Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Altın Geyik [3]

2 posters
YazarMesaj
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Altın Geyik [3] Empty
MesajKonu: Altın Geyik [3]   Altın Geyik [3] Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 4:26 am

Kampın girişine kadar pegasuslarımızla bir uçuş talimi yaptık. Royces paslanmış gibiydi. Ne zamandır uçmuyordu tabii. Ama şimdi görevimiz çok önemliydi ve ona bol bol ihtiyacımız olacaktı. Thalia'nın Ağacın'nın yanında pegasuslarımızdan indik. Şimdi sınırı geçecektik ve kamptaki güvenliğimiz sona erecekti. Altın Geyik'i ararken kim bilir hangi canavarlar peşimize düşecekti. Bilmek bile istemiyordum. Ama cesur olmalıydım ve bana o kadar yardımcı olan Artemis'e borcumu ödemek için olan bu fırsatı iyi değerlendirmeliydim. Sat'le beraber kampa son bir kez baktıktan sonra sınırdan çıktık.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Altın Geyik [3] Empty
MesajKonu: Geri: Altın Geyik [3]   Altın Geyik [3] Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 5:08 am

Ben Plüton'un üzerinde uçarken rüzgar yüzümü okşuyordu ve ben bundan gerçekten büyük bir haz duymuştum. Keşke Zeus çocuğu olabilseydim diye düşündüm bir an, Nike'ı sevmiyordum pek. Altın Geyik'i arama görevini üstlendiğim için çok heyecanlıydım, yerimde duramıyor ve sürekli hareket ediyordum. Adyali'ye döndüm. "Gidelim kardeş." dedim ve Plüton'la beraber havalanarak sınırdan uçtuk.
http://www.platis.forummum.net
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Altın Geyik [3] Empty
MesajKonu: Geri: Altın Geyik [3]   Altın Geyik [3] Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 8:41 am

"Gidelim kardeş." dedi Sat ve havalandık. Daha nereye gideceğimizi, Altın Geyik'i nerede arayacağımızı bilmiyorduk. Rüzgarın yüzümü okşamasına izin verdim ve sakinleşmeye çalıştım. Belki Sat'in bir planı vardır, mutlaka olmalıydı değil mi? Onun her zaman bir planı olmalıydı, o Satellite'ytı, melez danışmanı, kulübe lideri. Sat'e baktığımda dalgın bir şekilde ileri baktığını gördüm. İşte bazen Satellite'ın bile planları bitiyordu ne yapalım.
''Kardeş, planımız nedir? Yani ilk nerede arayacağız Altın Geyik'i?'' diye sordum ona.

Altın Geyik [3]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Altın Geyik [2]
» Altın Geyik
» Altın Işık
» Geyik Bölümü -3-
» Geyik Bölümü -15-