Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yondaime Hokage

2 posters
YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:55 am

Melez kampında işlerin bu noktaya gelmesi Apollon çocuklarından biri olduğumu öğrenmem ile başladı. Aslında bu iyi bir şey tabii apollon çocuklarının arasında olmak ama aralarında doğru düzgün ok atmasını bilmeyen tek kişiyseniz bu hiçte iyi bir durum değil. Gerçi belliydi annemin bana bıraktığı yüzükler ok ve yaya değil kılıçlara dönüşüyorlardı. Sanırım annem geleceği tahmin etmişti. Hep kılıçlarla haşır neşir olmuşumdur. Sürekli elimde sallayacak bir şeylerim vardı. Ama bu işi tekniğe dökmem gerekti. Kampta ne nerede dir öğrendiğimde kampta 3. günümdü. Sabah uyandım turuncu kamp t-shirtimi üzerime geçirdim üstüne cephanelikten aldığım klasik bronz zırhımı.Sonra çıkarmak zorunda kaldım çünkü benim zaten bir zırhım vardı hemde boynumda asılı. Yüzüklerime oraya gittiğimde açacaktım eğitmene karşı ilk görünüş önemliydi. Arena'nın oraya doğru yürümeye başladım. Kılıç işini öğrenmeme yardımcı olması için Babama dua ettim.

Arenanın dışından bir çok tıngırtı duyuluyordu. Sesler kulaklarımı parçalıyor gibiydi. Arena girdiğimde ise beklediğimden çok daha harika bir yer olduğunu gördüm. Bu ne müthiş bir yerdi böyle tanrılarım. Tam bana göreydi. Ortada 2 tane kız herkese bir şeyler söylemekle meşgullerdi sanırım eğitmenler onlardı. Onlara seslendim. Bana döndüklerinde kolyemdeki ve yüzüklerimde ki taşları çevirdim. Ve söyledim:

2 tane kılıcım Ve Bir tane zırhım var sanırım bu eğitim almak için yeterli..
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 5:38 am

Lucy ile beraber diğer öğrencilere ders anlatmaya çalışırken karşıdan biri girdi. Melez danışmanıydım ve kim olduğunu biliyordum ama onun beni tanıyıp tanımadığı hakkında bir fikrim yoktu. İlerledim ve çocuğa gülümsedim.

-Selam Apollon oğlu Yondaime, yani kuzen.

Yondaime adını bilmeme şaşırmıştı ama konuşmasına fırsat vermeden eline çalışma kılıcını tutturdum.

-Kılıç tutmasını biliyor musun?

Sorumu sorduktan sonra kuzenime baktım ve cevabını beklemeye başladım.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:14 am

Adımın bilinmesi her nekadar hoşuma gitmiş olsada bilmesi garipti bu beni ona saygı duymaya itti..

Ardından bana antrenman kılıcını verdi. Bu kılıç başta insanı yaralamamak için kullanılan kör kılıçlardandı. Canavarlara kesmeye başlarken kendi kılıçlarımı kullanrıdım.

Selam Sat. İsmini biliyorum ve çok duydum. Bana Yon diyebilirsin. Ve mümkünse çift kılıç kullanmak istiyorum. Çünkü çift kılıca sahibim.

İsmini söylemem ve lakabını kullanmam onu mutlu etmişti. Ama sinsice gülümsedi. Beni çok çektireceğe benziyordu.

O zaman hazırsan başlayalım kuzen. ilk dersimiz yetenek ölçmek.

Daha eminmisin diye soramadan sol elindeki kalkanı kafama geçirdi. Gerçekten fena zonkluyordu ama bir iki adım geri attım. Kılıçlarımla temel pozisyona geçip saldırdım. Bu tür temel hareketleri melez olduğumu öğrenmeden önce kitaplar ve tahta kılıçlarla kursta öğrenmiştim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:35 am

Kuzenim gerçekten kılıç kullanmasını biliyordu, onun kafasına kalkanı indirdiğim zaman direk saldırmaya geçti. Ben de kalkanımı kullanarak bu hamlesini geri savuşturdum.

-Kuzen, bu kadar aceleci olma. Önce kılıcı tutmasını göster bakalım.

Kuzenim kılıcı tutabiliyordu, bunu anlamıştım zaten. Ama birinci seviye ancak bu kadar oluyordu ve her melez birinci seviyeden başlamalıdır. Kuzenime döndüm ve ardından hırdavat odasına gittim. Oradan pirinç bir drakon alarak kuzenimin önüne getirdim.

-Kuzen, şunun kafasını uçur. Kolay olabilir ama...
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 8:23 am

Pirinç Drakon önümdeydi öylesine bana bakıyordu.. Sat ne demişti : Kuzen, şunun kafasını uçur. Kolay olabilir ama... Ama derken. Normalleri olabilirdi ama bunun içinde bir iş vardı. İçimden bir ses ona vurmamamı söylüyordu. İç güdülerim bu yöndeydi. Ama Sat vur demişti ona güvenebilirmiydim acaba. Önce sağ ayağımı öne attım. Ardından sağ elimi dirseğimden kırarak kılıçla beraber gerdim. Sol elimdeki kılıcıda aynı şekilde yaptıktan sonra durdum ve düşündüm.
Eğer bana zarar verebiliyorsa içinde bir mekanizma var demektir. Mekanizmalardan pek anlamam ama boynundan başlayıp vücudunu 2 yönden parçalarsam eminim hiç bir mekanizma çalışmaz. İyice gerildim. Ve Babamdan yardım istedim. Ama vurmadan önce:

Eminmisin. ? dedi Sat..

Ne o tereddüt etmem mi gerek dedim.

Sadece sordum garip bir pozisyon deniyorsun dedi. Ardından daha önce bir yerden mi öğrendin diye sordu.

Yok şu anda yeni uydurdum. Umarım işe yarar dedim ve tüm gücümle drakonun üzerine vurdum.

Vururken hayal meyal Sat'ın sesini duyuyor gibi olmuştum ama ne olacağından emin değilim. Lakin korkmuyorum.

Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 6:55 am

Yon deli gibi minotoru doğruyordu. Ona bu kadar kasmamasını söylemek içim bağırınıyordum ama o beni dinlemiyordu ve en sonunda minotoru paramparça ettikten sonra bana döndü.

-Nasılım?

Ona onaylamayan bakışlar attım. Bu kadar sert olması gerekmezdi, altı üstü bir minotordu. Anlaşılan yepyeni bir Hec'le uğraşmam gerekecekti. Yon'a baktım ve bu sefer içeriden pirinç bir mantikor getirerek Yon'un önüne koydum.

-Bak Yon, bu sadece pirinç bir mantikor. Paramparça etmene gerek yok, biraz yavaş ol. İçinde devasa bir mekanizma yok; kılıcını kaldır, indir ve tata! Mantikor bölünmüş.

Bunu dedikten sonra Yon'a gülümseyerek mantikoru bölüşünü izlemeye koyuldum.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:26 am

Sivri zekam beni bu kez yanıltmıştı.. Boş boşuna fazla güç harcayarak küçük bir heykelcik doğradım.. Her neyse sat bana bir yaratık daha getirdi.. Bir mantikor.. Pirinç heykelcik kesmekten pek hoşlanmasamda.. Kılıçlarımı gerdim.. Tekbir vuruşla halledecektim.. Ama eğitim kılıçları ile değil.. Eğitim kılıçlarını kenera bıraktım.. Sat'a kendiminkileri kullanabilirmiyim diye bir bakış attım.. Bana kafasını salladı.. Kendi kılıçlarımı ne kadar kullanırsam o kadar alışırım diye düşündüm.. Yüzüklerimdeki taşları çevirdim.. 2 elimde kılıçların oluşmasını bekledim.. Kılıçları hissedince.. Sat'a baktım..

Bu sefer sakince parçalayacağım.. (sesimdeki gaddarlık onu rahatsız etmişti.. sanırım bir dahakine pirinç bir şeyden değil hareketli bir şeyden dayak yiyecektim..)

Pekala öyleyse dedi..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:37 am

Yon kılıcını kaldırdı ve birkaç vuruşta heykelciği parçaladı. "Aferin Yon." dedim ve bu sefer dövüşmesi için birini aramaya başladım. Melezlere Yon'u gösterdiğimde kaçışıyorlardı, sanırım ilk geldiğinden beri belli bir etki bırakmıştı. Ben de her zamanki gibi kiklopların yanına gittim. Zararsız yaratıklar beni görünce birbirlerine sokuldular. Her zaman onlara bir şey olmayacağını söylesem de oluyordu işte, benim suçum değildi ki. İçlerinden birini seçtim, benimle istemeyerek de olsa geldi. "Bir şey olmayacak değil mi?" dedi acınası bir ses tonuyla. Onu ikna etmeye çalıştım, bir süre sonra ikna oldu ve ona bir kılıç vererek Yon'un yanına götürdüm. Yon'a baktım ve kiklopu gösterdim. "Kiklopumuza zarar verme, onu sadece düello dışı bırak. Kesinlikle hiçbir yeri yanmasın." dedim kiklopa bakarak ve ona garanti vermeye çalışarak.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:47 am

Kiklopa ilk hamlem yiyecek gibi bakmak oldu.. Buna irade gücü derler.. Kiklopcuk kılıcını düşürüp ağlamaya başladı.. Ben ne biliyim canavarların ağlayacağını Sat alindeki kılıcın kabzasını kafama sertçe vurup hemen kiklopu avutmaya gitti.. Kikloplar benimle dövüşmek istemiyordu.. Ben ne yapmıştım ki.. Baktığım melezler gözlerini kaçırıyordu.. Kimse benimle eğitim yapmıyor diye gülmeye başladım.. Ağlayacağım halime gülüyordum.. Sonra kiklopun yanında olan Sat'a baktım.. Ve seslendim.. Ardından gerçekten nazik bir şekilde eğilip:

Hanımefendi bu düelloyu bana lütfeder misiniz? Yüzüne şaşkın bir gülümse koydu.. Ve cevabını beklemeye başladım
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 7:13 am

Bir öğretmen gibi davranmalıydım, bu yüzden Yon'un elinden tutarak onu yerden kaldırdım. Gülümseyerek konuştum.

-Düelloyu siz bana lütfedeceksiniz beyefendi.

Kılıcımı hazırlarken yüzümde aptal bir gülümseme vardı. Ama burasının bir derslik olduğunu hatırlayarak kılıcımı hazırladım ve Yon'un yanına gittim.

-Haydi başlayalım.

Bunu der demez etrafımızı melezler sardı, sanki ilk defa düello görüyorlarmış gibi aç aç bakınıyorlardı. Bunun üzerine kılıcımı sallamaya başladım.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:00 pm

Etrafımızı melezler sarmaya başladığında Haydi zorba Yon gör gününü dermiş gibi bana bakıyorlardı.. Tabi eğitmenimi yenemeeyceğim bir gerçekti tabii birde onu seviyorsanız ap ayrı bir boyuttasınız demektir.. Ama kılıçlarımı sıkıca kavradım.. İlk hamleyi benden bekliyordu.. Geliyorum Hanımefendi dedim.. İki kılıcımla birden vurdum.. Sıkı bir hamleyle durdurdu kılıçlarımı.. Kılıçlarımı geriye doğru iterek karnıma doğru hamla yaptı.. Son anda kılıçlarımla durdurmayı başardım.. Zor başlamıştı.. Gerçekten hızlıydı.. Benim sevdiğim kişiden de bu beklenirdi tabi.. Hamle sırası bendeydi.. Sağ elimdeki kılıçla hamle yaptım durdurduğu anda diğer kılıcımla vurdum.. Diğer kılıcımdan geriye adım atarak kaçtı.. Sana biraz güç göstermeye karar verdim Sat.. İşte hızın anlamı.. Odaklandım güneş ışığına dönüşüp bir anda arkasında belirdim.. Ama Sat hamlemi çoktan anlayıp kılıcımı durdurmuştu..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 9:43 am

Yon gerçekten iyi kılıç kullanıyordu, kimin öğrencisiydi tabi, ama özel güçlerini de kullanıyordu. Fakat Lucy ile takıla takıla biraz telepatlık mı bulaşmış nedir, ne yapacağını önceden tahmin ederek onu kılıcımla durdurmuştum. Ardından Yon bana daha fazla saldırmaya başladı. Bir yerimi yaralayacak diye ödüm kopuyordu, gerçi biraz nektar beni iyileştirirdi ama neyse. Kılıcımla Yon'un hamlelerini önlemeye çalışıyordum, ışık hızında hareket ettiği için bu biraz zor oluyordu ama neyse. Yon'u destekleyici cümleler kurdum.

-Yon çok iyi kılıç kullanıyorsun, ama direneceğim.

Güldükten sonra düelloya devam ettim.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 9:57 am

Sat harika kılıç kullanıyordu doğrusu. Ama daha önce ışık hızında yapmadığı için saldırmaya fırsat bulamıyordu. Tabii bende anamın karnından ışık hızında doğmadığım için bu hızı sürekli devam ettiremezdim. O nedenle yavaşladım. Aslında bir süre daha götürürdüm ama özel güçlerimi değil kılıç yeteneklerimi kullanmalıydım. Bir iki adım geriledim. Sat'ında aynısını yaptığını gördüm. Aramızda 3-4m ya vardı ya yoktu. Ardından saldırıya geçtim. Sağ elimdeki kılıçla sağlam bir hamle yaptım. Ama aynı sağlamlıkla kılıcımı durdurdu. Diğer kılıcımla karnına hamle yaptım bu sefer kalkanıyla karşıladı. İyice yolrulmuştum. Derslerde öğrendiğim bitirici hamlelerden birini yapmaya karar verdim. Ama Sat yeterince yorulmamıştı. Bir iki kılıcıma vurdu ardından dönüp kabzasını kafama geçirdi. Bende kendimi yerde buldum. Sat tepemde dikilirken çok güzel gözüküyordu. Onu bütün gün izleyebilirdim ama başıma fena vurmuştu parazit yapıyordu. Kolumdan tuttu kaldırdı. Bana bakıp sırıttı

"Fena değil be kahraman"
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yondaime Hokage Empty
MesajKonu: Geri: Yondaime Hokage   Yondaime Hokage Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 10:11 am

Yo'la düellomuz bittiği zaman, bir öğrencimi daha mezun etmenin gururunu yaşıyordum. Mutluydum, Apollon Çocuğu Yondaime Hokage'ı bile mezun edebilmiştim. Aslında o da en isteklilerdendi, kampa geldiği ilk günden beri neredeyse kılıç dersliğindeydi. Sürekli buraya uğruyordu. Bu yüzden mezun olmayı çoktan hakketmişti. Gururla Yon'a baktım ve elini havaya kaldırdım.

-Yondaime Hokage, seni kılıç dersliğinden mezun ediyorum.

Gülümsedikten sonra ben hazırlanmaya gittim. Mezun etmem gereken başka melezler de vardı. Yon arkasına baka baka ilerlerken ben de öğrencilerle ilgilenmeye gittim.

Ders Rp'si Bitmiştir!

Yondaime Hokage
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yondaime Hokage
» Yondaime Hokage
» Yondaime Hokage
» Yondaime Hokage (2. Seviye)
» Yondaime Hokage- Görevler