Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex Nike (2. Seviye)

3 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Alex Nike (2. Seviye) Empty
MesajKonu: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:44 am

Sonunda ilk seviyemi bitirmiştim. Şimdilik eğitimime devam etmem gerekti. Artık yeni düşünceler, duygular ve güçlü bir irade ile derse girecektim ve aynı zamanda yepyeni yetenekler ile. Elimde yeni kılıcım vardı. İlk önce karşıma eğitmenim geldi. Karşımda Sat duruyordu. Hep düşünürdüm Sat eğitmenim olur mu diye? Oldu. (Ali Ağaoğlu hesabı) Karşımda esas duruşta duruyordu. Yeni eğitimimi hızlıca alacak ve son seviye için çok çalışacaktım. "Merhaba Alex. Bildiğin gibi yeni eğitmenin benim. Artık işler daha da zorlaşacak. Sen daha çok çalışmak zorunda kalacaksın. Bütün bunları göz önünde tutup eğitim alman gerekiyor." dedi. "Bütün bunları göz önüne alarak buraya geldim. Son seviyeye gelmem gerekli." dedim. Bu iradeli tavrıma gülümseyerek karşılık verdi ve "Artık daha zorlu kombinasyonlar ve hareketler seni bekliyor Alex. Kılıcın ile daha çok hasar vermek için yepyeni hareketler öğreneceksin. Silah ile saldırıyoruz ancak kalkan ondan daha önemli. Silahının Çift El olması bunu engelleyebilir." demişti. Sözlerini bitirince yeni yeteneğim ile elimi koluma tuttum ve bedenimi buz ile kapladım. "Hazırım" dermişcesine kafamı salladım. 1 kat buz zırhı vardı üstümde. Zorlanmayacaktım hareketlerimde.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 10:23 pm

Alex gelmeden önce eğitmeni olmamı isteyince onu kıramayarak eğitmeni oldum. Buraya gelmeden önce ben de çalışmıştım, ilk kez ikinci seviye birini çalıştıracaktım çünkü. Sere'den gelen iznin ardından arenaya vardığımda Alex gülümseyerek beni karşıladı. "Selam!" diyerek ona zorlukları anlattım. Alex de hepsini göze aldığını belirtince kafamı sallayarak hareketlere başlayacağımızı ama biraz beklemesi gerektiğini söyledim. Ardından içeri giderek Kan Hırsızı'nı getirdim. Bu benim kendi silahımdı, daha önce düellolarda hep bununla savaşmıştım. Alex'e dönerek kılıcımı gösterdim ve suratımda gevrek bir ifadeyle sordum. "Önce seninle bir düello yapmamız gerek sanırım. Sonra da canavarlar, yeni teknikler..." dedim ve kılıcımı elimde döndürerek Alex'ten gelecek cevabı beklemeye başladım.
http://www.platis.forummum.net
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 12:36 am

"Kabul ediyorum." dedim. Elimi havaya kaldırmam ile alevden bir kılıç oluştu. Eğitmenim Serena'nın öğrettiği Saldırı Pozisyonunu aldıktan sorna Sat'in kılıcını incelemeye başladım. Gayet iyi idi ama benim özel yetenekler ile birleşmiş kılıcımın yanında bir hiçti. Ok ve yayı sırtında duruyordu. Zırhım hızla alevlenmeye başladı ve biraz sonra alevlenmesi durdu. Artık ateş gözükmüyordu. Bir avcı olarak Savunma Pozisyonunda duruyordu ve benim saldırmamı bekliyordu. İçimden Hephaistos ve Zeus'a dua ettikten sonra kılıcım ile üstüne koşmaya başladım. Kılıcı, o dokunmadığı halde bana saldırıyordu. Geriye biraz gittikten hemen sonra kılıcımı daha da alevlendirdim ve Sat'in kılıcı Kan Hırsızı'na vurdum. Havaya uçan kılıç, bana doğru geliyordu. Ateşi kontrol ederek onu bir yay yaptım ve Ateşten bir ok yaptım. Havadan bana gelen kılıca doğru attım. Kılıç, Sat'in önüne düştü. O hemen kılıcı aldı ve üstüme gelmeye başladı. Yay ve ok, birden mızrağa dönüştü. Sadece Özel Yeteneğimi kullanıyordum. Gerçek bir silahta Ateş güçlendirmesi daha etkili olsada bu da Sat ve kılıcına karşı oldukça etkili duruyordu.

Mızrağım ile ona darbeler veriyor, o da savunmada kalıyordu. Daima savunmada kalıyordu ve silahımı yere düşürmeye çalışıyordu. Ben ise özel yeteneğimden oluşan silahları değiştiriyordum. Bir anda takla atarak muhteşem bir saldırı yaptım ve beni yere serdi. Kılıcı karnıma saplıycakken güldüm ve sağa doğru yuvarlanarak ayağa kalktım. Silahımı çift taraflı bir balta yaptım. Balta felaket derecede ağırdı ve benim de canımı yakıyordu. Üstüne koşarken baltayı göğüs hizama koyduktan sonra sola doğru dönmeye başladım. Bir
"Rüzgargülü" şeklinde dönüyordum ve o, saldırmaya cesaret edemiyordu. Sonunda yoruldum ve durdum. O sırada üstüme doğru bir tekme atıp yere serdi ve göğüsüme ayağına koydu. Gülmeye başladı. Ben de ister istemez gülüyordum. "Gücünü ölçtüm Alex." dedi. Ne diyeceğini oldukça merak ediyordum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 1:43 am

Alex değişik değişik hareketler yapıyordu ama sonuçta bu sadece bir 1.seviyeden 2.seviyeye geçişme ısınma düellosuydu. Gücünü biliyordum zaten, muhteşem yetenekleri olduğunun da farkındaydım ama bu sadece bir kılıç düellosuydu. Alex'e döndüm. "Alex, öncelikle sakin ol. Burada birbirimizi öldürmeye çalışmıyoruz, sadece ısınma düellosu yapıyorduk. Ve kılıçla. Her neyse, zaten sen Sere ile yapmışsındır. O halde sıra bende. Sana az sonra bir canavar getirteceğim. Öne kolaydan başlayalım." diyerek güldükten sonra kolay bir canavar düşünmeye başladım. Sanırım drakon yeterince kolaydı, öldürülmeye de müsaitti. "Yüce Zeus, bize bir drakon yolla!" dedikten bir süre sonra drakon çalışma alanına indi. Stell'le beraber ilk bu canavara karşı savaşmıştık, hatta Stell bu sözleri sarfetmişti. Kısa süreli bir duygu selinden sonra Alex'e döndüm. "Haydi kahraman, drakon senindir." dedim ve güldüm.

http://www.platis.forummum.net
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 2:03 am

Kolaya benzeyen ve "Drakon" adlı bir yaratık getirmişti Sat. Karnımın biraz ilerisinde elimi dikey bir biçimde birleştirip sağa ve sola ikisinide aynı anda açtım. Ateşten bir kılıç şimdilik yeterli idi. Bunu yok etmekte birşey yoktu. Sadece büyükçe bir ejderha idi. Yok etmekte üstüme yoktu ve onu yok etmeden durmayacaktım. Hızla dönerek kılıcımı ayaklarından birine savurdum. Hafif, cılız bir çığlık atan yaratık, eğilircesine aşağı çömeldi. Bende bu durumdan istifade ayağından kafasının tepesine çıktım. 3 başlı bu yaratığın bir başına hiç durmadan kılıcımı saplayıp durdum. O başı eğilene kadar buna devam edecektim. Alet kemerimden birkaç motor yağı çıkardım ve her 2 başına da bu yağı damlattım. Bir yandan da yaratığın beni düşürmek için yaptığı akrobasik hareketlere direniyordum.

Motor yağı ile Ateş temas ederse motor yağı tutuşurdu. Bende bunu kullanarak onu yok edecektim. Motor yağlarına teker teker kılıcımı dokundurmam ile yanmaya başladı. Canavar çığlıklar ile yere düştü. Ben de üstünden hemen aşağı inmeye başladım. Bu Drakon denen yaratık 20 saniye kadar sonra Sat'in komutu ile gökyüzüne buharlaştı. Sat, yine bir Drakon çağırdı ve bu sefer sadece kılıcımı kullanmamı söyledi. Hızla yaratığın karnına kılıcımı fırlattım ve bacağına çıktım. Ordan karnına zıplayıp kılıcım ile aşağı düşmeye başladım. Yaratık da o sırada kanadı ile beni geriye sürüklüyordu. Kılıcımı, hızla yarılan karnının biraz aşağı kısmına sapladım. Hızla yarılan bölgeye vurmaya başladım. Biraz sonra, yaratık ayakta duracak halde değildi ve ister istemez yere düştü. 2. kez bir Drakon yeniyordum.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 8:36 am

(Drakonlar, Yunan savaş zırhı giymiş ve yılanımsı gövdelere sahip dişi yaratıklardır. Boyları bizimle aynı hizadadır ve ilahi bronzla aldıkları ufak bir yarada toz bulutuna dönüşerek yok olurlar. Sadece bir kafaya sahiptirler ve onları öldürmek için bir kahramanın bilmesi gereken tek şey, zırhlarının zayıf noktalarıdır. Bu doğru bilgileri baz alarak rp'yi devam ettireceğim, sen de artık kurgu dışına çıkmazsan sevinirim.)

Dersliğin penceresinden arena sahasında karşılaşmakta olan kahramanları izlerken gözüm Sat ve karşısındaki Hephaistos çocuğuna takıldı. Aslında etraflarında oluşmuş olan ateşten duvarlar nedeniyle, birçok kişi de etraflarında toplanmaya başlamıştı. Anlaşılan öğrencimiz ilgi çekmeyi seviyordu. Sıkıntıyla bir nefes alarak ayağa kalktım ve mahzenden farkı olmayan odamızdan kendime sıradan bir kılıç seçtim. 2. seviye derslere giren bir öğrenciyle karşılaşırken ana silahımı kullanmam insafsızlık olurdu. İkilinin yanına yaklaştığımda Sat bana tahmin ettiğim gibi bir 'kurtar beni' bakışı attı, ben de ona fazla belli etmeden başımı salladım. Sonra öğrencimize dönerek, "İsmin Alex'ti değil mi?" diye sordum. Hephaistos oğlunun sözlerimi onaylamasının ardından da, "İzin verirsen artık dersine ben devam edeceğim. Sat bugün çok yoruldu." dedim. Ardından, suratıma öğrencileriyle uğraşmayı seven matematik öğretmenlerini andıran bir ifade yerleştirdim ve "Pekala, benimle düello yapmaya başlamadan önce fazlasıyla ısınsan iyi olacak. Isınmak derken, ateş gücünden bahsetmediğimi belirtmek isterim. Sen sanırım büyü teknikleri sınıfıyla kılıç eğitimleri sınıfını karıştırmışsın. Burada, sadece savaş aletleriyle alakalı teknikler öğrenebilir ve onları geliştirebilirsin. Ateş gücünü gerçek düşmanlara saklaman gerekiyor. Dersimiz boyunca özel gücünü kullanmanı yasaklıyorum." dedim. Alex bana üzgün bir bakış attı ama tehditkar ifademden olacak, şartlarımı hemen kabul etti. İki elimi havaya kaldırarak içimden anneme seslendim. Saydam auralar git gide netlik kazanırken Alex'e dönerek "Şimdi, hiçbir özel yetini kullanmadan aynı anda üç empusa ile savaşman ve ölmemeyi başarman gerekiyor." dedim, ardından göz kırptım ve ona savaşabileceği kadar alan oluşturmak için yanından biraz uzaklaştım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:16 am

Giden öğrencilerden biri anasınıfındaki bir çocuğun beslenme çantasını unutması gibi bağırdı: "Alex! Kılıcını unutmuşsun!" dedi ve kılıcımı havadan ellerime attı. İşte kılıcımın bana en çok işe yaradığı an bu idi. Kılıfından çıkarır çıkarmaz kılıfını sırtıma taktım ve empusalara bakmaya başladım. Bu 3 kadın yaratıklar oldukça vampire benziyorlardı. Onları öldürmek için önce biryerlerini kesip aşil noktalarını öğrenmem gerekecekti. 3 Dünyalar güzeli kadın da bana doğru yavaşça yürümeye başladı. Sıra ile hepsine ilk kez güzel ve vahşi bir yaratık görüyormuşum gibi baktım. Sağ bacağımı bir keçi gibi devamlı yere vuruyordum ve gelmelerini bekliyordum. Bir yandan zar zor bu güzel kadınlara gülümsemeye çalışıyor, bir yandan da vücutlarında ilgi çekici yerlerine bakıyordum. Bir ayağı keçi ayağı gibi göründüğü için ilk bu noktalarına vurmayı düşünüyordum.

Nihayet yanıma gelen empusalardan benim solumdakine baktım ve keçi bacağına hızlıca kılıç savurdum. Yere düşen Empusa'nın boğazına çift elim ile sert bir kılıç darbesi atmam ile kellesinin diğer Empusa'nın kafasına çarpıp düşmesi bir oldu. Kafası kopan Empusa'nın bedeni, yerde öylesine yatıyordu. Sere den öğrendiğin bir methodu, çift el ile vurma methodunu burada kullanarak buradan sağ çıkmayı başarmayı planlıyordum. En sağda duran, düşmeyen Empusa gözüme bir pençe darbesi attı. İnce gibi görünen pençesi ile gözümün biraz yanını çizip derimi kanatır gibi bir iz bırakmıştı. Hızlıca onun da kafasına kılıcımı savurdum ve kellesinin yere düşmesini bekledim. Bu kelle de, ortadaki Empusa'nın kafasına düştü ve vahşi kadın sonunda ayağı kalkarak bana doğru koşmaya başladı. Dönerek onun da kellesine bir darbe attıktan sonra başsız beden, ağlayan bir ilkokul çocuğu gibi dizlerinin üstüne düştü ve sonunda sola doğru yere yığıldı. Kılıcımı sırtımda bulunan kılıfına hızla koyduktan sonra yeni eğitmenime baktım.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 7:57 am

Alex tüm empusaları buharlaştırmayı başarmıştı. Ona takdir dolu bir bakış attıktan sonra klasik cümlemi söyledim: "Hiç fena değil kahraman." Hephaistos oğlu gerçekten de başarılı bir kılıç kullanıcısıydı ve ikinci seviye sınavlarının hepsini geçebileceğine inanıyordum. Bu onu ölesiye zorlayacağım gerçeğini değiştirmezdi. Bana "Teşekkürler." demesinin ardından bu sefer onu ne gibi zorlu bir mücadeleye sokabileceğimi bir süre düşündüm ve sonrasında büyük ihtimalle kampın en zorlayıcı etkenlerinden biri olan kendime karar verdim. Birkaç adım öne çıkarak bilekliğimin kılıcım Nefesalan şeklini almasını sağladım. Onu Alex'e doğrultup "Şimdi benimle bir düello yapacaksın ama, ışık hızında bir düello olacak. Seni ciddi şekilde yaralamaktan kaçınmayacağım için, tüm dikkatinle karşılaşmamıza odaklanmalısın." dedim. Alex'in gözlerinden kısa bir endişe ifadesi geçti ama sonra kendine duyduğu güvenden ötürü "Tamam, benim için uygun." cevabını verdi. Gülümseyerek Alex'in etrafında ağır çekimde yürümeye başladım. Zihin kalkanlarımı da kaldırmıştım çünkü karşımdakinin düşüncelerini okuyarak zaten az olan yaralanma ihtimalimi sıfıra indiriyor, böylece derslerin aksamamasını sağlayabiliyordum.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:24 am

"Zihindeşen lakabınızı duydum. Elbette benim saldırılarımı okuyacaksınız ama beynim karmaşık bir yapıdadır. Zor olabilir." dedim gülümseyerek. Ardından kılıcımı sırtımdan çıkarıp rakibim ile birbirimizin etrafında dönmeye başladım. Kampta ünü oldukça yaygın olan bu eğitmenimin yaptığı görevleri, üstüne aldığı zorlukları ve ölüme gülerek ondan kaçışını defalarca duymuş olmama rağmen onunla dövüşmeyi nedense oldukça çok istiyordum. Onu yenemeyecektim ama güç seviyemi ona gösterecektim. Kılıcım ile hem saldırı, hem de savunma pozisyonunda duran inatçı bir keçi gibi duruyordum. Kafam göğüs hizamdan biraz ileride, başım dik, gözlerimin siyahı parıl parıl bakıyordu. Önümde gördüğüm eğitmenimin zihnimin içinde olduğunu biliyordum. Bir anlık dalgınlığı onu yere serebilecek güçte bir kılıç darbesine neden olabilirdi.

Hiç beklenmeyen bir anda öne doğru yuvarlandım ve Güneş'i kapayacak bir atlayış yaparak hızla kalkanını hedef alarak onun savunmasını bitirmeye çalıştım. Kılıcını savurur savurmaz gözlerimi beyazlaştıran kılıcın etkisinden kurtulamadım. Yara almadığından emindim ama kalkanı zarar görmüştü elbet. Bu denli bir darbe, el bileğindeki kan akışını bozacak bir biçimde planlanmıştı. Elbette benim boş zamanlarımda düşünüp tasarladığım fikirlerden biri idi bu. Gözlerimin kamaşması gidene kadar duyma yeteneğimi kullanacaktım. Kulaklarımı, aya dikkatini veren bir kurt gibi diktim. Elbette koklama duyumda bu dövüşte ağır darbe almamamda etkili olacaktı. Ayağındaki ayakkabıyı yere koyduğu an onun nerede olduğunu anlayacak ve kaçacaktım. Gözlerimin kamaşması gidene kadar bu olacaktı.

Yüzüğümü kullanıp hemen beni olumsuz yönde etkiliyecek şeyleri silebilirdim ama bunu anlımdan akacak ter ile yapmak daima tercihim olacaktı. O, henüz bir saldırı bile yapmadan bir yılan gibi aniden üzerine atıldım ve kılıcımı kılıcına çarptırdım. Amacım, onun bir yerlerini bükerek kan dolaşımını hızlandırmak ve adrenalinden bayıltmaktı. Elbette bunun kılıcımın darbelerinin kombisyonu ile alakası pahabiçilemez derecede fazla idi. Eğer kılıcının belirli bir noktasına bu saldırıyı yapmazsam, saldırım boşa gidecekti ve yaralanacaktım. Gözlerimdeki beyazlık, biz kılıçlarımızı tokuşturunca geçmişti. Bir daha gözlerimi kaybetmemek için onun kılıcını sallamasını önleyecektim. Bir anlık saldırırsam ve her yöne yaparsam saldırılarımı, yaralanması kesindi.

Düşüncelerimi okuduğunu anlayınca gülümsedim ve tekrar düşünmeye başladım:
"Demir'in atomu ile Civa'nın atomu karıştırılınca saf bir atom elde edebilirim." gibi, buna benzer bilimsel ve Silah ve Zırh Yapımı'na özel şeyler düşünmeye başladım. Saldırılarımı bilinçsizce yapsamda yapabildiğimin en dengelisini yapıyordum. Zihnimi artık okumanın ona bir yararının olmadığını anladığı an saldırıya geçti ve kılıcını yavaşça havaya kaldırdı. Ben ise hızlıca onun kılıcına bir darbe attım. Darbe attıktan sonra kalkanı ile karnıma sert bir darbe geçirdi. Nedense bütün eğitmenlerim, benim kalın bağırsağıma yakın vurarak beni hadım etmeye çalışıyorlardı. Bunun bir daha olmaması için kalın bağırsağıma özel bir zırh bölmesi yapacaktım.

Uzun dövüşümüz, henüz yeni başlamış olsada şimdiden bazı destanları geçebilecek bir dende devam ediyordu. Onun kılıcını çevirmesini beklemeden kılıcımı vuruyordum. Hal böyleyken sonunda sol elini pes edercesine kaldırdı. Suratı ise biraz olsun kızarmıştı. Benim için de aynısı söylenebilirdi.
"Bence bu kadar yeterli Alex." dedi ve konuşmasına devam etti.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Alex Nike (2. Seviye)   Alex Nike (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:16 am

Alex gözümün önünde üç empusayı haklamış, benimle yaptığı düellosunda da başarı göstermişti. Ben dersi devralmadan önce Sat ile başka çalışmalar yaptıklarını da biliyordum. Başarılı bir kılıç kullanıcısıydı ve kendini her alanda geliştirmeye aç bir öğrenciydi. Kendi tekniklerini tasarlayıp bunları başarılı bir şekilde uygulama yetisine sahipti. Genel olarak bir ikinci seviye öğrencisinden beklenenlerin tümünü yapabildiğini söyleyebilirdim. En azından karşısına efsanevi yaratık Minotor çıksa onu birkaç dakika içinde öldürebileceğinden emindim. Düellomuzu bitirmemizi söyledim çünkü Alex yaptığımız antrenmanı ölüm kalım savaşı gibi düşünüyor ve gerçek bir savaş veriyormuşçasına çabalıyordu. Bense sadece onun kılıç tekniklerine ve manevralarına odaklanmıştım, bir eksiğini bulmaya çalışmıştım ama gözüme çarpan hiçbir yanlış hareketi olmamıştı. Bir süre öğrencimin durumunu aklımda tarttıktan sonra, ikinci seviyeden mezun olabilecek seviyeye ulaşmış olduğuna kanaat getirdim. Derin bir nefes aldım ve "Kendini çok iyi geliştirmişsin Alex, öncelikle seni tebrik ediyorum." dedim. Onun başıyla bir teşekkür işareti yapmasının ardından da o klasik ve anlamlı cümleyi kurdum: "Kılıç eğitmeni olarak seni ikinci seviye dersinden mezun ediyorum. Artık 3. seviye adayı bir kılıç kullanıcısısın." Alex gülümseyerek "Teşekkür ederim." dedi ve böylelikle saatler süren dersimiz bitmiş oldu.

Ders rp'si bitmiştir.

Alex Nike (2. Seviye)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex Nike (3. Seviye)
» Alex Nike Lejant
» Alex Nike Görevler
» Alex Nike Kılıç Antremanı
» Alex Nike Büyü Teknikleri Dersi