Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babadan Glen hediye.

YazarMesaj
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Babadan Glen hediye. Empty
MesajKonu: Babadan Glen hediye.   Babadan Glen hediye. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 1:48 am

14- Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter' kategorisinden mesaj yaz
.)

Eğitimden eğitime geçen koca bir gün biraz daha birşeyler öğrendiğimin farkındaydım. Kollarımda varlıklarını hissettiğim kaslar sanki yeni yeni ortaya çıkıyordu ya da bir kış uykusundan uyanıyorlardı. Biliyordum ki geçen hergün daha da güç kazanacağım. Yatağıma uzandım. Karanlık oda da gözlerimi kapamaya bile gerek olmadan uyuyabilirdim. Derin bir raharlama nefesi çekerek gözlerimi yavaşça kapadım. Sonratam rüyalar aleminin kapısını görmüştüm ve içeriye girecektim ki kapalı gözlerim gümüş rengi bir ışık algıladı. Ani refleksle açıldılar. Bu aydınlanmanın maalesef sonunu yakalayabilmiştim. Odaya tekrar gecenin örtüsü yayıldı. Fakat komidinin üzerinde bir şey olduğunu farketti. Bu bir kutuydu. Yatağımda doğruldum ve kutuyu elime alıp kapağını açtım. İçinden dışarıya birden bir aydınlık özgür kaldı. Kutuda yan yana duran iki tane bileklik vardı. Bunlar sanıdım altın gümüş karışımı birşeydi. Üzerlerinde bir tane gömülü mücevher vardı. Ayrıca işlemeliydiler. Bileklikleri aldım ve koluma geçirdim. Altındandı ama hiçde sert durmuyordu. kolumdaki bilekliklere bakarken kutunun içinde beyaz bir kağıdında olduğunu gördüm. Merakla kağıdı alıp ikiye bükülmüş bir kanadını araladım. el yazısına benzemeyen yaldızlı bir yazıyla şunlar yazılmıştı.
-Sevgil oğlum. Bunlar benden sana hediye. Bilezikleri beyhude çıkar. onlar senin bileklerini hiç acıtmaz korkma. Savaş anlarındaq odaklan. Bunlardan birisi kılıç diğeride kalkan. Çok yakın zamanda görüşeceğiz.
Şaşkınlıkla okuduğum harfler okumamın ardından hava olmaya başladı. Aldızlı harfler kağıttan kurtularak hacada süsüldü ve küçük bir parıltıyla kayboldu. Ardından kağıtta bir yıldız misali parladı ve oda muamma oldu. Bilekliklere baktım. Nasıl çalışıyordu acaba. Ama sanırım bunun zamanı şimdi değildi. Çünkü uyku sarmaqk üzereydi tüm vücudumu. Gidip ona teslim oldum. Tüm bedenimi sundum, zevkle kabul etti. Artık uykuya dalmışitım. Şuurum kapanmıştı. kolumdakileri çıkarmak aklıma bile gelmemişti. Sanki yok gibiydiler. Çok hafiftiler. Rüyamda bir bulut görüyordum. Bulut bir şekle dönüyordu. Sanki adamdı.

Babadan Glen hediye.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Hediye
» Apollon'dan Hediye
» Küçük Bir Hediye.
» Müthiş Bir Hediye
» Halamdan Hediye