Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-2

+2
Afrodit.
Athena
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:09 am

Yeter yaa, iki dakika dışarı çıkıyorum, konseyi altın gününe çeviriyorsunuz! Büyük başarı, 3000 yıldır hala size dedikodunuzu konseyin dışında yapmayı öğretemedim. Athena, burası kutsal mekandı hani? Hadi Afrodit zaten dedikoducu (gerçi sende onu aratmıyorsun, dedikodu başlığında gördük) sana ne oluyor bilge kızım? Dedikodunuz için ayrı başlık açıld, gidin orada konuşun, burası resmi bir salon! İkiletmeyin dediğimi, bir daha sizi konseyde dedikodu yaparken görmeyeyim, karışmam!!
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:16 am

Ah, dedikodu değil Afrodit'in mazide kalan aşkları Razz

Tamam tamam sustum. Ve ciddileştim.

Ve sıradaki maddemiz:

Biz Hades'e çeşitli cezalar uygulamaya çalışırken, Tanrıların Tanrısı gidip daha geçen gün Olimpos'u yakmaya çalışan kızına Şimşek isimli bir kolye vermiş. Zaten kılıcı Dehşet, İlk Şimşek'in bir parçasından yapılmış olduğu için olağanüstü güçlüydü, bir de bu çıktı şimdi başımıza!
http://olimpos.my-rpg.com
Defer Ezpas

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:19 am

Niye kıskanıyorsun şimdi? Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_smile
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:05 am

aaa baba ya hadese derken birde sen çıktın
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:14 am

Aman sizde, korktuğunuz şeye bakın. Zeus benim gibi tapıyor mu kızına sanki? Kendi silahından güçlü silah verir mi Jenny'ye? Vermek istese kibiri engel olur ona. Şimşek, Kıyamet kadar güçlü değil, sıradan sihirli bir alet işte.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:15 am

olsun bunlar çok tehlikeli
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:17 am

Hades özlettin kendini Razz

Ben anlamam, Şimşek ya da Dehşet veya Kıyamet, hepsi de güçlü ve melezlerde olmaması gereken silahlar.
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:20 am

Fırtına'yı unuttun Athenaaa SmileSmile

Ya siz özler miydiniz beni? Çok şaşırdım şimdi Smile
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:21 am

evet ya resmen artık tanrılara kafa tutuyorlar böyle şey olmaz benim talebim haddini aşan hersilahın alın ması
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:22 am

Evet Afrodit, ilk kez seninle aynı fikirdeyim. O silahlar geri a-lın-ma-lı.

Hades, abartma ufak bir merak işte Razz
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:28 am

Hadi ordan, özlediniz beni demi, itiraf edin Smile Bensiz tadı çıkmaz ki Olimpos'ta oturmanın, ben burayı basmadıkça eğlence olmaz SmileSmile

Henüz bir vukuatları olmadı çocukların, rahat bırakın, silahları kalsın. Eğer hataları olursa alırsınız, dönüp dolaşıp aynı konuya geliyorsunuz. Zeus son sözünü söyledi kusura bakmayın yani. Kılıçları geri almak için uzattığınız avuçlarınızı yalarsınız Very Happy:D:D:D:D
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:30 am

hayır efendim hepsi alınsın ve yerine apollonun verdiği gibi basit ama etkili silahlar verilsin
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:30 am

Geldiğin gibi başlama atağa Hades, itiraz ediyorum işte hepimiz için bu kadar çok potansiyel tehdit olmamalı!
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 3:38 am

Niye bana yükleniyorsunuz, kararı veren Zeus!

(Kafiyeli oldu, hoşuma gitti cümle Razz )
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:02 am

Off Hades ben burada Olimpos'u tehdit eden unsurlardan bahsediyorum, sen kafiye peşindesin. Yakında Apollon gibi haiku yazmaya da başlarsın!
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:16 am

Hala bana kızıyor yaa Evil or Very Mad

Hem bu arada az önce cevap vermedin bana Athena, özlediniz beni demi, itiraf edin. Bensiz tadı çıkmaz ki Olimpos'ta oturmanın, ben burayı basmadıkça eğlence olmaz demiştim Very Happy:D
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-2   Konsey Toplantısı-2 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 6:22 am

Ah Hades ah, seni merak ettiğime öyle pişman oldumki şimdi, sorma... Özlediğim falan yok, bin yıl karşıma çıkmasan oralı olmam. Tamam mı?

Zeus, Hades'in yeni planını duydun mu? Kıyamet'in sahibi kızını ölümsüz yapacakmış!

Konsey Toplantısı-2
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-4
» Konsey Toplantısı-5
» Konsey Toplantısı-6
» Konsey Toplantısı-7
» Konsey Toplantısı-8