Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katia Luna-2-

2 posters
YazarMesaj
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

Katia Luna-2- Empty
MesajKonu: Katia Luna-2-   Katia Luna-2- Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 8:03 am

'' Annne geç kalıyorum. Babam merak ederse ona sesli mesaj bıraktığımı söyle'' dedim bağırarak.'' ve hızlıca kapıyı çarpıp dışarı çıktım. Otobüse yetişmem gerekiyordu. Bunun için en hızlı biçimde koşmalıydım. Bu sefer okula geç kalamazdım ! Otobüs gözlerimin önünden geçip giişti. Otobüste ki Anny'in- okulun havalı kızı- bana pis pis güldüğünü gördüm. Elimden bir şey gelmezdi. Arkasından koşmam yanlızca efor sarfetmeme yarardı. Her zamanki gibi hızlı ama tempinli adımlarla okulun yolunu tuttum. Okula vardığımda bahçede kimse yoktu tabii okulun zengin kişilerinin lüks arabalarının dışında. Amacım sesizce Mr. Lond'a gözükmemekti. Okula geç kalmamakla ilgili geçerli katı kuralları vardır. Kapıdan girerken tanrıya dua ediyordum beni görmemesi için.

Danışmanlığa baktığımda kimse yoktu. Bu sefer tanrının benle olduğunu anlamıştım. Ve koşarak sınıfa doğru girdim. Kapıyı çaldığımda '' Gell'' bu sesin Mrs. Sue ' e ayit olduğunu anladım. Olamazdı. Mrs. Sue beni sevmezdi bile ! İçeri girdiğimde herkesin gözü üzerimdeydi. Üzerime kendimde baktım. Kıyfetim güzel ve temizdi. Neden bu kadar dikkatli bakıyorlardı ki? Hemen yerime oturdum. Ve Mrs. Sue yanında bir çocukla bize gülümsüyordu-ilk defa-. Yeni gelen çocuk biraz dha büyük duruyordu bizden. İri ve uzun boyluydu. Saçları kumraldı. '' Yeni bir öğrencimiz var. Adıı şey.. '' çocuğun kullağına fısldıyarak '' Adın neydi?'' dedi. Çocuk Mrs. Sue ' ye yaklaşarak '' Nick Lous.'' dedi. Mrs. Sue çocuğun yerine geçmesini söyledi. Ama tek boş yer benim yanımdı. Mecburi bir şekilde yanıma oturdu. Mrs. Sue derse devam etti. Nick elini uzattı ve '' Ben Nick '' dedi. Gülümsemeye çalıştım ve '' Bende Katia. Katia Luna. '' dedim. Ve yüzüm tahtaya doğru çevirdim. Ders çıkışı Mrs. Sue beni yanına çağırdı '' Bayan Katia. Derse geç kalmanız hakkında konuşmalıyız. Odama gelin lütfen. '' dedi nazik bir tavırla. Odasına doğru ilerledim. Ve oturdum. Ne diyecekti? Ceza mı alacaktım? Yine bir ceza daha istemiyordum artık!

Bana karşı sinsi ama anlamsız bakışlarla bakıyordu. Ne oluyordu böyle? Ve arkama doğru bir dergiye uzanırken inanılmaz birşey oldu! Mrs. Sue garip bir görünümdeydi. Nasıll?? Refleks olarak çığlık attım. Bütün okulda duyulduğuna yemin bile edebilirdim. Odada tur atıyordum. Ama bu nasıl olurdu. O sırada Nick geldi. Ama. Oda garipti. Yarı insan yarı keçiydi. En son hatırladıklarım Nick'in Mrs. Sue'ye yaklaştığıydı. Gerisi muamma.

Uyandığımda yeşillik bir alanda uzanıyordum. Gökyüzü bulutsuz ve güneşliydiç Karşımda Nick bana bakıyordu. '' İyi misin ? '' diyordu. Başımı tutum ve '' Başım ağrıyor. Ne oldu bayıldım mı ? '' dedim. Kendimi başımı vurarak bayıldığımı düşünmüştüm. Bana doğru keyifsiz bakışlarla '' Şey.. Aslında gördüklerin gerçekti. Hemde hepsi. Aslında sende normal değilsin Katia. '' dedi. Nasıl normal değildim. Kollarım bacaklarım herşeyim tamdı. Bu ne demek oluyordu şimdi? Bana doğru bakmaya devam ediyordu ve konuşmama izin vermeden konuşmasına devam etti '' Annen veya baban bir tanrı yada tanrıçayla ilişkiye girdiğinde siz doğarsınız. Yani yarı tanrıçasın. Biz böyle kişilere Melez diyoruz. '' dedi. Melez mi? Hayretler içinde baka kalmıştım. Ve konuşmasına devam etti '' Senin gibilerin güvende olacağı bir yer var. Melez kampı. '' dedi. Yürüken bana melez kampının nasıl bir yer olduğunu detayıyla anlamıştı. Bir tepeye varmıştık. Ve girişte Melez Kampına Hoşgeldiniz yazıyordu.

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Katia Luna-2- Empty
MesajKonu: Geri: Katia Luna-2-   Katia Luna-2- Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 9:52 am

Yeni rp puanı: 85, tebrikler.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Katia Luna-2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katia Luna
» Luna R. DARE
» Luna Lilith Moon*
» Luna R. DARE
» Luna Harrods