Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lia'm ile voleybol.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lia'm ile voleybol. Empty
MesajKonu: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:57 am

Kulübede sıkılmıştım. Eğitim yapmakta istemiyordu canım. O yüzden dolaşmaya karar verdim. Bugün normal bir pantolon yerine sadece eşofman giymiştim. Daha rahat olmak istiyordum. Şıklık falanda umurumda değildi. Zaten bu halimle de oldukça iyi gözüktüğüme eminim.
Nereye gideceğimi bilmiyordum. Öylece yürümeye başladım. Eğitim alanına varınca bir kayanın üzerine oturarak eğitim yapan melezleri izledim. Geneli oldukça iyiydi. Tabi aralarında acemilerde yok değildi. Yeni melezlerin çoğu kılıcı nasıl tutacaklarını bile bilmiyorlardı. Bir an aklıma kamptaki ilk günüm geldi. Bende kılıç tutmayı bilmiyordum. Geçekten çok komiktim. Şimdi aynı şeyi onlarda yaşıyordu. Onları görünce kendimi hatırlıyordum.

Biraz orada durduktan sonra yürümeye devam ettim. Voleybol sahasına varınca bir kaç melezin maç yaptığını ve Lia'nın orada oturduğunu gördüm. Onu görünce keyfim yerine gelmişti. Yavaş yavaş yanına gittim. Beni görünce yüzünde bir gülümseme belirdi.Giderek yanına oturdum. '' Demek sende bugün eğitim yapmak istemiyorsun.'' dedim. Gözüm voleybol oynayan melezlerdeydi. Ben onların hamlelerine dalmışken '' Evet. Biraz dolaşmak daha iyiymiş gibi geldi.'' dedi. Aynı durumdaydık Lia'mla. O da voleybol oynayan melezleri izlerken '' Bizde mi oynasak?'' diye sordum gülümseyerek. Vereceği cevabı beklerken gözlerim hala melezlerdeydi...
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 8:07 am

Kulübeden çıkarak kampta dolaşmaya başladım. İlk önce plaja gittim. Bir süre orada oturdum. Bugün melezlerin çoğu kendini eğlenceye atmışa benziyordu. Çalışan pek melez olduğunu sanmıyordum çünkü plaj tıklım tıklım doluydu. Gülümseyerek onların yaptıklarını izlemeye başladım. Güneş ve denizin uyumunun bugün çok iyi olduğunu fark ettim. İkisi de harika denilebilecek şekilde parlıyorlardı. Denize bakarak gülümsedim. Suya girmek, yüzmek istiyordum ama bugünde denize girersem tuhaf bir şeyler olabilecek diye düşündüm ve girme fikrinden uzaklaştım. Ne de olsa her yüzmek için denize girmemde görev alıyordum ve bu sefer biraz kafamı dinlemek istedim.

Ardından plajdan çıkarak voleybol sahalarının oraya gidip oynayanları izmeleye başladım. Çok eğlendikleri yüzlerinden belli oluyordu. Hem eğleniyorlar, hem de birbirlerini yenmek için uğraşıyorlardı. Voleybol oynayanlara tanıdığım var mı diye baktığımda hiç birinin burada olmadığını fark ettim. Buradaki melezlerle sadece en fazla bir iki kere konuşmuşluğum vardı ve onların yanına da hiç gidesim yoktu. Zaten bir sürü arkadaşım vardı fazladan birilerini başıma sarmak istemiyordum. Aklımdaki düşünceleri kafamdan uzaklaştırdım ve tekrar dikkatimi voleybol oynayanlara verdim. Bu sırada arkamdan Amanda'nın geldiğini fark ederek gülümsedim. Geldiğinde konuştuktan sonra o da oynayanlara bakarak '' Bizde mi oynasak?'' diye sordu. Aslında bu iyi fikirdi bende oynamak istiyordum. Ardından gözüm etrafı taradı ve ortdaki boş fileyi görüp gülümsedim. "Aslında iyi fikir, oynayalım." dedim ve filenin olduğu yere doğru ilerlemeye başladık. Yerde duran topu alarak Amanda'ya attım ve karşısına geçtim. "Başla bakalım." diyerek sırıttım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 8:30 am

"Başla bakalım."dedi gülümseyerek. Elimdeki topu inceleme gereği duydum. Topu incelerken dışarıdan nasıl gözüktüğümü biliyordum. komik. Lia bana gülmeye başlayınca '' Ne yani merak ediyor olamaz mıyım?'' dedim sırıtarak. Biraz güldükten sonra parmak pasıyla başladım. Aslında bu konuda Lia ne kadar iyi bilmiyordum. Ama ben pek iyi sayılmazdım. Her hamleme karşılık veriyordu. Her hamleme karşılık veriyordu. '' Bunu saymam ki.'' diye mızıkçılık yapmaya başladım. Sanırım Ares çocuklarının kanında var bu. Abime çekmişim. Bir kaç melez bizi izliyordu. Tanıdık yüzlerdi ancak konuşmuşluğum olmadığı için onları maça çağırmak gibi bir niyetim yoktu. Aslında tam olarak maçta sayılmazdı ya. O sırada karşıdan Jason'un geldiğini gördüm. Ama Lia'ya çaktırmadan oyunu devam ettirdim. Tam topu yakalamak için geri geri giderken Jason'a çarptı. Kahkaha atmaya başladım. Jason gülümsemekle yetinirken Lia'yı kızdırdığımı anlamıştım. '' Töbe ya Zeus.'' deyince kahkaham gittikçe artmıştı. Bu sefer Lia'da gülmeye başlamıştı.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 8:52 am

Yine Amanda yapıcağını yapmıştı. Topu uzağa attı ve bende yakalamak için geriledim. Tam o sırada birine çarptım ve '' Töbe ya Zeus.'' dedim. Of yine aynı kelimeyi kullanıyordum. Bu hep Amanda ve Adriandan bana geçmişti zaten. Amanda'ya kızmadan önce oyunda arkamda durana kızmak için döndüğümde karşımda Jason'u gördüm ve hemen sinirim azaldı. Ardından Jason gülerek bizi izlemek için yan tarafa oturduğunda hızla Amanda'ya dönüp kızgınca baktım. Amanda'nın birden gülmesi durdu ve beni sakinleştirmek istercesine "Tamam Lia, pardon ya." dedi. Ama ben Amanda'ya yapıcağımı biliyordum. Kıkırdayarak topu smaç olarak hızlıca ve direk Amanda'ya attım. Voleybolda çok iyiydim. Kampa gelmeden önce de profesyonel olarak oynuyordum. Şimdi de topa çok yüklenmiştim ve direk Amanda'ya yollamıştım. Topun Amanda'nın koluna çarpmasıyla Amanda'nın "Ah!" demesi bir oldu. Kıkırdamam arttı. Bu ona iyi olmuştu diye düşündüm. Bana bunu yapmayacaktı ve bu benim en hafif verdiğim karşılıktı. Eğer Jason burada olmasaydı yapacaklarımı tahmin bile edemezdi. "Jason'un burada olduğuna dua et." dedim ve güldüm. Jason'a baktığımda onunda güldüğünü gördüm ve ardından Amanda topu yerden alarak bana kızgın bir şekilde baktı ve konuşmaya başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 9:18 am

"Jason'un burada olduğuna dua et." dedi Lia. Bende sinirlenmeye başlıyordum. Ama bunu ona çaktırmamak için çok uğraş vermem gerekecekti. Jason'unda bana güldüğünü görünce topu kafasına attım. '' Çok biliyorsan sahaya alalım seni.'' dedim sırıtarak. Lia'da gülmeye başlamıştı. Sözde voleybol oynuyorduk. Bizi izleyen melezler gülmekten kırılıyordu. Tabi o kadar basit değildi. Bakışlarımdan nasiplerini alınca hemen bakışlarını başka yöne çevirdiler. '' Hayhay.'' dedi Jason. Birde sırıtıyordu. Tabi Lia'nın yanında olduğu için böyleydi. Yoksa o topu geri kafama atacağına emindim. Haliyle Lia'nın yanına geçmişti. Ama ben kendim kaşınmıştım. Lia'yla zaten baş edemezken bir de Jason'u işin içine sokmuştum. Smaç atmaya devam ediyorlardı. Sonra sinirle manşet olarak karşılık verdiğim top gerisin geriye gidince bir de abimin kafasına gelince olanlar oldu.
'' Kızım , insan arkasına bakınır . Abim orda mı kafasına gelir mi diye.'' deyince Hep beraber gülmeye başladık. Abimde benim yanımda yer aldı. Bu sefer gerçek bir maç yapmaya karar verdik. Allahtan abim vardı. Yoksa o smaçlara mağruz kalmaya devam edecektik.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Lia'm ile voleybol.   Lia'm ile voleybol. Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 12:23 am

Adrian da gelince gerçekten voleybol maçı yapmaya karar verdik. Adrian'a attığımız hr topu karşılıyordu. Oyunu baya güzeldi ama bizde baya iyiydik. Jason benim yanımda oyuna katılmıştı ve bu yüzden mutluydum. Amanda'ya baktığımda o da mutluydu. Ne de olsa abisi yanındaydı. Ve bizde artık smaç basmak yerine düzgünce paslarla oynuyorduk. Tabi birbirimize yine sert attığımız oluyordu, her voleybolda olduğu kadar. "Amanda şanslısın Ad geldi. Baya iyi oynuyormuş." dedim Amanda'ya. O da gülerek önce abisine baktı ardından topa vuruken bana laf yetiştirmeye çalıştı. "Tabi kızım abimde iyidir bu oyunlarda. Hem smaçlarınızdan da kurtardı beni." dedi gülerek. Bende evet anlamında başımı salladım ve gelen toplara karşılık vermeye çalıştım. Bir süre oyun böyle devam etti ama artık hepimiz yorulmaya başlamıştık. "Yeter bence bu kadar. Gelin biraz dolaşalım." dedim be Adrian o sırada işinin olduğunu bizimle çok oyalandığını söyleyerek yanımızdan uzaklaştı. Amanda teklifimi kabul etti ve topu orada bırakarak Jason, Amanda ve ben voleybol sahasının olduğuyerden çıkarak kampta dolaşmaya başladık.

RP BİTMİŞTİR!

Lia'm ile voleybol.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Voleybol RP'si ~
» Ace'yle Voleybol
» Voleybol Maçımız
» Voleybol oynuyoruz^^
» Voleybol rp'si^^