Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel Bir Güç

2 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Özel Bir Güç Empty
MesajKonu: Özel Bir Güç   Özel Bir Güç Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 5:10 am

Bu akşamki yemeğimi erkenden yiyip kulübeme geçmiştim. Güzel bir kitap alıp okumaya başlayacakken birden elektrik gitti ve şiddetli bir şimşek çaktı. Yerimden kalktım ve camdan dışarı baktım. Kampın içine yağmur az giriyordu ama uzaklara bakıp korkmamak elde değildi. İçerden mumları aldım ve teker teker yakıp masanın üstüne koydum. Etraf birazcık aydınlanmıştı ama bu aydınlık bana yetmiyordu. Ne yapayım diye düşünürken birden kapı çalındı ve bu çalınış hiçte normal değildi. Hemen kapıyı açtım ve dışarıdan biri hızla içeri attı kendini. Karanlıktan kim olduğunu çözememiştim, yanına gittim ve şaşkın bir sesle '' Merhaba ben Amy sen ? '' diye sordum. Karşımdaki kız tam cevaplayacakken uzaklardan gelen şimşek sesiyle irkildi ve donmuş gibi yerinde kaldı.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Özel Bir Güç Empty
MesajKonu: Geri: Özel Bir Güç   Özel Bir Güç Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 5:41 am

Tam abime yakalanmadan dışarı çıktım şansa bak şimşekler çakıyor yağmur yağıyor.Şimşeklerden oldum olası korkarım.Tam şimşek çaktı kendimi kulübelerden birine atmak istiyordum.Ama etrafta kulübe yoktu koşarken bir kulübe gördüm hızlı hızlı kapısına vurdum.Kız beni içeriye aldı.Adı Amy'miş.Ben de ``Ben Juli---´´lafımı bitirmeden şimşek çaktı korkudan donup kalmıştım...
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Özel Bir Güç Empty
MesajKonu: Geri: Özel Bir Güç   Özel Bir Güç Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:16 am

Kısa bir duraksamadan sonra adını tam olarak söyledi. Böylece kamptan birini daha tanımış oldum. Birlikte oturuyorduk ve hiç konuşmuyorduk. Sessizliği bozmak için '' Iıı... Birlikte bir oyun oynayalım mı ? '' diye sordum. Korkunç havalarda eğlenceli oyunlar oynamak rahatlatıyordu beni. Kafasını salladı ve bende devam ettim. '' Aslında pek oyun sayılmaz ama sanırım böyle bir durumda yapabileceğimiz en iyi şey bu olmalı, korktuğumuz şeyleri birbirimize söyleyelim ve taklitlerini yapalım böylece onları her gördüğümüzde aklımıza bu hallerimiz gelir ve korkmak yerine güleriz '' Jul biraz garip bir ifadeyle bana baktı ve sonra '' Tamam o zaman ilk sen başla mesela neyden korkarsın ? '' Biraz düşündüm ve sonra '' Arılardan '' dedim ve Jul ayağa kalktı tıpkı bir arı gibiydi ama gayet sempatik bir arı. Bu taklidi çok hoşuma gitmişti ve gülmüştüm. Sanırım bu gece fazlasıyla eğlenecektik.

Özel Bir Güç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özel Güç
» Özel güç
» Özel Güç
» Özel Güç Onaylatma
» Özel Bir Hediye.