Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşımı Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Arkadaşımı Ziyaret  Empty
MesajKonu: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 9:19 am

Kampta gezintiye çıkmıştım. Bu sırada aklıma doğa dostu arkadaşım Maya geldi. Onu ziyaret etmeye karar verdim.
Demeter Kulübesi'ne geldiğimde gülümsedim. Tam Maya'ya göre bir kulübeydi. Çiçekler falan... Kulübenin kapısını çaldım. Bakalım misafir kabul edecekler miyidi? Damdan düşer gibi, bir anda kapılarında belirmiştim sonuçta.
Kapı açıldığında karşımda şaşkın bir Maya vardı.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 9:28 am

''Hey Maya! Bir uğurayayım demiştim!'' dedi Alexis beni şaşkın bir şekilde görünce. Biraz sonra gülümsemeyi aklıma getirdim ve onu içeri davet ettim. ''İçeri geçsene Alexis.'' Alexis'i oturma odamıza yönelttim ve ünlü yeşil koltuğumuza oturttum. ''Organik portakal suyu ister misin? En sevdiğim içecektir. Portakalı kendimiz yetiştirdik. Kimseye çaktırma ama annem bizim yetiştirdiklerimize karşı daha cömert davranıyor.'' Ona göz kırptım ve minik buz dolabımızın kapağını açtım. İçinden bir şişeye koyduğum turuncu sıvıyı çıkarttım. Alexis bunu görünce yüzünü buruşturdu. ''Yok saol May-May, ben... tokum.'' Tokum mu? Bu kız hiç iyi yalan söyleyemiyordu. Ama bunu sevmiştim. Gülümseyerek kendime bir bardak çıkardım ve içine portakal suyundan doldurdum. ''Mmm...Nefis!''
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 9:48 am

Şaşkınlığını görünce ''Hey Maya! Bir uğurayayım demiştim!'' dedim. Gülümsedi ve ''İçeri geçsene Alexis." dedi. Geçtim ve oturma odalarındaki koca yeşil koltuğa oturdum. Oldukça güzel bir kulübeleri vardı.
''Organik portakal suyu ister misin? En sevdiğim içecektir. Portakalı kendimiz yetiştirdik. Kimseye çaktırma ama annem bizim yetiştirdiklerimize karşı daha cömert davranıyor.'' dedi. Ne! Portakal suyu mu? Hem de organik!! Korkuyla ''Yok saol May-May, ben... tokum." dedim. Tokum mu!? Zaten berbat bir yalancıydım, portakala olan alerjim iyice berbatlaştırmıştı.
Maya kendisine bir bardak doldurdu ve bir yudum aldıktan sonra ''Mmm...Nefis!'' dedi. Portakalı ben de severdim. Ama yedikten sonrası... Tek kelimeyle: Berbat!
Gülümsedim ve "Eh, o halde sana afiyet olsun." dedim. Aniden yüzümü buruşturup "Ben ondan bir yudum bile alırsam revirlik olurum." diye devam ettim. Aklıma önceki denemelerim gelmişti.
İçtiği portakal suyu boğazında kalıyordu. "Ciddi misin!" dedi şokla. Güldüm ve "Hey! Sakin ol! Ağzıma uzak olduğuna göre sorun yok." dedim şişedeki portakal suyunu işaret ederek. Ama bir gün beni öldürmek isterse, kesinlikle portakal en iyi çözümdü.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 10:12 am

Gülmeye başladım. İyi ki meyve suyumu içmiyordum o anda. ''S-senin p-p-portakal fobin f-falan mı var? Ç-çok komik ya!'' Hala gülüyordum ama Alexis dudak büktü. ''Tamam tamam bozulma hemen seni Hypnos kızı! İlk Hypnos çocuğu arkadaşımı da kaybetmek istemem!'' Bu söylediklerim onun moralini biraz düzeltmişti. Onun yanına oturup yanağını sıktım, üzülünce çok tatlı oluyordu yahu! Tam bir oyunca ayıyı hatırlatıyordu bana. Tabii ona bebek gibi davrandığımla ilgili şikayet etmeye başlamazsa. O zaman konuşan bir oyuncak ayı gibi olurdu çünkü.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 11:36 am

Kahkahalarının arasından güçlükle ''S-senin p-p-portakal fobin f-falan mı var? Ç-çok komik ya!'' dedi. Somurttum. ''Tamam tamam bozulma hemen seni Hypnos kızı! İlk Hypnos çocuğu arkadaşımı da kaybetmek istemem!'' Söyledikleri beni birazcık gülümsetti. Bu kız işini biliyordu.
Yanıma oturdu ve yanağımı sıktı. Kıkırdadım. "Anlaşılan oldukça anaç birisin!" dedim. O da kıkırdadı ve "Olabilir!" dedi.
Gülerek "Biliyor musun: Şu halinle sevimli bir oyuncak ayıyı hatırlatıyorsun!" dedi. Oyuncak ayı ve ben? Sırıtarak "Sen ciddi misin?" diye sordum. "Kesinlikle! Ama iyi anlamda!" dedi. Yanlış anlamamdan korkuyordu anlaşılan. "Vay be! Bunu sevdim!" dedim kahkahalarla gülerken. Kapının önünden geçen biri 'Çıldırdı bunlar kesin!' derdi herhalde.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 4:39 am

''Eee, kulübende nasılsın, kardeşlerin sürekli uyumaktan başka bir şey yapmıyormuş diye duydum.'' dedim ona. ''Tabii ki Hypnos çocukları için normal!'' dedim sonra, o da gülümsedi. ''Evet, oldukça.'' Onun bütün gün uyumadığına seviniyordum. En azından o aktifti ve kulübesini temsil edebiliyordu. Sonunda kalkıp mini buzdolabından biraz cips aldım. Alexis'in anında yüzü güldü. ''İşte bunu sevdim!'' Normal bir melezin yapacağı gibi bu hiçbir zararlı yiyecek bulunmayan kampa cipse balıklama atladı. Onun yemesini izlerken kıkırdadım.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Arkadaşımı Ziyaret    Arkadaşımı Ziyaret  Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 6:15 am

Maya dolaptan cips çıkarınca melez yakalamış minotor gibi sırıttım.''İşte bunu sevdim!'' dedim ve cipslere balıklama daldım.
Ben cipslere dalınca Maya kıkırdadı ve "Anlaşılan cipse alerjin yok!" dedi. Gülerek "Evet. Cipse alerjisi olan biri var mıdır ki?" dedim. İkimizde aynı anda "Hayır!" dedik ve gülerek sohbetimize devam ettik.
Bir süre sonra aklıma yarınki temizlik için alışveriş yapacağım geldi ve "May-may, yarın temizlik yapacağım. Kulübe berbat durumda! Markete gitmem lazımdı, sohbete daldık, unuttum. Ben gideyim artık." dedim.
Vedalaştık ve markete doğru yola çıktım.

Maya'nın yazacağı bir şey yoksa Rp bitmiştir! Çok teşekkürler Maya! Smile

Arkadaşımı Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşımı ziyaret ediyorum
» Arkadaşımı ziyaret ediyorum..
» İlk kez ziyaret...
» Ziyaret^^
» Rea'ya Ziyaret!