Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçan Canavarlar~56~2

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Kaçan Canavarlar~56~2 Empty
MesajKonu: Kaçan Canavarlar~56~2    Kaçan Canavarlar~56~2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 3:10 am

Canavarı bulmak için hazırlanıp Thalia'nın Ağacında buluşacaktık.Kulübeye hızla girdim,yanıma New York'ta lazım olabilecek bir şeyler aldım."Nereye gidiyorsun?"dedi Lara,"İşim var."dedim ve kapıyı çarpıp çıktım.Ona hesap vermek zorunda değildim.Ağacın oraya gittiğimde henüz kimse gelmemişti,Tyler ve Alex'i beklemeye başladım.Beş dakika sonra Tyler ve Alex geldiler."Hoş geldiniz.Gitmeden önce bir plan yapalım.Nereleri arayacağız tam olarak kararlaştıralım."dedim.Ardından Alex konuşmaya başladı.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçan Canavarlar~56~2    Kaçan Canavarlar~56~2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 3:44 am

Az yazmak zorundayım. Acıktım ve gücüm tükendi. Very Happy

Gözlerime pansuman yapar yapmaz Tyler ile kulübemizden çıkmıştık. Yaratığın gidebileceği yerler kısıtlı idi. Elbet o denli büyük bir Lider Myrmeke'yi bulmak zor olmayacaktı.
"Elbette New York sokaklarında gizleniyor olacaktı. Zor olmaz onu bulmak. Bir kadın bağırışı veya bir adamın kükreyişini duyar duymaz onu bulduk demektir." dedim. Tyler, yanımda anladığını göstermek için kafasını aşağı yukarı sallıyordu. Anna "Mantıklı bir karar ama ya New York da çok farklı bir yere saklanırsa?" diye sordu. "Sanmam. Beyni küçük bir karınca Lideri'nin New York'un iç taraflarına sızması imkansız. O da şuan başıboş bir biçimde kafasını sallayıp sokakta gelenleri korkutuyordur." dedim. Gideceğimiz yeri seçmiştik. Artık tek birşey kalmıştı. Bu yaratığı nasıl yok edecektik? Yaratık gerçekten güçlü idi. "Yaratığı nasıl yok edeceğiz? O çok zorlu bir rakip." dedim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaçan Canavarlar~56~2    Kaçan Canavarlar~56~2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 6:15 am

" Yaratık şehrin en ücra köşelerine gitmiş olmalı böylece hem bizden hemde toplumdan uzak olacaktır " . Anna ve Al onaylarcasına kafalarını salladı. Al " Tyler haklı aferin Tyler " dedi ve sırtımı sıvazladı Al. Sonra bir şey fark ettim kolyem Sybron yoktu " Siz biraz durun Sybron umu unuttum onsuz savaşamam " dedim. Anna " Çabuk ol daha " diye beni azarladı. Bir koşu gidip aldım onlar Thaila ağacından aşağı inmiş gidiyorlardı. Herhalde beni arkada bırakmak istediler haklılardı zaten o kadar ahmakça davrandım ki rezilliğim diz boyuydu arkalarından koşarak " Hey benide bekleyin " diye bağırdım sonra Anna " Böyle yürüyerek onu yakalayamayız o bizden çok hızlı " haklıydı da Al sinsi bir gülüşle ikimize baktı. “ Pegasuslarla gide biliriz “ dedi ve çok akıllıcaydı Al’dan beklenirdi böyle fikirler zaten sonra hepimiz ıslık çaldık ve pegasuslarımız geldi onlara atladık ve New York’a doğru yol aldık.

En son Tyler Swalm tarafından C.tesi Ocak 15, 2011 4:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçan Canavarlar~56~2    Kaçan Canavarlar~56~2 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 6:52 am

(Rp Out:Tyler rpni editler misin?Bizim yazdıklarımızı oku ve ona göre yaz.)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaçan Canavarlar~56~2    Kaçan Canavarlar~56~2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 4:45 am

Editlendi

Kaçan Canavarlar~56~2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenmeyen Canavarlar
» Canavarlar
» Canavarlar!!
» Canavarlar
» Canavarlar - 2