Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yarım Kalmış Hesap - 3

4 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Yarım Kalmış Hesap - 3 Empty
MesajKonu: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 8:57 am

Arthur artık en önden ilerliyordu, burası onun babasının yeriydi yani onun otoritesinin konuştuğu yer. Alex ve Yon aynı adımlarla yürüyorlardı ki bu beni güldürüyordu. Pacely ve ben ise arkalarından yürüyorduk, sanırım güvendeydik artık. İçeri adımımızı attığımızda daha önceki gelişimde rastlamadığım şeyler gördüm. Görevliler daha bir gelişmişti sanki, daha bir farkındalaşma çabasına girişmişlerdi. Kurukafalar eskisi kadar göze batmıyordu, daha çok onların kafalarındaki taçlar gözümüze giriyordu. Farklı ve ürkünç olmuştu burası. Artık onların arkasından gitme fikrinin iyi olmadığını düşünerek ortalarına geçtim.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 9:16 am

Önde Arthur yolu gösteriyordu. Bende arkasından bir şeylere dalmış yürüyordum. Arkamda Sat vardı. Burası garip bir yerdi. Çoğu zaman da korkunç. Ama bu gün bana hüzünlü bir yer gibi geliyordu. Sanki Arthur'da öyleydi. Belki de bana öyle geliyordu. Sat arkadan geliyordu ama düşüncesini değiştirmiş olacak ki ortaya doğru geldi. Bende biraz yavaşlayarak yanıma gelmesini bekledim ve koluna girdim. Yeraltında olmasaydık romantik olabilirdi. Razz Uzun ve tehlikesiz bir yürüyüşün ardından, yeraltında yanınızda bir Hades çocuğu varsa yaratıklar size uğramaz- sordum " Hades'in sarayı tam olarak nerede" Hadesten pek hoşlanmazdım. Geçen sefer kardeşim Tiff ile beraber geldiğimde ona meydan okuyup, tekme atıp kaçmıştım. Sırf onu gıcık etmek için. Bu sefer bana ne yapardı bilmiyordum. Umarım unutmuştur diye geçirdim içimden. Arthur uzun bir aradan sonra konuştu " Gördüğünüz yapı babamın sarayıdır"
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 1:13 am

Yon sapıklaşma. Very Happy

"Hmm. Çok değişmemiş aslında ama değişiklilik var biraz. Gözüme de batmadı diyemem." dedim. Aslında hiç hoşuma gitmemişti. Tek istediğim başka bir düşman istemememdi. Arthur da bunu fark etmiş olsa gerek, sesim pek içten gelmemişti. O buna aldırış etmemişti. Hades ile çok iyi anlaşıyordum. Geçen sefer onun masumiyetini ıspatlamakta büyük bir rol oynadığım için o ve Hades Çocukları beni sevmişti. Sarayın içindeki muhafızlar, sanki Tartarus dan gelmiş gibi idiler. Duyduğuma göre burası eskisinden de tehlikeli idi. Tartarustaki iyi savaşanlar, şimdi Hades'in Sarayı'nı koruyordu. Kronos ve Lelouch kalmıştı. Şimdi anlamıştım. Kendi kendime neden sadece o ikisinin orda olduğunu da merak etmiştim. Demek ki Hades'in büyük planları vardı.

Hades, büyükçe bir tahtta oturup bize bakıyordu. Biz ise karşısına çıkmıştık. O, beni görür görmez biraz olsun gülümsedi. -daha doğrusu gülümsemeye çalışmak gibi birşey-
"Birini kaçırmış olamam. Avukatım hak verecektir." dedi ve bana içten bir gülümseme ile baktı. Bu surata bir gülümseme yakışmasada bu hoştu. Gülümsemesine bende gülümseyerek selam verdim. Buraya neden geldiğimize aklım ermemişti. Bildiğim kadarı ile sadece Medusa ile dövüşecek ve buradan çıkacaktık. Ne yazıkki o melez bizi Tartarus'a yollamıştı. "Şimdi aklıma geldi. Size saldıran melezi ben gönderdim. Bir kopya sayılır. Oğlum güçlenmiş mi test etmek istedim ama... O kopyayı yenmedi." dedi. Arthur biraz utanmış gibi idi ve suratı kızarmıştı. Suratı kızarmamış olabilirdi ama belkide yerdeki kırmızı, yanıp sönen taşlar suratını yakıyordu. Tahtın yanında bir de biraz daha küçük bir taht vardı. Hades'in tahtının yanında bulunan bu tahtta Bahar Tanrıçası Persephone oturuyordu. Bu olanlara gülüyordu ama son yerde biraz suratı asıldı. Sat biraz önce çıktı ve konuşmak için hazırlandı. Ben ise etrafa bakıyordum. Bu yenilikler çok hoştu aslında.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 1:16 am

Hades gevrek gevrek gülümsüyordu. Arthur'u üzmemek için bir şey demiyordum ama artık biraz sıkılmıştım. "Şey, bizi kurtardığınız için teşekkür ederiz." dedim suratımda mahcup bir ifadeyle. Hades ile pek iyi anlaşamazdık, ne var ki çocuklarını çok severdim. Stell; ilk arkadaşımdı, bulaşık temizliğinde bana yardım etmişti. Robyn; daimi ittifağım, biz güçsüzken bizi yanına almıştı. Hec; Anna'nın sevgilisi, biraz sabırsız ama yine de sevimli. Arthur da kampa yeni gelmiş sayılırdı ama en az onlar kadar iyiydi, şu ana kadar maceralara çıkmışlığımız bulunmaktaydı. Sarayın duvarlarında ellerimi gezdirirken bir yandan da Arthur ile babasının konuşmasını bekliyordum, bu iş daha fazla uzamamalıydı.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 5:36 am

Buraya gelmiştik, ilk kez Hades'i görüyordum ama temkinliydim. Bir insan oğluyla öyle konuşup onu sadece bir kez savunan bir meleze karşı bu kadar iyi davranamazdı, özellikle de bu Hades'se. Hades'e baktım ve konuşmaya başladım, Arthur'un lafını keserek. "Hey Hades, burada oğlun varken neden başka birini kolluyorsun ki?" diye sordum. Hades biraz şaşırmış gibi baktıktan sonra Arthur'a döndü. "Arthur oğlum, hoşgeldin." dedi yüksek bir ses tonuyla. Sonunda rahatlamıştım, Arthur'a dönerek gülümsedikten sonra baba-oğul konuşmalarını izlemeye koyulduk.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 10:24 pm

Etraftakilerin ruh hali ile yazdığım rp.

Bir an önce Yeraltından çıkmak isteyen yanımdakilerin aksine , ben çıkmak istemiyordum. Burda Hades ile birkaç tur Okey oynamak isterdim. Onların çıkma çabalarını anlamamazlıktan gelen Hades, bana göre burada başka suratlar görmek istediğini, onlar ile eğlenmeyi istediğini anlıyordum ama bende biraz çıkmak istiyordum. Boğucu bir havası olan yerde elbet Hades de sıkılacaktı. Persephone ile bu kadar yıl yaşadıktan sonra surat ifadesi elbet
"Beni Kurtarın!" dermişcesine herkese bakıyordu. Herkes onu yukarı çıkarmak istemezdi. Arthur, "Beni bırakın, siz gidin!" diyordu gözleri ile. Sat ve yanındaki diğer avcı "Boğuldum, bittim tükendim! Yana yana ben yandım!" diyordu. Artemis Avcıları ne kadar kardeş olmasalarda kardeşlermiş gibi davranıyorlardı.

Birbirlerine samimi davranıp kurtulmak isteyen Sat ve yanındaki çekici avcı kız (Ben az iltifat ederim. Değerini bilin.) nazlı surat ifadelerini Hades'e atınca ben amaçlarını anlamıştım. Persephone'yi kıskandırıp, Hades'in ilgisini çekip kovulmalarını bekliyorlardı. Hades, her ne kadar geçmişte yakışıklı olsada, şimdiki çirkin suratı ile kafasını
"Bu kızlar peşimi bırakmıyor. Hala eskisi gibi bir kralım." diyordu. Persephone, buna daha fazla tahammül edemeden, bizi öldürecekmiş gibi bakmaya ve gözlerini faltaşı gibi açmaya başladı. Sat ve yanındaki avcı, amaçlarına ulaşmışlar gibi gülümsercesine bakmışlardı. Yon, Sat'in bu davranışı yüzünden ondan çekinmiş ve kaçmak istemişti.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 3   Yarım Kalmış Hesap - 3 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 4:35 am

Hades bize bir süre baktıktan sonra çenesini okşadı ve her zamanki sert ses tonuyla konuşmaya başladı. Bu ses tonunu seviyordum; çünkü sinirliydi ve en yakın zamanda bizi buradan kovacaktı. O sinirliyken ben de gülümsüyordum ve az önce istemeden de olsa kırdığımı farkettiğim Yon'un omzunu tutuyordum. "Tamam, başımı ağrıttınız, yeter! Şimdi kampa gidin, Arthur gölge yolculuğunu denemiş olur." dedi ve Arthur'a baktı. Arthur bir süre sonra bizi melez kampına getirmişti bile, ama midem tepetaklak olmuştu. Gülümseyerek hepsine teşekkür ettim. "Hepinize teşekkür ederim, bu saçma yolculuğa benim yüzümden çıktınız." dedikten sonra Alex ve Arthur kulübelerine ilerlemeye başladılar. Pacely, Yon ve ben de komşu kulübelerimizin bulunduğu alana doğru yarışmaya başladık.

Rp SON.

Yarım Kalmış Hesap - 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yarım Kalmış Hesap - 1
»  Yarım Kalmış Hesap - 2
» 2. Hesap
» Hesap sorma...