Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıradan ?

YazarMesaj
Jones Brain

Jones Brain

Sıradan ? Empty
MesajKonu: Sıradan ?   Sıradan ? Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 7:20 am

Mistik alanlar, sahalar, ormanlar ve geniş denizler. Cennet benim için buydu aslında neden başka bir şeye ihtiyaç duyayım ki ? Ne gerekiyor ? Hayatım boyunca pekte sosyal birisi olmadım ama doğayı, denizi ve ağaçları benden iyi kimse bilemez. Benim arkadaşlarım onlardı beni mutlu eden onlardı. Benimle konuşan hep zeytin ağaçlarıydı. Bana eşlik eden hep Poseidon'un deniziydi. Hangi birisiyle yüz yüze konuştum ki ? Hiç biriyle. Ama hepsini kendilerinden daha iyi bilirim. Apollo'dan daha çok güneşe baktım. Poseidon'dan daha fazla denizde yaşadım ve Zeus'tan daha çok gökyüzünü seyrettim. Kendimi tatmin etmek içindi. Şimdi yanımda ne ağaç var ne de suya dair bir şey. New York'taydım. Parlak sarılı taksiler, ardı arkası kesilmeyen korna sesleri. Tırmanma duvarınkinden en az on kat daha boğuk bir hava vardı. Nefes almak adetâ bir eziyetti benim için. Küçük bir su fıskiyesi vardı önümde çevresinde toz tutmuş ışık lambaları. Hemen iki ucunda ise iki tane bank. Çam ağacından yapılmış iki bank o kadar basitleştirilmiş ki insanlar için hiç bir değeri kalmamış. Banka oturdum ve güzel su fıskiyesini izlemeye devam ettim. Biraz bile olsun evime gitmek içimden gelmemişti.

Sıradan ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sıradan (!) Bir Gün.
» Sıradan Bir Günün Felaketle Sonuçlanması
» Yarışma // Sıradan Bir Günün Felakete Dönmesi