Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulubemdeki İlk Günüm

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Kulubemdeki İlk Günüm Empty
MesajKonu: Kulubemdeki İlk Günüm   Kulubemdeki İlk Günüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 8:59 pm

Servisten çıkıp bana ''Melez Kampı'na hoşgeldin!'' diyen insanlarla karşılaştığımdan bu yana hala çok şaşkındım.Bakire Tanrıça Artemis beni avcılar grubuna davet ettiğinde ne diyeceğimi bilememiştim.Efsanelere göre avcılar asla aşık olamıyor, asla biriyle beraber olamıyor ve asla evlenemiyorlardı.Bunun aslında doğru olduğunu duyunca hayatım boyunca bir sevgilim olmama ihtimalini göze alabilir miyim diye düşündüm.Sonunda avcı yeminini etmiş ve ben de bir avcı olmuştum.Her şey çok hızlı gelişiyordu.Heyecandan elim ayağım birbirine karışıyordu.Herkes bana bir ucube gibi bakacak falan zannediyordum ama herkes gayet normal görünüyordu.
Robin'le karşılaştığımdan bu yana benden beş adım önde yürüyerek beni bir yere götürüyordu.Ben de arkasından onu takip ediyordum.
Melez olmamla ilgili hikayeyi öğrenmesine öğrenmiştim ama hala bunlar bana bir şaka gibi geliyordu.Yine de bunu kimseye belli etmemeye çalışıyordum.
Robin sonunda biraz yavaşladı ve bir kulübenin önünde durdu.
''İşte artık burası senin kulüben Andy!Pek çok avcı dışarıda Artemis ile beraber avlanır.Ama yine de Melez Kampı'nda eğitim görmeyi tercih eden avcılar da vardı.Yani merak etme yalnız olmayacaksın.''
''Teşekkürler Robin.Bu arada artık o elindeki bıçağı kaldırabilirsin.''
''Çok pardon, arenadan geliyorum da.Neyse sen istediğin gibi yerleş.Burası senin de evin artık.''
Arena mı diye düşündüm kendi kendime.Soracaktım ama sonra vazgeçtim.Gördüğü her şeyi soran küçük meraklı veletler gibi görünmek istemiyordum.
Yavaşça kulübenin kapısını açtım.Kulübenin içerisini ilk gördüğümde tertemizdi.Ortada duran bir dağınıklık yoktu.Ayrıca kulübede kimse de yoktu.Arena ne bilmiyordum ama herhalde Robin gibi onlar da arenadalardır diye düşündüm.
Kimsenin olmayışı iyiydi benim için.Rahat rahat eşyalarımı yerleştirip Artemis'in avcısı olma kararım hakkında düşünebilirdim.
Robin kampa geldiğim servisten inince bana çantamı vermişti.Benim böyle bir çantadan haberim bile yoktu.Tıpkı annemin haberim olmadan benle vedalaşması gibiydi.Bu çantayı da annem hazırlamış olmalıydı.
Kulübenin içinde olan bir giysi dolabının içini açtım.Birkaç parça giysimi askıya asıp geri kalanı çantayla beraber dolaba tıktım.
Yavaş yavaş yerleşmeyi bitirdikten sonra pencerenin yanındaki sandalyeye oturdum ve annemi düşündüm.Ondan ayrılışımı, hayatımdan bir anda koparılışımı düşündüm.Hüzünlüydüm aslında.Daha sonra bunları düşünmemeye çalıştım.Sadece dışarıyı izlemeye karar verdim.
Diğer kulübelere bakıyordum.Birden Athena kulübesinden dışarı çıkan bir kız dikkatimi çekti.Gözüm ısırıyor gibiydi.Bu kız kim hala bilmiyordum ama daha önceden tanıştığıma emindim.Birden benim kulübeme doğru yaklaşmaya başladı.
Summer.
Bu Summer'dı.Onu New York'ta gittiğim ama kısa bir süre sonra atıldığım bir okuldan tanıyordum.
Birden kulübeme yaklaştı ve :
''Andy?'' dedi.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Kulubemdeki İlk Günüm   Kulubemdeki İlk Günüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 9:20 pm

Bu sabah nedense çok neşeliydim. İçimde bastıramadığım bir enerji vardı. Ben de belki Nica ile biraz takılırız diye düşünerek Artemis Kulübesi'ne doğru yürümeye başladım. İçeride biri vardı, tanıdık biri. Ama onu bu kampta daha önce görmediğimden emindim. Hafızamı yokladım ve onun kim olduğunu anlamaya çalıştım. Kısa bir süre sonra cevabı bulmuştum. "Andy ?" diye sordum. Evet, evet. Bu Andy idi. Şaşkınlıktan ağzım bir karış açık kalmıştı. İlk defa kampta daha önceden tanıdığım biriyle karşılaşıyordum. Onu New York'taki bir okuldan tanıyordum. Aslında fazla yakın değildik ama yine de konuşmuşluğumuz vardı. Belki Andy okuldan atılmasa biraz daha kaynaşabilirdik. Ama biz de birkaç hafta sonra oradan taşınmıştık. Zaten taşınmasak bile çok geçmeden ben de atılırdım okuldan.
Andy benden daha da şaşkın görünüyordu. Onun da böyle bir şeyi beklemediği aşikardı. Bir süre sonra kendini toparladı ve "M-merhaba Summer. Sen ne arıyorsun burada ? " diye sordu. Ben de "Ben bir melezim ve bu yüzden buradayım. Aynı senin gibi." dedim. Burada olduğuna göre bir melez olması gerekiyordu, değil mi ? Andy yavaşça başını salladı ve "Ah, evet. Anlıyorum." diye yanıt verdi. Ama hala şaşkınlığını tam olarak atamamıştı üstünden. Bu yüzden ben de hemen bir sohbet başlatmaya karar verdim. "Demek Artemis Avcısı'sın ha ? İşte buna sevindim. Bu kulübedeki melezler oldukça cana yakındır. Gerçi bu kamptaki tüm melezler cana yakın ama... Eee, diğer kardeşlerinle tanıştın mı ? Onlar şu anda nerede ? Ne zamandan beri bu kamptasın ? Ve son olarak buraya nasıl geldin ?" diye sıraladım sorularımı. Biraz fazla olmuştu ama ne yapayım ? Çok merak etmiştim ve dilimi tutamamıştım. Ona masumca bakarak sorularımın yanıtlarını bekledim.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Kulubemdeki İlk Günüm   Kulubemdeki İlk Günüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 10:14 pm

Summer'ı gördüğüme çok sevinmiştim.Hah işte tanıdık biri diye geçirmiştim içimde.Bana bir sürü soru sormuştu.Ben de ona annemin bana veda edişinden, servise bindiğimde okul yerine kampa gelişimden, Robin'le karşılaşmamdan kısacası her şeyden bahsetmiştim.Sıra kardeşlerinle tanıştın mı sorusuna gelince biraz utanmıştım açıkçası.Çünkü kimseyi tanımıyordum.Aslında utanmama gerek yoktu.Sonuçta daha yeni gelmiştim kampa.Ama yine de çekinmiştim.Ona dedim ki:
''Daha kimseyle tanışmadım.Ama Robin beni kulübeme getirirkin birkaç avcıdan bahsetti.Adyali, Satellite, Veronica, Alexis, Julia.Henüz sadece adlarını biliyorum.''
Yüzümde ister istemez utangaç bir ifade oluştu.Summer yüz ifademden anlamış olacak ki :
''Andy, çekinmene gerek yok.Daha bu kampa yeni geldin.Yavaş yavaş herkesle tanışıp arkadaş olacağına eminim.Unutma ki bu kampa gelen herkes ilk olarak acemi oldu.Bir haftaya kalmaz alışacağına eminim.''
Yüzümde teselli olmuş bir gülümseme belirdi.Ona minnettar bakışlarla baktım.Summer:
''Unutmadan, istediğin zaman çekinmeden bana soru sorabilirsin.Sana yardımım dokunursa ne ala.''
Bu cümleyi duyar duymaz kafama dank etti.Niye kulübemde boş boş oturmak yerine kampa biraz da olsa alışmaya çalışmıyordum ki?Sonuçta burası benim yeni evim olacaktı.İnsan kendi evinde rahat olamazsa başka nerde olur?Hemen sordum:
''Şey Summmer, rica etsem bana kampı gezdirir misin?Biraz da olsa kampta neler var neler yok görmek isterim.Tabi sen de uygunsan.''
Summer'ın bir anda gözleri parladı.Sanki başından beri bunu sormamı bekliyormuş gibiydi.Dedi ki:
''Sana kampta göstermem gereken çok yer var.Buraya bayılacaksın!'' Daha konuşmaya devam edecek gibiydi.Bu yüzden sözünü kesiyormuş gibi olmamak için yeni bir cümleye başlamadan araya girdim:
''İlk olarak arenayı gezdirir misin Summer?Kampa geldiğimden beri çok sözü geçti de.''
Onaylayarak başını salladı.Bana el işareti yaparak kulübeden dışarı çıkmamı söyledi.Oturduğum yerden kalktım ve Summer'ın yanına gittim.
''Çok teşekkür ederim Summer.'' dedim.
Arkasını döndü ve:
''Önemli değil Andy.Bu arada bana Summ diyebilirsin.'' diyerek gülümsedi.Ben de ona gülümsedim ve:
''Peki Summ!'' dedim.
Hemen koluma girerek bana kamp hakkındaki hikayelerden, mekanlardan bahsetti.Ayrıca diğer tanrıların kulübelerini, diğer melezleri ve tabiki diğer avcı kardeşlerimden bahsetti.Kendimi bir anda rahat ve mutlu hissettim.

Devamı Arena'da.

Kulubemdeki İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübemdeki İlk Gün
» Kulübemdeki İlk Günüm
» Kulübemdeki ilk günüm
» Kulubemdeki ilk günüm
» Kulübemdeki İlk Gün