Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Empty
MesajKonu: Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret   Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:19 am

O gün kalktığımda Zell'i düşünürken buldum kendimi."1 saat.1 saat sonra Zell'i ziyarete gidicem." Kalktım ve giyindim kahvaltı ettiken sonra biraz dolastım.Kulübedeki kardeşlerimle biraz basketbol oynadıktan sonra Hestia kulübesinin yolunu tuttum.Oraya giderken aklımda binbir düşünce vardı.Ya Zell benle takılmak istemezse ? Hatta daha ilerisini bile düşündüm."Ya Zell beni kovarsa ? " fakat o düşünceyi hemen aklımdan çıkardım.Sonuçta fazla konusmamamıza rağmen iyi anlaştık.Kulübeye gittim.Kapıyı çaldığımdan 1 saniye sonra kapı açıldı.Karşımdaki Zell'di.Her zamanki gibiydi işte.Neyse bana anlattırmayın şimdi bunu ! İçeri girdim ve "Nasılsın ? Güzel bir gün değil mi ? " dedim."Evet , gerçekten de güzel bir gün.Sağol sen nasılsın ? " İyi olduğumu söyledim.İkimizinde yüzünde kocaman birer gülümseme vardı !
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret   Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:25 am

Roc beni ziyarete girmişti. Parlayan bir güneşin ardından kapıyı açılınca klübenin içi gneş ışığı ile dolmuştu o sırada Roc'un kapıda kaldığını fark ettim ve '' İçeri girsen Roc. Kimse yok kardeşlerim her zamanki gibi melez marketten yiyecek alma bahanesi ile gittiler temizlik bana kaldı '' dedim. Güldüm. Nedense onu gördüğüm zaman gülesim geliyordu. Her zaman mutlu olmak istiyorum. Bana bakarak '' Evet her zaman temizlik gnlerine ortadan yok olurlar.'' dedi. Sonra boş boş oturduğumuzu fark ettim ve akıllıca bir fikir geldi aklıma '' Roc aklıma bişi geldi benim.'' dedim. Bana oğru bakarak '' Ne geldi ? '' dedi. '' Aslında bir şey gelmedi ama soru sorma zamanına kadar gelmesini umuyordum ama gelmedi. '' dedim ve ikimizde güldük. İyki klübeme ziyarete gelmişti yoksa sıkıntıdan patlıyacaktım.

Sonra gerçekten aklıma bir fikir gelmişti '' Roc bu sefer aklıma birşey geldi.Hava güzel bu fırsatı neden kullanmıyoruz ki? '' dedim . Bana bakarak aklımdan neler geçtiğini anlamaya çalışıyor gibiydi.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret   Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:32 am

Gerçekten neler olduğunu anlamaya çalışıyordum.Ama ne olursa olsun Zell ile birlikte yapmayı tercih ederdim.Onun yanındayken mutlu oluyordum.Yüzüne baktım dalgın dalgın.Aklında ne geçiyor Zell , aksiyon olsun diye kulübeyi de temizlemeyelim ? dedim ve gülmeye başladık.İşte insanı - pardon melezi - mutlu edicek bir durum.Hava çok güzel , dışarıda hayat var ve aslında 2 tane planım var.Birincisi ölümüne koşmak ! diye bağırdı kahkahayla karışık.Ben daha neler olduğunu anlayamadan Zell elimi tutmuştu ve deli gibi ormana doğru koşuyordum.Birkaç saniye sonra bende Zell'e adapte oldum ve deli gibi gülüyordum.O kadar çok koştukki her an bir cehennem tazısına falan dönüşebilirdik.Fakat öyle birşey olmadı.Çok yorgun bir şekilde çimlere uzandık.Ama asıl merak ettiğim şey bana bahsettiği ikinci plandı.Birincisi kadar güzel olacağına emindim ve onunla geçirdiğim her salise bile beni mutlu etmeye yetiyordu.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret   Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:42 am

Evet ikinci plandaydı sıra. Ona baktım ve '' Kano gölü aklına ne getiriyor Roc? '' dedim. Bana düşenceli ifadelerle baktı '' Göl, yüzmek, nelfler... '' dedi. On gülümseyerek '' Sıcak göl. Sence nasıl fikir? '' dedim. Bana batı ve '' Sen ciddisin Zell. Delirmiş olmalısın ama kabul ediyorum '' dedi. Elimden tutu ve kaldırdı ona bakarak '' Kano gölüne kadar yarışalım'' dedim. '' 1'' dedi hemen sonra '' 2'' dedim ve '' Başlaaaa!! '' diye bağırdı melez marketinin önünden geçerken bir meleze çarptığımı ve arkamdan haykırdığını hatırlıyordum.

Hemen kano gölne doğru koşuyordum. Roc nümdeydi ve az bir mesafe kala onu geçerken ayağım takıldı ve gle doğru balıklama atladım. Ona bakarak '' Teknik olarak 1. benimm'' dedim ve güldük.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret   Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:58 am

O gün çok eğlenmiştik.Evet bunu çok içten söylüyorum çünkü Zell çok eğlenceli biriydi.Ehh bende sıkıcı biri sayılmazdım.Göle kadar yarıştık Zell ile.Aslında kazanmıştım ama direk göle atlamıştı o.Hayır bu haksızlıktı ! Aslına bakarsanız yarış umrumda değildi.Zell ile vakit geçiriyordum.Hayat güzeldi.En azından bugün.Gölde yanyana yüzdük ve 10 dakika sonra Zell "Ben üşüdüm istersen çıkalım." dedi.O anda çok kötü oldum.Çünkü çok zevkliydi ve çok eğleniyorduk.Suda olmamıza rağmen birbirimizi falan ıslatıyorduk."Bir dakika." dedim ve hemen babama dua etmeye başladım."Baba eğer beni duyuyorsan ve şu ana kadar beni biraz bile sevdiysen sana yalvarıyorum gölü biraz daha ısıt ! Zeus aşkına sen Güneş Tanrısı'sın baba !" dedim ve bekledim.10 saniye sonra gökyüzünde bir araba belirdi.Biraz yaklaşıp tekrar gitti.Ama bu bizim için yeterliydi.Su tekrar ısınmıştı."Bunu nasıl yaptın.Bu çok güzeldi." dedi Zell."Eh ufak bir dua işte." dedim gülerek ve yüzmeye başladık.Yüzme yarışı yaptık ve maalesef yüzmede koşuda olduğum kadar iyi değildim.5 kere yarıştık ve 4'ünde Zell yendi.Sonuncusunu ben yendim ama bilerek yenildiğini anında anlamıştım.Gün çok güzel bir gündü ve sırılsıklam bir şekilde yürüdük.O gün güneşin batışı her zamankinden güzeldi ve güneşte babamı gördüğüme emindim.
-RP BİTMİŞTİR-

Hestianın Kızı , Kulübe Lideri Zell'i Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Lideri Seçimleri
» Kulübe Lideri Oluyorum
» Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret
» Zeus kızı
» Tanrıçanın Kızı