Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Manhattan'a Kaçış

YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Manhattan'a Kaçış Empty
MesajKonu: Manhattan'a Kaçış   Manhattan'a Kaçış Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 12:51 am

Kamptaki güneşli bir günde taşınılabilir konsolumla oynayıp,kurabiye atıştırıyordum.Doğum günümde annem cesur civciv oyunuyla birlikte almıştı el konsolunu bana.Oynamak için zaman bulamıyordum maalesef ki.Anneme mesaj attım.En sevdiğim özelliği ise buydu el konsolunun.''Hey anne bu konsol süper!'' dedim.Cevap gelmesini beklemiyordum ama yine de şansımı deneyeyim dedim. Beş dakika,on dakika artık umudu kesmiştim fakat -dring- diye bir ses beni mutlu etti.Mesajda ''Beğenmene sevindim tatlım! Bugün saat dörtte evde olacağım. Manhattana gelmeni çok istiyorum..'' Anneme hayır demek istemiyordum,bu yüzden teklifini kabul ettim. Turuncu sırt çantamı hazırlayıp Lyssa'nın yanına koştum.Lyssa'ya küp şekerlerini verdim.''Uçmaya hazır ol gecenin kızı!'' Böyle demem onun hoşuna gitmişti. Lyssa'nın simsiyah uzun tüyleri rüzgardan havalanıyordu. Yarım saat sonra Manhattan'daydık.Amerikayı seviyordum... Ve sonunda beşinci kattaki dairemizin önüne gelmiştim.Ansansöre bindiğimde heyecanlanmıştım.Tahta gibi görünen sağlam kapımızı tıklattım.Kapının deliğinden küçük ayıcıgımı gösterdim.Annem kapıyı açar açmaz bana sarıldı.''Isabelle!'' hemen pembe converselerimi çıkarttım. İçeri geçtim annem,en sevdiğim filmi koymuş,beni bekliyormuş.Mısırları ve içecekleride hazırlamış.''Ah anne ne gerek vardı bunlara? Yinede çok teşekkür ederim.'' Film bitti ve annem hazırlandı. ''Haydi Bells alışverişe!'' Dar paça pantolonumu,hardal renkli gömleğimi ve kahverengi,tüylü hırkamı giydim. ''Hazırım!'' botlarımı giyerken annemde çantasını almıştı.Alışveriş merkezi tam arka sokaktaydı. Bu mağzadaki giysilere bayılıyodum.Kendime bir sürü giysi aldım.Yakınlarda arkadaşlarımın doğum günleri vardı. Onlar için hediye ve onların partileri için kendime bir sürü elbise aldım. Eve döndüğümüzde , ''Anne hava kararmadan gitmeliyim.Seni çok seviyorum!'' İri mavi gözleri dolmuştu. ''Bende seni Bells!'' iyice hüzünlenmişti. ''En yakın zamanda yine geleceğim anne!'' Lyssa ile hemen kampa doğru yol aldık.Döndüğümde kardeşlerim aldığım eşyaları kurcalıyorlardı.Yatağıma uzanmış,annemi düşünüyordum ve gözlerimi kapayıp uykuya daldım..

Manhattan'a Kaçış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Kaçış
» Kaçış......
» Eve Kaçış.
» NY'a Kaçış
» New York'a kaçış