Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annenizle Tanışma :)

+6
Alan Sean Knıght
Helen Grace Burton
Serena Su Hanzadeoğlu
Anastacia
Lucianna Fackrell
Athena
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:05 am

Anneciğim, sizinle tanışma Rpsini ne zaman yapabilirim acaba beni aydınlatabilir misiniz ? Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:22 am

Ne zaman istersen kızım Smile Başlığı açıp bana kurguyu pm atman yeterli Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:29 pm

Haftaya perşembeye kadar tamamen sınavlarla dooluyum ama onların arasında yazabilirim galiba ^^ Pekala, anneceğim teşekkürler bilgilendirme için Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:39 am

Yeni bir kardeşimiz daha gelmiş, aramıza hoşgeldin Troy Smile Aqua sen de kıdemli oldun artık Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 8:53 am

Annemi uzun zamandır görmüyorum değil mi? Hele de şu kavgadan sonra. Çok özledim kendisini ama hala mesafeli davranacağım. Razz
Bu arada Troy hoşgeldin aramıza kardeşim. Smile
Bir sorun olursa Lucy'e sorarsın. O yoksa bana sor. Razz
Kendimi Lider yardımcısı olarak görüyorum alınmayın yani. Razz Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:04 am

Evet Troy, kampa hoşgeldin oğlum Smile Senden iyi bir performans bekliyorum, bol bol görev yapmalısın! Razz

Serena, aslına bakarsan artık sana pek kızgın değilim, sen de benim çocuğumsun ve aşk karşısında mantığını hiçe saymış olsan bile kendin için doğru olanın bu olduğunu düşündüğün için beni bile karşına alarak kararının arkasında duruyorsun, etkileyici buluyorum bunu. Ama bir gün aşkınız bittiğinde ve seni üzmeyeceğini bildiğim zaman, o Zeus çocuğunu doğduğuna pişman edeceğim Twisted Evil

Ve evet, sanırım yardımcı lider sayılmana kimsenin bir diyeceği olmaz Wink
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:24 am

Anne mantığım hep benimle. Ve mantıken birşeyler öğreneceksem yaşayarak öğrenmeliyim. Çocuklarını sevdiğin için böyle yaptığını biliyorum. Bir anne değilim ama anlıyorum. (bana bakın be Razz )
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:50 am

Bence de Sere ne yaptığının bilincinde ve gayet mutlu anne, artık konuya daha iyimser yaklaşman beni de sevindirdi Smile

Bu arada bence de liderliği paylaştığım kişi Sere! Diğer kardeşlerim, üzgünüm ama şimdi online süresi, görevler, güç puanı falan... sonuç ortada zaten Razz

Bu arada Kitty - Helen - Cole - Aqua - Troy, burada biz Sere - annemiz - ben üçlü takılıyoruz genelde, siz de sohbete dahil olun lütfen Smile
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 6:07 pm

Bende peşinizden geliyorum ama pabucumu dama atmayın derim XD Bir ara kardeşlerimle de Rp yapmak isterim Cole ile kısa bir Rp'miz oldu tabi ^^ Ares'in evlatlarıyla iyi anlaşıyor olmam sizce annemizi kızdırır mı kardeşlerim ?
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 2:41 am

Kızdıracağını sanmıyorum. Zaten oda kamp müdiresi. Herhalde sorun olmaz. Adrian'da benim yakın dostum. Sanmıyorum yani birşey demez. Smile
Sen üçüncümüzsün Aquamarin. Smile Ah bunu Cole duymasın. Kesin kavga ederiz. Razz
Şaka bir yana hayatımda Cole kadar sakin birini görmedim. Burada mısın kardeşim? Razz
Alan Sean Knıght
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alan Sean Knıght

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 4:59 am

evet ben buradayım ve kardeşim aqua nın 3üncü olması beni kızdırmaz sadece sevinirim ve daha çok çalışmam gerektiğini düşünürüm.Ve iltifatın için sağol Sere Smile ahh tabiki birde Yaşasın erkek kardeş !
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 5:04 am

Evettt yeni erkek kardeş geldi. Artık Cole ve Troy'un savaş ve araba türü muhabbetlerini dinleriz. Tanrım... Neyse kızlar hala çoğunlukta! Razz
Ve evet Cole lütfen görev yapın. Diğer kardeşlerimde öyle... Biliyorsunuz ki bu sefer birinci olup annemizi sevindirmeliyiz.
Alan Sean Knıght
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alan Sean Knıght

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 5:19 am

evet kesinlikle Very Happy
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:33 am

İlk olarak Sere yeni avatarın çok güzel ^^ İkinci olarak benim gibi avatarı köpekli bir kardeşim varmış şimdi fark ettim. Üçüncü olarak kahve saçlı kardeşleri ben bozdum galiba, üzgünüm =( Dördüncü olarak, üçüncü olmakta gururdur ^^ Son olarakta, anneannemdeyim ve burada internet yok telefondan giriyorum aksayan herşey için özür dilerim =( Aslında buradanda yazmayı deneyebilirim ama kısa olur. Off üzgünüm gerçekten =((
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:36 am

Sorun değil tatlım aaa dert etme. Hem ünlün çok güzel, sakın değiştirme. Smile
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:51 am

Teşekkürler kardeşim sende çok güzelsin ^^
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:55 am

Lucy, Kittie ve senin ünlün kadar güzel değil ama iyi işte. Very Happy Smile
Sağol bi'tanem. <3
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 8:18 am

Bence Sere'nin de Aqua'nın da ünlüleri çooook güzel Smile
Ve evet, Aqua Cole'den daha aktif Razz Ama kardeşimiz Cole şimdi gaza gelip bir sürü görev yapacak, değil mi? Very Happy Hem artık örnek olman gereken bir erkek kardeşimiz daha var Wink

Bu arada kardeşlerim, 'kulübende başına ilginç bir olay gelmesi' görevini birlikte yapalım diyorum, katılmak isteyen var mı?
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 8:20 am

Ben katılırım Lucy. Kurgu var mı aklında?
Bu arada kardeşlerim bana uygun bi eğitmenlik dersi bulabilir misiniz? Bulursanız söyleyin. Smile
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 8:50 am

Bende yarın akşam eve dönmüş olurum, kurguya katılmak isterim. Lucy nin kafasını bize mutfak lazım yemek yapıcam diye patlatmam ve ugraşırken ufak odalardan birinde birşeyler bulmamız kurgu olur mu acaba? Sere senin için düşünecegim ^^
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:14 am

Hımm... Canavar öldürme teknikleri eğitmeni gibi yani tam ismini toparlayamadım ama canavar savunmalarını kasteden bir derslik açılabilir. Başka şeyler de düşüneceğim Smile

Tamam o zaman Sere ve Aqua, yazalım üçümüz Smile Hımm, kulübede mutfak yok sanırım, onu şöyle değiştirebiliriz: Ben ve Aqua, Sere'ye gıcıklık olsun diye onun mimari çalışmalarını 'kedi yavrusunu kaybetse bulamaz' modundaki çalışma odamızın derinliklerine saklamışız, sonra Sere onları bulmak için odadaki eski buluşları deşerken ilginç bir eşya ile karşılaşır... (burası çok HP'ye kaçacak ama dayanamayacağım!) bir harita bulabilir mesela, kamptaki herkesin -tanrı/tanrıçalar dahil- yerlerini gösteren falan... Sonuçta bizden önceki Athena çocukları böyle bir şey icat edip onu kulübede bırakmış olabilir... Tabii sonra bu eşya çok kıymete biner ve üçümüz arasında bir sır olarak kalması için anlaşırız falan... Ne dersiniz? Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:16 am

Mükemmel yaa! Bayıldım. Lucy ölürüm fikirlerine kardeşim!!!
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:00 am

Ahahaha Very Happy Teşekkürler Sere'mm =) Eh, başlatıyorum o zaman rp'yi birazdan Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:46 pm

Selam çocuklarım. Smile Ne zamandır uğramıyordum kulübenize, ziyaretinize geldim. Nasılsınız bakalım?
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:58 pm

İyiyiz anneciğim sen nasılsın? Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:14 pm

Ben de iyiyim güzel kızım teşekkürler. Smile Kardeşiniz Troy sonunda sitede vakit geçirmeye başlamış, sevindim.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:15 pm

Evet bir kaç kere geldi. Umarım daha çok zaman geçirir Anneciğim. Bu arada size bir sorum var Kahin olsam mı? Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:17 pm

Hımm, ol bence. Smile Ama diğer iki kahinim gibi sonradan vaz geçip rütbe bırakmak yok. Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:44 pm

O çok zor bilmiyorum ki. Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Annenizle Tanışma :)   Annenizle Tanışma :) - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:46 pm

Demek öyle! Razz

Annenizle Tanışma :)
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Annenizle Tanışma :)
» İlk Gün, İlk Tanışma
» Tanışma Anı..
» Tanışma RP'si
» Tanışma