Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jacquenetta Solielle

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle  Empty
MesajKonu: Jacquenetta Solielle    Jacquenetta Solielle  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:30 am

Kampa geleli uzun zaman olmuştu, kabul ediyordum ama benim hala bir çevrem yoktu. Yalnızdım, sevenim yoktu. Onu bırakın, arkadaşım bile yoktu. Elimdeki tek şey ppegasusum ve kardeşlerimdi. Ama kardeşlerim kampa sürekli gelmiyorlardı ve pegasusumla aynı kulübede kalıp, dertleşemezdim. Anca bir Poseidon kızı olsaydım, belki. Bu yüzden şu an elimde var olan gerçek varlığı, yani kılıç kullanmayı öğrenmeye karar vererek üzerime her zamanki gibi kot pantolon ile bir t-shirt geçirdim ve Dehşet Saçan'ımla beraber kılıç antremanları sınıfına doğru ilerlemeye başladım.

Oraya vardığımda sadece Satellite vardı, ona selam verdim. Pek anlaşamıyorduk ama Dehşet Saçan'ı o bana çğretecekti.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Jacquenetta Solielle    Jacquenetta Solielle  Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:12 am

Dersliğe gittiğimde Satellite'i yeni öğrencimiz olduğunu tahmin ettiğim bir kızla konuşurken gördüm. Yanlarına giderek "Sat, sen çok yoruldun bugün, dinlen biraz. Yeni öğrencimizle ben ilgilenirim." dedim ve güzel kıza dönerek gülümsedim. Ne kadar yorgun olduğu her halinden anlaşılan avcı lideri "Gerçekten teşekkür ederim Lucy." dedikten sonra yanımızdan uzaklaştı. Öğrencime dönerek, "İsmim Lucianna. Athena kızıyım ve kampın kıdemlilerindenim." dedim ve göz kırptım. Elinde tuttuğu kılıcını göstererek, "Sanırım dersi kendi kılıcınla almak istiyorsun. Yalnız önce sıradan bir kılıçla çalışıp biraz teknik öğrenmen daha iyi olur. Tehlike anında silahının yanında olmama ihtimaline karşı." dedim, sonra dolaba gidip iki uyduruk kılıç aldım, birini öğrencime uzattım ve ona kendi kılıcını masanın üzerine bırakmasını işaret ettim. Ardından, beni takip etmesini söyledim ve birlikte çalışmaya başlamak üzere arenaya doğru yola koyulduk. Derliğin kapısından çıktıktan sonra "Bu arada, ismin ne?" diye sordum. Şu ana kadar hep ben konuşmuştum.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: Jacquenetta Solielle    Jacquenetta Solielle  Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:14 am

Satellite yanımızdan ayrılmıştı, doğrusu biraz sevinmiştim, insanlar birbirinden hoşlanmak zorunda değildi ve ben de ondan hoşlanmıyordum. Ama onun yerine gelen Lucianna gerçekten iyi birine benziyordu, bu kampta tanışmadığım kadar iyi birine. Konuşarak arenaya doğru ilerlerken adımı sordu. "Jacquenetta Solielle, Jac yeterli." Gülümseyerek Lucianna'ya baktım. "Hera kızıyım." Lucianna'nın şaşkın bakışlarına maruz kalsam da arenaya vardıktan sonra bir sürü melez olduğu için daha fazla konuşamadık ve Lucy bana öğretmek için materyal almaya gitti. Ben de arenada dolanmaya başladım.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Jacquenetta Solielle    Jacquenetta Solielle  Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:37 am

Elimde çeşit çeşit savaş aletiyle arenaya geri dönerken etrafı süzmekte olan Jacquenetta'ya şaşkınlıkla bakmamak için kendimi zorlamaktaydım. Eh, Tanrıça Hera'nın çocuklarına pek fazla rastlamıyorduk ve her yeni çocuk bize Zeus tarafından gönderilen şimşekler ile kasırga fırtınalarına mal oluyordu. Yine de bana gülmüseyerek bakan kıza bir anda kanım ısınmıştı, zaten bir tanrıçanın manevi çocuğu olmayı isteyen kişi de o değildi. Yanına vardığımda içinde minik otomatonlar, kalkanlar ve başka çeşit çeşit şey olan metal yığınını yere bıraktım ve sonra Jacquenetta'ya dönerek "İlk olarak kılıç tutuş tekniklerini öğretelim sana. Değişik yönlerden kılıcını hedef alacağım ve sen de hangi tutuşla silahına daha iyi sahip çıkabildiğini saptayacaksın." dedim. Jac, anladığını belirtmek için başını sallayınca ona kılıcı nasıl şekillerle tutabileceğini gösterdim. İlk etapta, iki eliyle tutmayı kendine daha uygun buldu, ben de karşısına geçerek fazla sert olmayan şekillerle onu zorlamaya başladım. Hera kızı kılıç hakimiyeti konusunda düşündüğümden iyiydi ama tüm dikkatini kılıcıma odaklamış olduğu için, kabzama yönetleteceğim ani bir hareketle hayatından bile olabilirdi. Ona kibar bir şekilde, "Ne olursa olsun gözlerini rakibininkilerden ayırma, onlar her şeyi anlatır." dedim.

Jacquenetta Solielle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jacquenetta Solielle
» - Jacquenetta Solielle -
» Jacquenetta Solielle & Görevleri
» Jacquenetta Solielle & Rpler
» Adrian Black x Jacquenetta Solielle