Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aporis Moiré xxx (2. rp)

2 posters
YazarMesaj
Aporis Moiré
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Aporis Moiré

Aporis Moiré xxx (2. rp) Empty
MesajKonu: Aporis Moiré xxx (2. rp)   Aporis Moiré xxx (2. rp) Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 5:03 am

Bazen gerçekler insanların hayatını değiştirebilir ama altını çiziyorum insanların...O sabah her şey normal gibiydi rutin şeyler yapmıştım , daha sonra tekrar eve gelmiştim ama bu sefer daha farklı olmuştu masada bir not vardı annem bırakmış olmalıydı :
"Oğlum Bir süreliğine şehir dışına gitmem gerekli" yazıyordu , şüphelenmiştim çünkü bu çok ani bir şey olmuştu.Ceketimi alıp dışarı çıktım hava çok soğuktu iyice ceketime yapıştım....Bir süre sonra yağmur yağmaya başladı sırılsıklam olmuştum (Bir sevgilim olsa romantik olabilirdi.) Annemin iş yerine vardığımda böyle bir iş gezisi düzenlenmediğini öğrendim ve daha fazla şüphelendim , onu aradım ama telefonu hep kapalıydı ben de eve geri döndüm.Biraz karnım acıkmıştı buzdolabına baktım ama kırıntı bile yoktu o zaman biraz uzanırsam ve televizyon seyredersem biraz açlığım yatışır diye düşündüm kanalları zaplarken bir kanala geldim garip renkler girdap olmuş dönüyordu biraz yakınlaştım ve sanki 3D film izliyormuşcasına görüntü dışarı çıktı kaçmaya çalıştım ve bir dolaba tutundum her şeyi içine çekiyordu en sonunda dolap kapağı da dayanamayıp koptu ev kendimi ormanın ortasında buldum karşımda iki sütun vardı ortalarında "Melez Kampı" yazıyordu , bu garip olayın şokunu atamadan yanıma iki çocuğun geldiğini gördüm beni alıp içeri götürdüler bırakın beni diye bağırdım ama nafile beni bir adamın yanına götürdüler ve hayatımı değiştirecek olan iki kelimeyi söyledi :
"Aporis , annen kaçırıldı" Şok olmuştum , tekrar bir şeyler söyledi ama dikkatimi veremedim :
"Ha bu arada aporis Melez Kampına hoşgeldin...
. "
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Aporis Moiré xxx (2. rp) Empty
MesajKonu: Geri: Aporis Moiré xxx (2. rp)   Aporis Moiré xxx (2. rp) Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 5:28 am

Üzgünüm, bu rp ile puanını yükseltemem.

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Aporis Moiré xxx (2. rp)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aporis Moiré (3. rp)
» Aporis Moiré
» İlk günüm (Aporis Moiré)
» Aporis Moiré - Görevler