Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melez Kampındaki İlk Günüm.

YazarMesaj
Maximillian J. Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Maximillian J. Trully

Melez Kampındaki İlk Günüm. Empty
MesajKonu: Melez Kampındaki İlk Günüm.   Melez Kampındaki İlk Günüm. Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:39 am

Olanlara hala inanamıyordum ben nasıl buraya geldim bu olanlar gerçekmi hala şühelerim vardı ama kampta izlettikleri bi slayt tan sonra anlamaya başladım olanlar gerçekti ve babam yani apollo beni kabul etmişti.yeni hayatım buydu danışmanım yani hector bi satir di bana kendi külübeme yerleşmemde yardımcı oldu ilk gün olduğu için bazı kuralları anlattı.Sonrada beraber akşam yemeğine gittik orda yemeğe başlamadan önce kamp yöneticisi bir konuşma yaptı ve herkez tabağından bir parça eti yanan ateşe atıp bişeyler söylemeye başladı. Hector bunun tanrılara adak vermek gibi bi anlamı olduğunu söledi.Yemekten sonra bi ateşin başında toplanıp diğerleriyle birlikteşarkılar söleyip şekerleme yedik.Diğer melezlerlede kaynaşmaya başladım hector saatin geç olduğunu külübeme gidip biraz yatıp dinlenmem gerektiğini söyledi bende külübeme doğru yürümeye başladım.Yolda hector yarının zor olucağını söyledi yolda giderken gözlerimi ağaclardaki perilerden alamıyorudum külübeme vardığımda benim gibi diğer üvey kardeşlerimde ordaydılar okadar yorgundum ki onlarla tanışamadım bile kafamı koyduğum an uymuştum.

Melez Kampındaki İlk Günüm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melez Kampında ilk günüm
» Melez Kampında ilk günüm =D
» Melez Kampı ' nda İlk Günüm
» Kronos'a Karşı 11 Melez! (Melez Kafe'nin devamı)
» Melez mi !?