Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amaçsızca meydan okuma

3 posters
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Amaçsızca meydan okuma Empty
MesajKonu: Amaçsızca meydan okuma   Amaçsızca meydan okuma Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 4:05 am

Kardeşlerimle birlikte yemeklerimizi alıp masamıza geçtik ve tanrılara yemeğimizin bir kısmı adadıktan sonra yemeğimizi yemeye başladık. Kardeşlerimle hem sohbet ediyor, hem de etrafı izliyordum. Yemeğim kısa sürede bitmişti. Ardından etrafı izlemeye başladım. Gözüme takılan melezler oldu ve bana bakanlara gülümsemekle yetindim. Tanıdıklarıma bakarken gözüme Glau, Amanda, Ad, Sere, Lucy, Jason, Hec ve Sat takıldı. Ardından Hec'in masada tek başına olduğunu ve sıkıldığını fark ettim. Diğer kuzenlerim okul yüzünden bugün daha kampa gelmemişlerdi. Kardeşleriminde yemeği bitince Rose'ya döndüm.

"Kardeşim ben bir kuzenimin yanına gidip geliyorum."

Diyerek gülümsedim. O şaşırsa da başını tamam anlamında salladı. Tom ile işi olduğu için benimle gelemeyeceğini söyleyerek yemekhanenin çıkışına doğru ilerlediler. Bende Hec'in yanına giderken Hec beni fark etti ve gülümsedi. Yanına vardığımda konuşmaya başladı.

"Oo kuzen sen gelirmiydin?"

Gülerek "Tabii gelirim kuzen sanki hiç uğramıyordum da." dedim ve yanına oturdum. O da benim bu lafıma karşılık komik bir bakış atarak konuşmaya başladı..
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Amaçsızca meydan okuma   Amaçsızca meydan okuma Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 6:22 am

Bu koca kampta yalnız kalmıştım.Kardeşlerim Rob ve Stell okul yüzünden buraya uğrayamıyordular.Neyse ki kuzenlerim vardı.Onlarda olmasa bu kampta sıkıntıdan patlar ve hergün gidip birilerini öldürüp gelirdim.Yemek gazinosunda yemeği aldım ve yemeğimin bir kısmını adadıktan sonra bir masaya tek başıma oturdum.Benim yenıma oturacak biri yoktu.Yanılmıştım.Lia gelip benim yanıma oturdu. "Oo kuzen sen buraya gelirmiydin" dedim.Gülümseyerek bana cevap verdi. "Tabii gelirim kuzen sanki hiç uğramıyordum da." dedi.Komik bir bakış attım.Sonra yemeğime döndüm.Beninmle oturanlar genellikle sıkılırdı.Lia'da sıkıldı sanırım.Konu açmaya çalışıyordu. "Anna'yla nasıl gidiyor?" dedi. "Sandığından da iyi gidiyor kuzen.Peki Jason ile nasıl gidiyor" diye sordum.Öksürmeye başladı.Sanırım tam büyük lokmayı yerken sormuştum.Gülmeye başladım.Biz yemeğimizi yerken Jason'da yemeğini alıyordu.Oturmaya yer arıyor gibiydi.Lia'ya görünmeden el attım ve onu yanımıza çağırdım. "Kuzen bir şey deyeceğim ama bayılma." Lia şaşkın şaşkın bana bakıyordu. "Jason'u buraya çağırdım." Lia hemen görünüşünü düzeltti.O sırada Jason geldi ve yanımıza oturdu ve "Selam" dedi. "Selam Jason" dedim ve aynen Lia'da dedi.Yemeğimizi yemeye devam ettik.
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

MesajKonu: Geri: Amaçsızca meydan okuma   Amaçsızca meydan okuma Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 6:57 am

Yemeğimi alıktan sonra yemeğimin bir kısmını tanrılara adadım.Ardından klübemin masasına dönerken Hec bana masasından el salladı.Ardından Hades Klübesi'nin masasına doğru ilerlemeye başladım.Orada bir tek Hec kalmıştı.Kardeşleri galiba okullarındaydılar.Ardından onlara:

''Selam'' dedim.Hec'te gülümseyerek:

''Selam Jason'' dedi.Ardından Lia'da bana ''Selam'' dedikten sonra masaya oturdum.Bende onlarla birlikte yemeğe başladım.Yemeğimizin bitmesine yakın Hec:

''Bugün canım çok sıkılıyor, bir şeyler yapmak ister misiniz?'' dedi.Benimde canımın çok sıkıldığını farkettim ve bu fikri başımla onayladım.Lia bir şey önerecekmiş gibi konuşmaya başladı...
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Amaçsızca meydan okuma   Amaçsızca meydan okuma Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 6:47 am

Yemeğimizi bitirdikten sonra masadan kalktık ama yemek salonundan çıkmadık. Hec bir şeyler yapmak istediğini ve Jasonla beraber sıkıldıklarını söylüyorlardı. Haklıydılar. Bende sıkılıyordum ama aklımda da bir fikir yoktu. Bugün kulübeye tıkılıp kalmak istemiyordum. Kuzenlerim genelde eğlenceliydiler ve çok eğlenirdik ama bugün Hec ile ikimize de bir şey olmuştu ve bulamıyorduk hiçbir şey. Bir süre düşündükten sonra aklıma bir fikir geldi. Bu fikrimi beğenirler miydi bilmiyordum. Aslında Jason ile hiç yarış yapmak istemiyordum ama aklıma da başka bir şey gelmiyordu. Gülümseyerek Jason'a baktım ve göz kırptım. Bir şey bulduğumu o da anlamıştı. Ardından gülerek kuzenime döndüm.

"Kuzi size kano ve cirit yarışlarında meydan okuyorum. Ne dersin? Var mısınız yarışa?" diye sordum. Bu onu da cezbetmişe benziyordu. Gözleri parladı. Hec cevap vermeden Jason'un tepkisini de merak edip ona baktım. O da bana gülümseyince evet demek istediğini anladım. Ardından Jason yanıma geldi ve elimi tuttu. Bu beni hem biraz utandırmıştı hem de hoşuma gitmişti. Jasona gülümsedim ve Hec'e döndüm. Hec de ona baktığımda bana heyecanla bakıp cevap verdi.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Amaçsızca meydan okuma   Amaçsızca meydan okuma Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:34 am

İki alanda meydan okumak.Hemde kuzenim Lia tarafından.Tabi sadece bana meydan okumamıştı.Jason'na da meydan okumuştu.Jason hiç düşünmeden kabul edercesine kabul etmişti.Bu nedenle sonuç bana kalmıştı.Aslında biraz tereddüt etmemiş değildim ama yinede bir korkak olarak görünmek istemezdim. "Pekala kuzen ikinizide eze eze kazanacağım." dedim.Tabi kendimden çok emin konuşmuştum.Yenilirsem benimle onları öldürene kadar dalga geçerdiler.Bu benim düşüncemdi ama onların nasıl düşündüklerini bilemezdim.Onlar yavaş yavaş giderken onları durdurdum ve şöyle dedim:
"Kano gölüne son gelen kamluğadır." İkisinide çok sinirlendirmiştim.İkisi bir ağızdan "Hector çok fırsatçısın." Haklıydırlar.Eğer dalga geçilmemek istiyorsam elimde bir koz olmalıydı yoksa ikisinide dalga geçtikleri için öldürürdüm.Yenileceğim de kesin değildi ama yinede önlem almakta zarar olmazdı.En önde koşarak kona gölüne doğru koşmaya başladım.İlk olarak varmak zorundaydım.Arkadan koştuklarını gördüm. "Orada görüşürüz" diye bağırdım ve daha hızlandım.

RP BİTMiŞTİR(Devamı kano gölünde)

Amaçsızca meydan okuma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amaçsızca Meydan Okuma/2
» Amaçsızca Meydan Okuma/3
» Meydan Okuma