Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wayne Johness

2 posters
YazarMesaj
Maximillian J. Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Maximillian J. Trully

Wayne Johness Empty
MesajKonu: Wayne Johness   Wayne Johness Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 11:53 am

O gün bazı sorunlar yüzünden değiştirdiğim 5. okuluma gidiyordum.Bakın sorunlu bir çocuk olmam benim suçum değil,çünkü disleksi ve DEHB olmayı ben istemedim.Benim tek sorunum okul birincisi olduğum için bana sataşan çocuklara iyi bir ders vermekti.Ben sadece normal olmak istiyordum ama beceremiyordum.

çantana gerekli eşyaları koydun mu?

Koydum anne

eğer istersen bugün seni ben bırakabilirim okuluna,ne dersin olur mu?

anne kocaman Adam oldum okula tek başıma gidebilirim.

Peki sen nasıl istiyorsan öyle olsun,kendine dikkat et.

annemle vedalaştıktan sonra otobüse bindim.Doğrusu çok heyecanlıydım,ne zaman yeni bir okula başlasam hep böyle heyecanlı olurdum.Çünkü her seferinde işlerin iyi gideceğine inanırdım,ama sonuç hep hayal kırıklığı olurdu.
Otobüse bindim ve boş bir yer bulup oturdum.Yanına oturduğum çocuk oldukça iyi birine benziyordu.

Merhaba benim adım Thesus

Merhaba benim adımda Wayne kısaca Way diyebilirsin

Bir kaç dakika konuştuktan sonra birden durdu ve etrafı koklamaya başladı.Neler olduğunu anlamadan otobüs şoförüne midesinin bulandığı söyledi ve beni kolumdan tuttu ve aşağıya indirdi.Arkamızdan 2 kişi daha geldi.

Koş Wayne koş canavarlar kokunu almış olmalı

Ne?Ne diyorsun Thesus?Ne canavarı?

Bak Way sen bir melezsin,yani senin baban bir tanrı bu yüzden canavarları kendine çekiyorsun.Bu yüzden doğruca melez kampına gitmeliyiz

Kafam iyice karışmıştı.Melez,tanrı ne diyordu bu çocuk?Aklını kaçırmış olmalıydı.Birkaç metre beni peşinden sürükledikten sonra durdu.

Canavarları atlattık.Çok şanslıyız.

Thesus neler oluyor?Lütfen anlat,kafam çok karıştı.

Bak Way sen bir melezsin,yani baban tanrı annen insan."

"Melez,yani..."

"Yani yarı-tanrısın"

"Yani benim babam tanrı.İnanmıyorum."

"Evet baban tanrı.Ve biz şimdi Melez Kampı'na gidiyoruz,çünkü bir tek orada güvende olursun.Melez Kampı'nda senin gibi
yarı-tanrılar var.Hiç merak etme annene haber verdim ve o da senin güvende olmanı istediği için Melez Kampı'na gitmeni istedi."

Kafam iyice karışmıştı ve şu an tek bildiğim tek şey babamın bir tanrı olduğu ve benimde Melez Kampı diye bir yere gideceğimdi.Sanırım hayat orada daha iyi olacaktı...

Biz canavarlardan kurtulduk sanarken birden thesus yine bişeylerden şühhelenerek otobüste bir canavar var dedi ve o bir manticor du ve ona hissettirmeden acilen bu otobüsten inmemiz gerek dedi kulağıma.

Ben orada hiç bir şey görmüyodum ve thesus a hani nerde otobüste canavar felan yok dedim.Thesus şöförün arkasında oturan adamın yüzünde dikatli bak dedi.Baktım ve o anda şok oldum gerçektende bir canavar tam karşımda oturmuş gazete okur gibi yapıp etrafı gözlüyormuş.

Thesus şöförün yanına gitmek için kalktığında canavar bir anda deliye dönüp bize sanki arkasında biri bize ok atarmışcasına ok yağdırmaya başladı thesus beni kolumdan tuttu ve otobüsün arka camından atladık.Tam thesus a onu atlattık diyecektim ama meğersem arkamızdan oda geldi bi an aklıma ordaki insanların neden olaya fazla tepki vermediği geldi ama bunları düşünecek kadar vaktim olmadan kafamın üstünden bi ok geçti thesus bana tüm gücünle koş ben onla ilgilenirim dedi ve onla şavaşmaya başladı elinde çok acabip bi kılıç vardı.

Sonra birden arkadan çok iyi nişancı olduğunu attığı oklardan anladığım 10-12 yaşları arasında 3-4 tane kız geldi ve manticoru öldürdüler.Thesus tanrıçam deyip önünde eğildiği küçük kızı görünce şok oldum sanki bunca şey çok normalmiş gibi.

Sonra thesus bana bu artemis av tanrısı dedi.Artemis bana bakadar merhaba çoçuğum dedi.Şaşkınlık içinde Merhaba dedim.Thesus a çok acil kampa gitmeniz lazım canavarlar peşinize yeniden düşmürtür bile.Thesus a Altın renginde 1 para verdi.Thesus Teşekkür etmeye bile fırsat bulamadan gittiler.Etrafıma şöyle bir bakındım asfaltın ortasında oturmuş thesus a bakıyordum.Thesus elindeki parayı bişiler söylerek yere attı ve birden yer parayı resmen Yuttu.Thesus melez kampına 2 kişi gibi bişeyler mırıldanırken.Bir anda yerin içniden Gri bir taksi çıktı.Ve hemen içine Bindin sanki Taksi Bir dumandan yapılmıştı.bindik ve içinde 3 tane yaşlı kadın vardı bizi acil melez kampına götürürmüsünüz dedi thesus.Kadın konusmadan direk gaza bastı ve 15 dakika içinde O kampta olduk Dışardan Böle 7-8 tane kulube ve bir amfitiyatro gibi bişeyler gözüküyordu ve tam girişte bi ağaç vardı.Anladımki artık ben normal bi insan deilim

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Wayne Johness Empty
MesajKonu: Geri: Wayne Johness   Wayne Johness Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 2:13 am

Rp puanı: 75.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Wayne Johness
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wayne Johness
» Sirius Wayne
» Bilius Wayne
» Sirius Wayne Daniels - Görevler