Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günüm (Aporis Moiré)

YazarMesaj
Aporis Moiré
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Aporis Moiré

İlk günüm (Aporis Moiré) Empty
MesajKonu: İlk günüm (Aporis Moiré)   İlk günüm (Aporis Moiré) Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 7:37 am

Melez kampında ilk günümdü utangaç , sıkılgan bir şekilde kardeşlerimden uzakta yemek yeme kararı almıştım. Daha sonra benimle ilk diyalog kuran kişi Hestia kızı Tamara olmuştu gerçekten çok sevimli ve iyi niyetli bir kızdı "Hoşgeldin , ben Tamara Hestia Kızı" Hmm aslında biraz garipti çünkü kendi kardeşlerim değil de Hestia'nın kızı bana hoşgeldin demişti , galiba kuzen tarzı bir şeyiz. Yemekten sonra içerisi cıvıl cıvıl olan kulübeme gittim , Jones beni görevlere ve derslere başlamam için uyardı , sonra sırayla herkesle tanıştım "Vay be ne çok kardeşim varmış." Tiffany ile çok iyi anlaşmıştık "Hoş geldin kardeşim " Kardeşim , evet artık benim bir sürü kardeşim vardı. Ange ,Tiffany , ben ve birkaç kardeşim daha uzun uzun konuştuk , babamızdan bahsettik.Sevdiklerimiz - sevmediklerimiz çok fazla ortak yönümüz vardı gerçekten çok mutluydum hem artemis avcısı kuzenlerim de vardı ama bugün Ares kulübesinden bir kız (İsim vermeyeceğim) gerçekten sinirlerimi bozdu aynı babası gibi sonuçta.İlk kehanetimi ona yaptım ve pek parlak olduğu söylenemez , Sonuçta güzel birgündü tanışma günüm olduğu için derslere girmedim ama bundan sonraki 3 ay boyunca böyle bir mazeretim olamaz dışarıda fırdönen canavarları birinin haklaması gerek...

İlk günüm (Aporis Moiré)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aporis Moiré xxx (2. rp)
» Aporis Moiré (3. rp)
» Aporis Moiré
» Aporis Moiré - Görevler
» İlk günüm