Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1

2 posters
YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1  Empty
MesajKonu: Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1    Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1  Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 5:10 am

Bu gün güzel bir gündü.. Hele yeraltına inmeye çalışıyorsanız harika bir gündü diyebilirim. Onun için kardeşim Tiff ile beraber Los Angelestaydık.. Yeraltına öylesine zevk için inilmez. Ama benim gibi bir psikopata uyarsanız öylesine zevk için saçma şeyler yapmaya başlarsınız.. Apollon bizi benden korusun demeyeceğim.. Los Angeles'ı kardeşimde bende çok iyi bilmediğimizden ve nereye gideceğimize ben karar verdiğimden kısa sürede kaybolmuştuk.. Uzun bir arayıştan sonra Tiff taksiye binmeyi önerdi.. Bu harika fikirdi.. İyiki onu yanımda getirmişim.. O olmasaydı heralde Los Angeles'i tek başıma turluyor olurdum.. Taksi şansımıza orasını biliyormuş.. Ve bizi oraya götürdü.. 20 dolar kadar verdikten sonra dikkat etmemizi ve burada tekin şeyler olmadığından bahsetti.. Bir an ona taksisini bizim yüzümüzden canavarların takip edeceğini söylemek istedim tabii bunu söylesem bile anlayacağından şüpheliyim..

İçeri girdiğimizde eğer ölüm kokusu diye bir şey varsa kesinlikle o koku oradaydı.. Kokuyu şöyle tarif edebilirim.. Sirkenin içine atılmış bir yumurta düşünün ve bunu bir hafta kadar güneşte beklettiğinizi.. Kesinlikle bu kokuya bayılırdınız... Bir süre ilerledikten sonra Charon olarak tahmin ettiğim adamı gördüm.. Güzel bir takım elbisesi vardı. Buradan çıktığımızda kendime para biriktirip almaya karar verdim ve bunu aklımın bir köşesine yazdım..

Charon'un önünde durduk.. Bize sordu..

Paranız varmı çocuklar.. Ölümün gerçekten ne zaman geleceği belli olmuyor.. Hele bu sıralar amma sık çocukla karşılaşıyorum..

Kardeşimle birbirimize baktık.. Sanırım bir şey düşünüyordu ve bir adım öne attı.. Tiff gerçekten harika Very Happy
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1    Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1  Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 5:59 am

Kardeşime uyup Los Angeles'e gitmiştik. Tabii ki herhangi bir amacımız yoktu. Tamam kabul ediyorum, biz deliydik ama ne yapayım kardeşimi reddedemezdim ki. Kamptan çıktık ve Los Angeles'e vardık. Yalniz bir şeyi hesaba katmamıştık; biz Los Angeles'i bilmiyorduk ki! Tabii ki de kaybolmuştuk. Çareyi taksi çağırmakta bulduk ve kısa bir süre içinde Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık'a vardık. Ciddi ciddi yeraltına inecekti. Yanımda kardeşim olmasa çok korkardım. Sonuçta karanlıktan hoşlanmıyordum. Kardeşimle birlikte plakçılığın içine girdiğimizde kokudan dolayı sarsıldım. Burası iğrenç kokuyordu. Kimseye -özellikle Afrodit kızlarına- burayı gelmelerini hiç tavsiye etmezdim. Burada bir sürü ölü vardı. Her biri farklı şeylerle meşguldü. Önceden duyduklarıma göre bunlar parası olmadığı için yeraltına inemiyorlardı. Görevlinin sesiyle düşüncelerimden çıktım. Orada duran görevli bizden tabii ki para istedi. Kardeşime baktıktan sonra elimi cebime götürdüm. Cebimden yeterli miktarda drahmi çıkardım ve adama uzattım.

"Bu kadar yeter mi?" diye sordum.

Adam paralara şöyle bir baktıktan sonra "Yeter." dedi.

Kardeşime baktım ve gülümsedim. O da bana gülümseyerek karşılık verdi. Sonunda yeraltına inecektik. Tabii orada bizi neler beklediğini hiç bilmiyorduk.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1    Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1  Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 6:51 am

Korkmaktan mıdır nedir ya da alışmış mıdır bilmiyorum ama siz melezmisiniz deme ihtiyacı duymadan tekneye atladık gidiyorduk.. Harika bir şekilde tereddüt etmeden Charon'u geçmiştik.. Tiff'e bunun için harika bir ''harikasın'' gülüşü gönderdim. Kısa süre sonra Styx nehrini geçtik.. Cerberus'un sesi olmamasını umduğum hırıltıları duyuyordum.. Her taraf ölü kaynıyordu.. Ölüler içimizden geçip gitmese ki bu iğrenç bir his çoktan ayaklarının altında 30 kez ezilmiştik.. Kolay ölüm tabelasının oradan geçen hemen hemen 50 kişilik bir ölü kafilesinin peşine takıldık.. Tiff'e baktım..

Cerberus için bir planın varmı..

Hmm hayır yok.. Senin..

Benimde yok.. O zaman harika yola devam ediyoruz..

Bu diyalogdan sonra ne kadar berbat halde olduğumuzu düşünün.. Bir süre ilerledikten sonra Cerberus'u gördüm.. Herkesin bildiği gibi kocaman 3 başlı siyah bir köpekti.. Abartılacak bir yanı yoktu.. Uzaktan onu süzüyorduk.. Kamptaki o dev boyuttaki köpek bisküvilerini neden almadımki diye düşünüyordum.. Tiff'e fısıldadım

Onu öldürelim..

Ne.. Sen ciddi misin?

(asil bir ifade takınıp) Kesinlikle..

Kokudan zehirlenmiş olmalısın Very Happy
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1    Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1  Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 7:21 am

Cerberus tam karşımızdaydı. Çok şükür ki şu anda bizi göremiyordu. Bu köpeği nasıl atlatacağımızı düşünmeye başladım ama hırıltılar arasında kafamı toplayamıyordum. Uzun bir süre bekledikten sonra Yon gülmeye başladı. Şaşkın bir ifadeyle ona baktım.

"Niye gülüyorsun?" diye sordum.

"Hey, biz Apollon çocuklarıyız." dedi.

Yüzüne kısa bir süre baktıktan sonra ne demek istediğini anladım ve "Işık gücü." dedim.

Işıkla Cerberus'u geçici olarak kör edebilirdik ve böylece ondan kurtulup Asphodel Tarlalarına gidebilirdik. İkimiz aynı anda Cerberus'a doğru ilerlemeye başladık. Yüzüğümü açtım ve çok güçlü bir ışık yanmasını sağladım. Yon da bütün gücünü topladı ve etrafa ışık vermeye başladı. Cerberus'un hırıltıları yükselmeye başladı. Çok sinirlenmee başlamıştı ama görüşü de kötüleşmişti. Bu plan işe yarıyordu. Cerberus'un görüşü iyice kötüleşti ve geçici kör oldu. Yon'la birbirimize baktık ve bütün gücümüzle koşmaya başladık. Kolay ölümden hızlıca geçtik ve Asphodel Tarlaları'na vardık.

Rp Bitmiştir!

Yeraltının Işığa İhtiyacı Var-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yer Altının Işığa İhtiyacı Var-3
» Yer Altının Işığa İhtiyacı Var-2
» Uydunun İhtiyacı Var.
» Krist'in Rpcilere ihtiyacı var!
» Herkesin huzurlu bir akşama ihtiyacı var