Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lanet Olsun !!

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Lanet Olsun !!  Empty
MesajKonu: Lanet Olsun !!    Lanet Olsun !!  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 10:44 am

Güzel bir sabah.Güneş açmış güzel klübemizi aydınlatıyor ve ışık giriyordu.Mutlu bir şekilde uyandım.Çok rahattım.Kardeşlerime bakınca kimse yoktu.Genelde bu saatte uyumayı tercih ederlerdi ama bugn hepsi aniden yoktu.İlk önce bundan şüpelenmedim.Herkesin işi olabileceğini çok doğal olduğunu düşünüm.Keşke düşünmeseydim!!

Üstüme beyaz renkli kıyafet giydim.Babamın 7 yaşında bana aldığı halhalı takmak için kutumu açtım.Ama yerinde yoktu!! Nasıl olmazdı onsuz ben hiçtim.Onsuz yanlızdım.Uğurum kaybolmuştu.Nerde bu lanet olsıca kolye?Her yeri aramaya başladım.Yatağımı dağıtı ayakkabıma baktım banyoya baktım ama yoktuu yoktuu yoktu!Nerede olabilirdi ki?En sonda Maya'ya haber vermek aklıma geldi.Hemen Demeter klübesine koştum. '' Mayaaaa'' diğe bağırdım ve tek Maya vardı.Ne olu gibi bir haraket yaptı . Ona uğurlu halhalımın kaybolduğunu söyledim bana utangaç bir şekilde bakıp '' Aslında şaka yapıcaktık ama daha fazla yanalan söyliyemem'' dedi.Çok şaşımıştım..

Rp sonu.

Lanet Olsun !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melez konseyi olsun !!
» Lanet lisete
» Lanet Telefon!
» Kardeşlerime artistlik olsun diye tırmanıyorum
» Kirke'nin Lanet Güzellik Salonu