sonra beni bıçakladı ve rüyamdan ağlayarak uyandım.Uyandığımda annem yanımdaydı ve bana boş gözlerle bakıyordu.Annemin benden bir şeyler sakladığını ama onunda bazı şeyleri tam olarak bilmediğini anlamıştım.Babamla ilgili bir şeyler öğrenmek için nelerimi vermezdim ki!Ama bana babamla ilgili bilgi verecek kimseye rastlamamıştım şimdiye kadar...Baba tarafından kimseyi tanımıyordum amcam dedem kimsem yoktu baba tarafından.Bu bana büyük bir acı veriyordu.Bir gün okulda yağtığımız gezide Yunanistan'ın tarihi yerlerini geziyorduk.Ne olduysa ondan sonra oldu....Gruptan ayrıldığım bir iki dakikada karşıma ne olduğuna tam olarak karar veremediğim şeyler çıktı.Hepsi üzerime doğru geliyordu ve bende onlara büyük bir yalnışlık yaptıklarını anlatmaya çalışıyordum.O anda bir şeyin sesi beynimde yankılandı.Cevaplar sende onlardan kendi gücünle kurtulabilirsin dedi.O anda elimde bir saat belirdi.Böyle bir saatim olduğunu hiç hatırlamıyordum.Saatle oynamam gerektiğini söylüyordu içimdeki ses bende amaçsızca saati çevirdim ne yaptığımdan haberim yoktu ve saat birden kocaman altın sarısı bir kılıca dönüştü.O sırada canavarlar çok yaklaşmıştı nerdeyse yanımdalardı.Bir tanesine kılıcı savurdum ve canavar toz oldu ondan sonra diğerinin kafasına nişan aldığımda canavar yok olmuştu ondan sonra canavar arkamda belirdi ve bende refleks olarak kılıcı karnına sapladım ve o canavarda toz oldu.Yinede melez kampında olduğum için mutluyum.Herkes böyle bir hayata sahip olamaz....
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jhonny Black Empty
MesajKonu: Geri: Jhonny Black   Jhonny Black Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 3:48 am

Rp puanı: 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Jhonny Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Black
» Cristina Black
» Harry Black
» Harexis L. Black
» Amelia Black