Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yarım Kalmış Hesap - 2

5 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Yarım Kalmış Hesap - 2 Empty
MesajKonu: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 3:34 am

Birden bire kendimizi Tartarus'ta bulmuştuk. Haliyle şaşırmıştık, etrafımıza bilinçsizce bakıyorduk, ne yaptığımızı biz bile bilmiyorduk. Pacely yanıma gelmişti, Nemesis'in kızı bana sarılıyordu. Yüzümde bir gülümseme oluştuktan sonra Alex ile Arthur'a baktım. Dikkatlice birilerini izliyorlardı, Tartarus'a ancak en en en en kötüler gelebilirdi. Kronos vardı ve sanırım Lulu da buraya gelmişti öldükten sonra. Lulu'dan bir özür dilemek umuduyla onu aranmaya başladım. Sonunda Pacely beni durdurdu. "Ne yapıyorsun sen Sat?" dedikten sonra yaptığımın ben de farkına vararak diğerlerinin yanında kaldım. "Peki o zaman, buraya nasıl geldik ve nasıl kurtulacağız?" diye sordum üzgün ve düşünceli bir ifadeyle.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 5:42 am

Melez kampında her yere bakmama rağmen Sat'ı bulamamıştım. Onu aramalıydım onun için endişeleniyordum. Bu nedenle Kheiron'a gittim. Sat'ın göreve çıktığını söyledi bana. Tehlikede olduğunu hissediyordum. Bu nedenle bu konuyu paylaşmak için olimposta babamın yanındaydım. Babam kehanetlerinde tanrısı her şeyi görür. Eminim Sat'ı da bulabilir.

Oğlum Sat'ı aradığını biliyorum. Ama o şuan benim görüş alanımın çıktığı yerde. Yani Tartarusta..

Baba oraya nasıl gidilir bana söylemeni istiyorum.

Oraya gidemezsin. dedi Apollon. Orada ölürsün. Şu anda çok tehlikeli şeyler oluyor. Bulaşmanı istemiyorum.

Baba! gitmem gerek diyorum sana. Beni sen oraya gönderebilirsin.

Ölmeni istemiyorum evlat. Ama madem ısrar ediyorsun. Oraya gideceksin. Ama orada yolunu bulman için sana küçük bir şey vereceğim..

Babamın elinde yoktan küçük bir şişe varoldu. Çok hafifçe parlıyordu. "Bu şişe tartarus'un karanlığında yol bulabilmen için gereken şey. Bu orada yol bulmanı sağlayan da tek şey. Bu kutsanmış bir ışık evlat. Sakın şişenin kırılmasına izin verme. Şimdi kız arkadaşını kurtarmaya gidebilirsin. Şişeyibana doğru uzattı. Alırken teşekkür edecektim ki. Kendimi karanlık bir yerde. Buldum. Burası karanlıktı ve resmen ölüm kokuyordu. Sat'ın sesi gibi gelen bir sese doğru yürüdüm.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 6:08 am

Biraz ilerledikten sonra bize doğru gelen Yon'u gördüm. Koşarak yanına gittim. Pace onaylamayan bakışlarla bana bakarken ben sadece Yon'a bakıyordum. Ona sarıldım. "Burada ne işin var senin?" dedim korku dolu bakışlarla. Yoksa o da mı buraya gönderilmişti? Yon'un kolundan tutarak onu Alex, Arthur ve Pacely'nin yanına getirdim. Bize yol gösterebilirdi, ayrıca işe yarayan özel gücüyle yani ışık hızında ışınlanabilmeyle. Ama Alex kendine güveniyordu, yardım istemiyor gibi bir hali vardı. Arthur da yeraltı tanrısının oğluydu, becerebileceğimizi düşünüyordu. Zaten becerecektik, zorundaydık ama yardımdan da zarar gelmezdi. Yon'a fısıldadım. "Biraz bekleyelim, eğer Alex ile Arthur buradan çıkmanın bir yolunu bulursa onları izleriz. Yoksa zaten sen yanımızdasın, güvendeyiz. Bu arada teşekkürler." Ve oklarımı hazırlayarak diğerleri gibi tetikte beklemeye başladım.
Arthur Murray

Arthur Murray

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 6:31 am

Tetikte olarak etrafı gözetliyorduk.Daha önce buraya hiç gelmediğimi biliyordum.Fakat Yer Altı'na daha önce babamın yanına inmiştim.Eğer Tartarus'tan çıkacak olacak olursak doğru yolu bulabilirdim.Etraf çok karanlıktı ve hiçbir şey görünmüyordu.Fakat kılıçlarımızın ışıltısı hafifte olsa etrafa ışık saçıyordu.Böylece istediğimiz kadar alanı görebiliyorduk.Ardından bir anda bi 10 metre falan ötede Yon belirdi.Sat yanına koştu ve bir şeyler fısıldaştılar ardından yanımıza geldiler ve onlarda bizim gibi tetikte etrafı gözetlemeye başladılar.Etraftan tuhaf tuhaf seslerin geldiğini duyabiliyordum.Bu da içimi ürpertiyordu.Arkadaşlarımında içinin ürperdiğini hissedebiliyordum.Ardından Alex tereddütlü bir sesle ''Şu tarafta sanırım bir yol var, isterseniz Arthur'la bir göz atalım'' dedi.Bana uyardı.Diğerlerindan Sat ''Eminsen bir göz atmanızda fayda var çünkü sonsuza dek burada bekleyemeyiz'' dedi.Bende onlara ''Bana uyar, haydi gidelim'' dedim ve karanlığın içine doğru Alex'le yürümeye başladık...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:06 am

Biz konuşmamıza devam ederken bir çocuk yanımıza gelmişti. Umursamaz tavırlar ile ona aldırmadım. "Yolu takip etmek dışında bir yol göremiyorum ben. Kronos ile sonsuza kadar savaşıp kurdunuzu atabilirsiniz. Duyduğuma göre ölen komutan Lelouch da burada. Sohbet edin onla bol bol." dedim. Hızla çıkış olarak gördüğüm yere yürümeye başladım. Arthur adlı Hades Evladı peşimden gelirken, diyerleri endişeli adımlar ile geliyordu. Yeni gelen çocuk canı pahasına Sat'i koruyacak gibi duruyordu ve bana yük olarak geliyordu. Yolda tekrar o adamı gördük "İn misin? Cin misin?" demem üstüne "Hiçbiriyim. Bende bir melezim. Sadece farklıyım." dedi. "Onları çıkar, ikimiz bu işi bitirelim." dedim. Burası gücümün en yoğun olduğu yerdi. Umursamazcakol silkti ve arkadaşlarımı bir yanan kayadan bir şeyin içine aldı. Sadece ben serbesttim. Gözlerimden alevler çıkıyordu adeta. "Bana çok kötü bulaştın ufaklık. Seni yok ederek son bulacağız bu savaşa." dedim. Ardından Kronos'un duyacağı bir ses ile bağırdım. "Adalet adına kullandığım Alev, şimdi Adalet için savaşacak. Yeraltı alevinin yoğunluğu var." dedim. Karşımızdaki hala umursamıyordu. Gözlerimdeki alev büyüdü. Benden büyük, beni alevden içine alan ve Kronos'un büyüklüğünün yarısı boyunda bir alev devi beni içine aldı. "Aslanın karşısında kuzular duruyor, garip. Korkmuyorlar, korkamazlar." dedi bu melez. Anlamını gayet iyi anlamıştım. O aslan, biz kuzu idik ve ondan korkmalıydık. Ben ise onu yok etmeyi gayet iyi görmüştüm. Devim, hiddetle ona vuruyordu. Melez ise bir karşılık vermiyordu ve ağzından kanlar çıkıyordu. Sonunda kılıcımı kafasına sallayınca kafası koptu, arkadaşlarımın içinde olduğu kalkan birden yere girdi. Melez'in boynundan bir kolye çıktı. Buna ellemedim. "Gerisi size kalmış." dedim ve alevden dev gitti.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:45 am

Alex'in bizi kurtarmasının ardından hep beraber yürümeye başladık. Bir anda karşıdan gelen Lulu'yu gördüm. Huzurlu gibi görünüyordu, sanki mutluydu. Ona baktım, bize gülen bir yüzle bakıyordu. Ben de güldüm. "Selam Lulu." Lulu sadece kafasını salladı. Sat de ona selam verdi. Sanırım Alex ve Arthur onu tanımıyorlardı, bilmiyordum pek. Sat selam verince Yon onu geri çekti, artık kıskanmış mıdır bilemem. Sonra Lulu'ya yolu sorduk. Bir anda Lulu pelerine büründü ve kahkahalar atmaya başladı. Keşke en başta temkinli olsaydık. Arkadaşlarımın yanına geçtim ve hep beraber ok fırlatmaya başladık.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:56 am

Lulu bizi kandırmıştı. Bu çocuk hiçbir zaman değişmeyecekti. Üzerimize çok çok çok kötüler geliyordu ve onları zaptedebilmek için hepimiz birlikte dövüşmeliydik. Pacely, ben ve Yon ok atarken, Arthur ve Alex kılıç kullanıyordu. Ama üzerimize yürüyenler de oldukça güçlülerdi. Bir derdimiz varken iki derdimiz olmuştu ve bu hiç hoş değildi. Oklarımızı makineli gibi atarken, Pace pırt oklarına geçmişti. Belki bunlar biraz onları yavaşlatabilirdi. Alex yine en önden bir işler yapıyordu, Arthur ise yeraltı tanrısının oğlu olduğu için rahattı, olabildiğince savaşabiliyordu. Hepimiz birbirimizi korumalıydık.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 8:50 am

"Lelouch! Senle savaşırken bu kadar güçlü değildin bakıyorum. Kim boğazına kılıç sapladı?" dedim kahkahalar ile. O ise ölmenin verdiği huzurla kendini zaptediyordu. O güzelim kılıçları ölü iken yanında değildi de. Karşıma gelen düşmanları tek tek yerer seriyorken, arkamdakiler de oklar ile birilerini yere seriyordu. "O savaşta bu halde olsam, o ölümsüz bedeninde seni yerden yere savururdum gebermiş komutan!" dedim. Kaba dilli konuşmamı ayarlayamıyordum. Yaratıklar artık azar azar geliyordu. "Baban bizi testten geçiriyor olamaz değil mi Arthur?" dedim. "Hayır. Böyle ölümcül ha-" sözünün devamını getiremedi. Büyük olan canavarlardan biri üstüne yaklaşmışken yeni gelen çocuk ok ile havadaki büyük yaratığı yere serip Hades'in Evladı'nı kurtardı.

Artık canavarlar bitmiş gibi gözüküyordu. Sürü hali ile gelen yaratıklardan eser kalmamıştı.
"Sat, sen ve ben şu kolyeyi incelesek artık? Yaratıklar artık gelemez ve ölü komutan da etkisiz sanırım." dedim. Kolyeyi dikkatle aldım ve inceledim. İşlenişi de güzeldi. Arkamızda, yeni gelen çocuk dayanamadı, elimden almaya çalışırken kolyeyi yere düşürdü ve o güzelim siyahımsı elmayı kırdı. "İyi ettin. Biz de kırcaktık." dedim. İnanmış bir yüz ifadesi ile baktı. "Aferin Einstein!" dedim. Belki bir güç saklı idi içinde. Belki bizi buradan çıkarırdı.

Biraz yürüdük. Elime almıştım bütün kırılan parçaları ve kolyeyi. Az ileride çıkmaz yol vardı. Burdan çıkamıyacak gibi idik.
"Çıkış yok." dedim. Arkamızdan ölü komutan geldi ve "Sizce ben denemedim mi?" dedi. Suratındaki o gülümsemeyi bozmayı çok isterdim ama bozamayacaktım. "Kolye bir işe yarayacaktı işte." dedim. Onları birleştirmekti fikrim. Diğer bir avcı "Düşündüğüm şeyi yapacak kadar iyi bir demirci olamazsın!" dedi yüksek sesle. Ben ise yapacağıma inanıyordum. Elmas parçalarını teker teker yüksek ateşte ısıtınca çekicim ile birleştirecektim. O zaman inceleyecektim onu. Yerde bulunan 2 büyük kayayı dik koydum. Ortasına elmas parçalarını koydum. Elim ile alttan ısıttıktan sonra dumanlar bol çıkana kadar elimi çekmedim. Sonunda dumanlar iyice yükseldi. Bende kolyedeki boşluğa teker teker onları koydum. Özenle yaptığım işi görenler hayrete düşüyordu. Çekicimi çantama koydum ve "Hazır!" dedim. Kolye yeni gibi idi. "Bunu siz inceleyin. Eminim bizi çıkarır. Çıkarmazsa bir delik açıp ulaşırız." dedim. Tekrar eline alan yeni avcıya "Düşürürsen bu sefer yapmam." dedim gülerek.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 10:34 am

Anlamıyorsun dedim Alex'e. Her zaman çıkar yol o olamazdı ya. Ben buraya zaten bir çıkış yolu ile geldim diye yineledim. O kolyeye ihtiyaç yok. Ben buraya nasıl geldim diye sordum Alex'e. Herkes bizi dinliyordu. Sat beni geri çekmeye çalıştı ama çekilmedim. Alex suratıma elmasını kırdığımdaki ifadeden çok daha korkunç bir ifade ile bakıyordu. Ben de ona aynı şekilde baktım. İkimizde konuşmuyorduk. Tekrar sordum. Ben buraya nasıl geldim Alex ?. Alex emin olmadığı bir şekilde "sende bir şekilde bizim gibi kendini burada buldun" Hayır dedim. "Apollon tarafından gönderildim" Kendi bildiğini okuyarak değilde biraz konuşursak beraber bir çıkış yolu elbet bulacaktık. Ama ne o geri adım atıyordu ne ben. "Apollon tarafından gönderildiysen ne olmuş" dedi. "Anlamıyorsun." bu sırada elim cebime gitmişti şişeyi alacaktım ama Alex ona saldıracağımı düşünerekten çoktan alev toplarıyla üzerime saldırmıştı. Büyük bir hızla arkasına geçtim. Ne olduğunu anlamadan etrafa bakmaya başladı. Arkasını döndü. "Dur! " dememe fırsat kalmadan tekrar üzerime atladı. Bu sefer kaçmadım. Yüzüklerimdeki taşları çevirdim. Elimdeki çift kılıç ile onun kılıç darbesini durdurdum. Etrafta yoğun bir sıcaklık olmuştu. Terlemeye başlamıştım bile. Üzerim yanmaya başlıyordu. Ama ben alevlerden çok daha hızlıydım. Önüne doğru ışık hızında gelerek özellikle kılıcımın "kabzasıyla" vurup onu yere devirdim. Zaten yeterince güç kullanıp yorulduğu için ayağa kalkamadı. Kılıçlarımı eski haline getirdikten sonra, cebimden Apollon'un şişesini çıkardım. Sat yanımda duruyordu. Ona geldiğimde şişenin içinde ne olduğunu anlatmıştım. Şişe zifiri karanlıkta güneş gibi parlıyordu. Ve ışığı geldiğimiz yönün tersine işaret ediyordu. "Apollon bu şişeyi tartarusta yol bulmam için verdi, Bizi yeraltına götürecek olan anahtar. Yanımızda bir Hades olduğuna görede yeraltında yol bulmak zor olmayacak" Ardından Arthur'a baktım. Gözleriyle onayladı. Alex'in yanına gidip kolundan tutup onu kaldırdım. Şimdi yolumuzu biliyorduk.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 8:36 am

Yon ile Arthur'un çabalarıyla yönümüzü bulmaya çalışıyorduk. Yon bu konuda bize çok yardımcı oluyordu, sonuçta babası Apollon'du. Arthur'un da babası Hades'ti ve yeraltında bize çok fazla yararı dokunuyordu bunun. Alex de öne geçmeye çalışıyordu, çekişmeleri beni güldürüyordu sadece. Çıkışa çok az kaldığını hissediyordum. Zaten avcılar yön bulma konusunda ustadır, hele iki avcı, ustanın da ustası gibidir. Zevkle yolumuzu bulmak için ileriyorduk.

(RpOut: Bundan sonra yazacak kişi bitirsin. Ben Hades'in Sarayı'nda başlığı açarım.)
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 3:39 am

Ben önde, avcılar biraz arkamda ve geri kalanlar en arkadan yürüyordu. Çıkışa çok yaklaştığımız her halinden belli idi. Bir an önce bu dipsiz çukurdan çıkmak istiyordum. Önümüze çoğu zaman birkaç yaratık çıkmış, ama yaktığım ateşlerden ve sayıca çokluğumuzdan ortadan kaybolmuşlardı. "Sıradaki durağımız neresi? Buraya geldiğimize göre bir planımız olmalı." dedim. Sat kendinden emin bir biçimde kafasını havaya kaldırdı. Güneşi uzun zamandır görmek istediği her halinden belli idi. Karanlıkta sadece benim ateşimin ve volkanik renkteki, yanıp sönen kırmızı taşlar bizi aydınlatıyordu. Burası Hephaistos çocukları ile Hades'in evlatlarının en güçlü oldukları yerdi. Genelde Hephaistos Çocukları'nın Ateş ve Ateş'e dayanıklılık yetenekleri ender olsada bu dönemde Ed, Pers ve benim Ateş kullanıp dayanıklılık yapma yeteneğimiz vardı. Bir dönemde 3 ateş kullanan çok büyük bir sır perdesi getiriyordu önümüze. Yürürken önüme bakmamıştım ama gelmek istediğimiz yere gelmiş gibi idik. Koskocaman bir saray vardı önümüzde. Hades'in Sarayı!
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Yarım Kalmış Hesap - 2    Yarım Kalmış Hesap - 2 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 8:53 am

Alex ve Arthur önden gidiyorlardı. Pace, ben ve Yon ise arkadan. Yon her zamanki gibi önden gitmek için çabalasa da onu arkada tutmaya çalışıyordum, kavga gürültü istemiyordum. Biraz daha yürüdükten sonra Arthur bir garip olmaya başladı. Ona neler olduğunu sorduktan birkaç saniye sonra da hepimiz kendimizi kötü hissetmeye başladık. Bir anlık kararmadan sonra geldiğimiz yer Hades'in Sarayıydı.

Rp Hades'in Sarayı'nda Devam Edecektir.

Yarım Kalmış Hesap - 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yarım Kalmış Hesap - 1
» Yarım Kalmış Hesap - 3
» 2. Hesap
» Hesap sorma...