Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amaçsızca Meydan Okuma/3

YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Amaçsızca Meydan Okuma/3 Empty
MesajKonu: Amaçsızca Meydan Okuma/3   Amaçsızca Meydan Okuma/3 Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 11:43 pm

Hec kano gölünde kanosuyla ters döndükten sonra onu kurtardığımızda ''Bu yarış sayılmaz'' dedi.Bizde 2. yarışa geçmeye karar verdik.Dosdoğruca Cirit Sahasına ilerledik.Lia'nın aramızda pek şansı olmamasına rağmen çok kendinden çok emin görünüyordu.Fakat ben onun bizi geçebileceğine inanmıyordum.Herkes kendine birer cirit seçtikten sonra atış sırasını belirlemeye başladık.Ben ''Bence ilk Lia atsın sonra Hec sonrada ben atayım'' dedim.Lia ''Bana uyar tabi Hec'te kabul ederse'' dedi.Hec kafasını sallayarak durumu kabullendi ve Lia ilk atışı yaptı.Oldukça uzağa gitmişti.Fakat onu geçeceğime inanıyordum.Ardından Hec'e ''Haydi Hec sıra sende'' dedim.Hec gerilip ciriti fırlattı.Hec'in fırlattığı cirit Lia'nın ciritini geçmişti.Lia Hec'e sinirli bir bakış fırlattıktan sonra Hec, Lia'nın sinirlerini bozmak için pis bir şekilde sırıttı.Sıra bendeydi.Bende kendimi iyi bir atıcı olarak görmeme rağmen attığımda Hec'inkinin hemen yanına düştü.Onlara ''Heralde bu turun birincileri Hec'le ikimiziz'' dedim.Lia itiraz edercesine bir şey söyledi.

Amaçsızca Meydan Okuma/3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amaçsızca meydan okuma
» Amaçsızca Meydan Okuma/2
» Meydan Okuma