Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübe Temizleme Rp'si - 1

2 posters
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Kulübe Temizleme Rp'si - 1 Empty
MesajKonu: Kulübe Temizleme Rp'si - 1   Kulübe Temizleme Rp'si - 1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:14 pm

(Bu benim ilk kulübe temizleme hikayem olduğu için, hem sıradaki denetleme hem de 15. görev için yazmış oluyorum...

Görev:
15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Poseidon kulübesi

Katılacaklar: Rasamarie Sea.)

Akşam yemeğinin ardından herkes kamp ateşi çevresinde toplanmış, mutlulukla şarkılar söylerken, ben eğlenceye katılmak yerine kulübeme gelmeyi tercih etmiştim. İçeriye girer girmez boğucu hava beni bunaltmaya başladı, bunun üzerine bir haftadır yapmadığım birşey yaptım: gidip penceremi açtım ve içeriyi havalandırdım.

Sonra, etraftaki dağınıklığın beni korkunç derecede rahatsız etmekte olduğunu fark ettim, tüm eşyalarım, kıyafetlerim, homojen bir şekilde odanın her yanına dağılmıştı. "Pekala." dedim. Buna daha fazla tahammül edemeyecektim, arayıp annemi kampa çağırmam da mümkün değildi... İş başa düşmüştü: Etrafı toplamaya başladım.

Tüm kıyafetlerimi toparlamam en az 1 saatimi almıştı ama sonunda kirliler artık banyodaki kirli sepetinde, temizler düzgünce katlanmış bir şekilde gardolabımdaydı. Tabii, odadaki işim hala bitmemişti. Aceleyle Melez Market'e gittim ve bir sürü temizlik malzemesi aldım. Kasiyere parayı uzatırken bana baktı ve şöyle söyledi:

"Sen yenisin galiba."

Evet, Robyn bana melezlerin bu marketi hırsızlık konusunda kendilerini geliştirmek için kullandıklarını anlatmıştı.

Tekrar kulübeme döndüm ve kelimenin tam anlamıyla dip-bucak bir temizlik yapmaya koyuldum. Hayatımda ilk kez böyle bir işe girişmiştim ama suyla ilgili sihirli güçlere sahip olmam, işin zevkli bir hal almasını sağlıyordu. Yerleri güzelce sildim, odadaki mavi halıyı süpürdüm, etrafın tozunu aldım ve her yana deniz kokusu spreyleri sıktım. İşim bittiğinde ben de bitmiştim ama, kulübem pırıl pırıl olmuştu. Artık burada vakit geçirmek daha keyifli bir hal almıştı.

Sonra odadaki tek canlı olmanın beni rahatsız ettiğini fark ettim ve üzerimdeki kıyafetleri değiştirmeye gerek duymadan, Long Island Kıyısı'na gittim ve denize daldım. Derinlere ilerledikçe, karşıma çok güzel su bitkileri çıkmaya başladı. Yosun kaplı pembe, uzun yapraklı bir çiçek ve mavi yıldız şeklindeki hoş çiçeklerden aldım. Tam çıkmaya hazırlanırken, sevimli, küçük bir balık sürüsünün yanımdan geçmekte olduğunu fark ettim.

"Selam dostlarım! Sizi kulübemdeki süs havuzuna götürmemi ister misiniz? Korkmayın, oradaki su da tuzlu su. Hem... birbirimize arkadaşlık ederiz."

Rengarenk minik balıklar teklifimi kabul ederek beni çok sevindirdiler. Sihirle ellerimin arasında bir akvaryum şeklinde su kütlesi oluşturmasını sağladım ve yeni balıklarımla çiçeklerimi kulübeme taşıdım. Balıkları süs havuzuna koydum ve hallerinden çok memnun olmaları beni sevindirdi, o kadar küçüklerdi ki, bu minik süs havuzu onlara denizden farklı gelmemişti.

Sonra iki tane fanus bulup içlerini suyla doldurarak, yeni çiçeklerimi içlerine koydum. Cam kenarına çok yakışmışlardı ve odanın atmosferini çok güzel değiştirmişlerdi.

"Tamam, artık kulübem bana huzur veriyor ve burada tamamen yalnız olmamak çok güzel!" dedim.

Sonra, pijamalarımı giyip yattım ve kendimi uykuya teslim ettim. Önümüzdeki denetlemeden geçeceğim garantiydi.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kulübe Temizleme Rp'si - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Kulübe Temizleme Rp'si - 1   Kulübe Temizleme Rp'si - 1 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:03 am

Tebrikler Rose-değerlendirmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Kulübe Temizleme Rp'si - 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar(sınav rpsi yapılmayacaktır)
» temizleme
» Temizleme
» Kulübe Temizliği-3
» Kulübe Temizliği :(