Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme

5 posters
YazarMesaj
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

*****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Empty
MesajKonu: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 10:40 am

Ey Hermes Kulübesinin sakinleri, Kardeşlerim!

İlk önce bu başlığı; görevlere yardım istemek yada beyin fırtınası şeyetmek için açmış bulunuyorum. Razz O yüzden anlatacaklarımı iyi iyi dinleyin ve sindirin olurmu? Razz

_______________ İlk Kulübe İçi Kaynaşma & Yardımlaşma Etkinlikleri _______________

Şimdi, aramızda yeni gelenlerde olduğuna göre düşünüp taşınıp hem kaynaşmasımsı, hemde gezimsi bi etkinlik tasarladım. Ha, bide en uğraşlı görevlerimizden birini tamamlamış olucaz böylece, kulübemizede puan kazandırmış olucaz. ^^

Ama rica ediyorum; Haftasonu online olabilicek kardeşlerim katılsın. Rp sırası falan filan derken olay kaynayıp hafta içine kalmasın. Bir-kaç kişi hafta içi giremiyor çünkü. ^^

İlk Aktivite, yapacağımız görev.
20- Labirentte *uzun* bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Labirent
Katılacaklar: Sen ve en az 1 arkadaşın.
(Uzun*dan kastım en az 20 post, o nedenle birkaç arkadaşınla birlikte yapabileceğin bir görev.)

***Tahmini 17 aralık Cuma akşamı başlayacağız, 19 aralıkta ise sonlandırarak maceramızı bitireceğiz.

En son Stephanie A. Heaven tarafından Cuma Ara. 17, 2010 7:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:26 am

Been istiyoruum Very Happy
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:06 am

Bende istiyorum. Razz
Kisi bası kac post dusuyor?
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 6:22 am

Tamamdır. ^^
3 kişiyiz görüldüğü gibi, Ben Belle ve Sen Sirius. Kişi başı 6-7 post düşücek normalde ama şimdi Ayleyda'ya ve Amy'e söylüyorum ki onlarda katılsın. Böylece kişi başına düşen post düşücektir. ^^
Ashley Star

Ashley Star

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 7:08 am

Bende istiyoruumm kardeşim Very Happy
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 7:25 am

Beeen beeen Very Happy bende istiyorum Very Happy
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 7:40 am

Tamamdır. Yanlız tek sorun Ashley. Ash önce görevler başlığını, lejantını falan açsan, sonra görevlere katılsan? ^^
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme   *****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:34 am

Evet bencede^^ Smile

*****Kulübe İçi Yardımlaşma&Önerileşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Ziyareti
» Kulübe Liderleri
» Kulübe Görünüşü
» Kulübe Temizleme Rp'si - 1
» Kulübe Temizliği - 6