Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dionisos kulübesine uğramak

2 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Dionisos kulübesine uğramak Empty
MesajKonu: Dionisos kulübesine uğramak   Dionisos kulübesine uğramak Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 5:16 am

Bu gün moralim iyiydi. Tarlalardan biraz pay alıp orada meyve yetiştirmek için Athena'dan ve Dionisos'dan izin almıştım. Aslında Dionisos'a sormam gerekmiyordu ama orada üzüm ve çilekler yetişiyordu ve ben kendimi ona sormaya zorunlu hissettim. Biraz homurdandıktan sonra kabul etmişti. Ben de kulübeme gidip ayarladığım meyve tohumlarını alacaktım. 4 numaralı kulübeye doğru zıplaya zıplaya giderken bir şey ilgimi çekti. Dionisos kulübesinin kapısı açıktı. Oraya en son kim girmişti ki? Dionisos çocuklarını hiç etrafta görmemiştim. Yine merakıma yenilemeyip kapıya yaklaştım. Tohumları falan unutmuştum bile. ''Merhaba?'' Kapıya dokundum birden ardına kadar açıldı. ''İçeride kimse var mı?'' Sonunda içeri girdim, belki içeride bir hayalet gibi bir şey bulurdum. Melez kampında garip hiçbir şey olmadığını artık öğrenmiştim. Sonunda bir tıkırtı geldi içeriden ve ben yerimde sıçradım.
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Dionisos kulübesine uğramak Empty
MesajKonu: Geri: Dionisos kulübesine uğramak   Dionisos kulübesine uğramak Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 8:49 am

Sabah uyandığımda aklımda Athena'nın sözleri belirmişti nedense.. Kısa Sürede Yeni dostların olacak diyordu Tanrıça Athena.Bunun belirmesi bir rastlantı değildi.Çünkü kulübemize biri giriyordu.Galiba birine bakıyordu.'Merhaba?'' İçeride kimse var mı?' diye soruyordu.Yürürken tıkırtı çıkarmayı da ihmal etmedim.Amacım onu korkutmak değildi ama benim geldiğimi de anlasın istiyordum.Odamdan çıkınca bir kız gördüm.Kızın orta uzunlukta kahverengi saçları ve siyah renginde gözleri vardı.Kıza Selam deyince kız biraz rahatlamış gibiydi.Ama hala korkduğu belli olarak Ben sadece meraktan içeri girmiştim dedi.Kıza gülümseyerek Sorun değil.Ben Dionysos'un oğlu Kevin.Arkadaşlarım Kev der.Her zaman söylediğim gibi.Ne kadar arkadaşım varsa.Kızın rahatladığı kesindi.Bana gülümseyerek Ben Maya Demeter'in kızıyım.Hoşgeldin kulübeye dedim.Maya'ya sordum kahvaltı yaptın mı ? Maya hayır anlamında kafasını salladı.Üfleyerek Keşke kahvaltı yaparak gelseydin.Sana şarap ikram ederdim dedim.Maya da galiba üzülmüştü.Kıza gülümseyerek Ben Yemek Gazinosun'da kahvaltı yapmayı sevmediğim için evde yapacaktım.İstersen kahvaltıyı Dionysos kulübesinde yapabilirsin dedim.Bunun üzerine Maya..

Dionisos kulübesine uğramak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saldırıya Uğramak
» Hermes Kulübesine Ziyaret
» Ares Kulübesine Hoşgeldiniz!!
» Hekate kulübesine giriş...
» Poseidon Kulübesine Geliyorum