Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni kardeşlerim

+25
Zoi Anadyontai
Argon Felix Antony
Kristen Reneé Dawson
Elena Martin
Martin Tudor
Aldrick R. Carter
Mark William Trully
Julia Fackrell
Artius GreyWarden
Marcus L. Stanislaus
Lara Adams
Korael Tydeth Ariavel
Edward J. F. Newgate
Clara Thompson
Adyali Beckett
Ayleyda Laurana Falls
Theodor Aquila
Tiffany Trully
Danniel Hawke
Afrodit.
Edward Kevin Hawke
Cristina Black
Apollon.
Athena
Ange Morgan Lamartine
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Sonraki
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 8:39 am

Sen ne diyorsun kardşim bu buranın en aktif kulubesidir karşında duran kardeşin bir kulüp lideri Ange'i herkez tanır Crist'i tanımayan varsa saçımı keserim Razz .... gider böyle Razz
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 8:57 am

Ben kendi kulübemiz adına söylüyorum Very Happy Kardeşlerim bölümünde en az 10 sayfa olmalı Very Happy Hele hamimiz apollon ise Very Happy
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 2:44 am

Bence de bu bölüm en az 10 sayfa olmalı. Very Happy

Eee, bugün nasılsınız kardeşlerim? Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 3:08 am

İyiyim kardeşim sen nasılsın Very Happy
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 3:09 am

Ben de iyiyim. Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 3:27 am

Size Bir süre önce yazmaya başladığığ ve başka bir sitede yayınlamaya başladığım bir hikayeyi gönderiyorum.. Umarım beğenirsiniz. Bazı esinlenmeler Haricinde PJO kurgusundan farklı.. İsimleride diğer arkadaşlarımın nicklerini kullanarak yapmıştım.. Umarım beğenirsiniz Very Happy

Olimpos'un tanrıları 2000 yıllık barış ve rahatlığın tesiriyle mayışmış neredeyse aslı görevleri olan dünya'nın denetlenmesini bile yapmamaya başlamışlardı..Athena'nın baskılarıda olmasa dünya ile ilgilenmiyor olurdular. Aralarındaki basit kavgalara okadar takılmışlardı ki.. Olimpos tanrıların mekanı değil şölen alanına dönmüştü..

İnsanlar ise her şeyden habersiz normal bir hayat sürüyorlardı.. Lakin 5 kişi hariç Dünya'daki insanların dışında onların bazı şüpheleri vardı.. Dünyada ki olayların birilerinin etkisiyle oluştuğuna inanıyorlardı gelgitler olsun yağmur ve şimşek olsun ölüler olsun.. Ve bu süphelerine çözüm bulmak için toplanmışlardı.. Gizliydiler.. Elbet eğer bulacakları şeyin bundan haberi olsaydı bulmalarına izin vermeyebilirdi.. Hepsi farklı ülkedendiler..

Refractory grubun kurucusuydu ve 65 yaşındaydı.. Ordinaryus profösördü.. Türkiye'den geliyordu..

Orochimaru 58 yaşındaydı ve Amerika'dan geliyordu.. Tarih profösörüydü ve arkeolog'du antik yunan ile ilgili her kazıda ismi geçerdi.. Bir çok şey keşfetmişti..

Kentril 58 yaşındaydı.. İtalya'dan geliyordu.. Baştan beri yunan tanrılarının varlığına fakat onlarıda yöneten gizli ve daha büyük bir güç olduğuna inanıyordu.. Tarih profösörüydü..

Orion 52 yaşındaydı İngiltere'den geliyordu.. Böyle bir buluşun yapılabileceği konusunda kararlıydı ve bunun için gruba katılmıştı.. Tarih profösörüydü ve alanı mitolojiydi..

Gabriell: 56 yaşındaydı.. Yunanistan'dan geliyordu.. Grubun son üyesiydi.. Ve bilgisayar programları konusunda büyük bir bilgiye sahipti.. Ama tarih profösörüydü.. Yaptığı anatomi ve vücut tamamlama programlarıyla tanınıyordu..

İzmirde bir labaratuvar..

Refractory: Sonunda buldum evet bu inanılmaz..

Orochimaru: Hocam biliyorum.. (bunu söylerken zorlanır) Büyük bir bilginiz var saygı duyuyuorum lakin günde 3 kez böyle bağırıyorsunuz..

Refractory: Bu sefer bir hatam yok sevgili dostum.. Gerçekten amacımıza adım adım gidiyorduk ve sonuna vardık.. Uzun yıllarımı araştırmalara harcadım.. Bir çok şey öğrendim gördüm.. Ama böyle bir şeyin olabileceğini aklım almazdı.. Gerçekten doğruymuş.. Bu gördüğün kemik dostum melezlerin kanıtı.. Thesus'un kanıtı.. Bu bir Minotour boynuzu ve kafatasının bir parçası..

(Bulduğu şeyden gururlanmıştı ve gülerek orochimaru'ya bakıyordu)

Orochimaru: Sen neden bahsettiğinin farkındamısın ihtiyar.. Ne dediğinin farkındamısın yahu ! Hey millet sonunda türk çıldırdı..

Orion: Böyle bir şey beklenirdi zaten çok çalışıyordu.. Sonunda bunun olabileceği belliydi..

Kentril: Yapma canım.. Ya haklıysa.. henüz yanıldığını görmedim lakin bu gerçekten inanılmaz olurdu ama imkansız değil.. Biz zaten bu yola çıkarken imkansız kelimesini lugatımızdan silmiştik..

Gabriell: Kentril haklı ama Ref haklı mı bilemem.. Önce dinleyelim derim..

Refractory: Teşekkürler sonunda dinlemeye karar verdiniz.. Öncelikle Kentril'in sözünü tekrar hatırlatıyorum biz bu grubu kurarken imkansızı unutmaya karar vermiştik.. Ne bulduğuma gelince Masada gördüğünüz şet bir boğa boynuzuna be insan kafataslarına benziyor.. Ama maddesel özelliklerini ve DNA ayarlarını tarattığımız zaman kemiklerin çelikten daha sert olduğunu görüyoruz.. Böyle bir boğa yeryüzüne daha gelmedi ve gelmeyecekte.. Ve DNA'sında ise Hem insandan hemde boğa'dan parçalar var.. Lakin kemikler karıştı diyeceksiniz.. Ama Gabriell'in yeni yaptığı program ile bir parça kemikten vucudun tamamını tahminen görebiliyorduk.. İŞTE !!

Önce bir tavuk kemiğini bilgisayara tanıtır ve vücudu göstermesini ister.. Karşılarında hologram şeklinde bir tavuk duruyordur.. Sonra çok eski bir kemik parçasını alır ve bilgisayara taratır.. Ardından karşılarında 5m boyunda bir T-rex gözükmüştür..

Sanırım programın çalıştığını doğruladım.. Şimdi ise yıldızımızı taratalım..

Ref boynuzu ve kemikleri bilgisayara tanıtır.. Ve bir süre sonra karşılarında 3.5m boyunda boğa başlı insan vücutlu iri kıyım bir yaratık bulunmaktadır.. Bu efsanevi Minotour'dur..

Orochimaru: Bu gerçekten inanılmaz..

Yeni bir hikayeye başlıyorum.. Bu hikayeyi ne zamandır planlıyordum.. Umarım beğenirsiniz..

2. Bölüm Tanrıların Habercisi
(Messenger Of Gods Böyle Karizma )

Keşfettiklerini Dünya'ya duyurmamaya karar verdiler.. Çünkü Bir sürü tarihçi işlerinin içine burnunu sokacak itiraz edenler ve kabul edenler oalcak bunlarla uğraşamazlardı.. Tabi bulduklarını kaybetme riskide onları caydırıyordu.. Bir kaç kalıntı daha bulmuşlardı.. Bronzdan mızrak ve kılıç parçaları ve bir küp para.. Ama henüz boynuz kadar değerli bir şey ellerinde yoktu.. Araştırma alanlarını genişlettiler... Önce tüm ege batı akdeniz ve yunanistana yayıldılar.. Her hafta bulduklarını değerlendirmek adına bir gün toplanıyorlardı.. Ama eğer tanrılar var ise bu kadar geniş alana dağılmalarını uyurken bile görebilirlerdi..

Haftalık Toplantı Zamanı..

Refractory: Hoş geldiniz arkadaşlar..

Ardından hafif bir yel ve gürültülü bir ses..

????: Selam olsun Dünyanın en büyük ariflerine..

Kentril: Sende kimsin, Nasıl girdin buraya, Yoksa muhabir misin?

????: Muhabir ha.. Ha Ha Ha! Bir dünyalı saçmalığından başka bir şey değil.. Lakin ben Tanrıların habercisiyim, Ben iki başlı yılan asanın sahibiyim, Ben Hermes'im..

Yüzünde mağrur bir ifade vardı hermes'in.. Fakat hiçbiri etkilenmeden edemedi.. Ama orochimaru farklı düşünüyordu..

Orochimaru: Hadi canım, Ha Ha ! bo gerçekten komik.. Tanrıların habercisiymiş peh bende Zeus'um..

Hermes: ( Işıklar kararır, Hermes'in boyu uzar ve sert gür bir sesle) Beni sakın Dünyalı Hokkabazlarla karıştırma, Buraya Tanrılardan Haber iletmek için geldim, Sakın sizi öldürmek gibi bir vazife de yükleme omuzlarıma.. Acımayacağımı bilesiniz

Orochimaru: Senden mi korkacağım yahu Kolaysa öldür..

Köşeden daha önce görmedikleri bir pelerine sarılmış ve uzun bir adam'ın sesi geldi..

????: Sus evlat.. Yoksa Tost olacaksın..

Hermes: Burada da karşılaştık Poseidon Oğlu.. Savaş Tanrısını yenen adam.. Muhabbet etmek isterdim Lakin buraya başka sebep ler ile geldim.. (Profösörlere Dönerek) Şimdi ölümlü Arifler.. Buraya Olimpos'un efendisi Tanrıların Tanrısı Zeus'un buyruğunu iletmeye geldim.. Buluşlarınız ilgi çekici ve 2000 yıldır olmadığı kadar tehlikeli.. Dünya'ya yaydığınızda ise birçok kişinin inanacağı kadar kesin.. Fakat biz gizli kalmayı tercih ederiz... Sizi zorla durduramayız çünkü bizi yöneten bizden ve sizden daha ulu güçler buna karşı.. Lakin size teklif verebiliriz.. Size ölümsüzlüğü ve sonsuz gençliği veriyoruz.. Karşılığında ise sırlarınızı açıklamamanızı..

(Uzunca süre düşündükten sonra)

Refractory: Hayır istemiyoruz.. Harika bir teklif, Fakat bizim düşüncelerimiz ve planladıklarımız farklı..

Hermes: Ben haberciyim.. Şimdi gitmem gerek size cevap veremem.. Lakin işimizin burada bitmediğini söylemek isterim..

Ardından neredeyse görülmeyecek bir hızla yok olur.. Ardından yine hafif bir yel ve bir ses gelir.. Ariflerimiz bir tanrı ile karşılaşmanın şaşkınlığını üzerlerinden atmışlardı ve Orion konuştu..

Orion: Şimdi size geldik köşede oturan yüzü gözükmeyen vve bizim yarı yaşında görünmene rağmen bize evlat diyene..

Gabriell: Cümleyi çok uzattın çok karıştı..

Orion: Sen sanki farklı konuşuyorsun..

Tam kavgaya tutuşacakken..

????: Hermesten duydunuz zaten çoğunu.. Fakat ben göstermesemde tam 2000 yaşındayım.. Neredeyse tanrılar kadar yaşlıyım sayılır.. En azından Dionysos ve Ares kadar.. Onlar Benden 1000 yaş kadar büyük..

Cümlesi bittikten sonra Pelerinini indi.. Saçları kumral gözleri ise Deniz Mavisiydi.. Uzun boyluydu.. Güçlü bir vücuta sahipmiş gibi duruyordu.. En fazla 20-25 yaşında gibi duruyordu.. Ama o yeşil gözlerinde ''her şeyi gördüm geçirdim'' dermiş gibi bir ışıltı vardı.. Eğer sonsuz gençlik bu ise kaçırdıklarına hepsi pişman olmuştu..

Orochimaru: Bir olimposlu daha.. Bu işi yaptığımız için sanırım sonunda pişman olmayacağız..

????: Ölümsüzlerin Hepsi bir efsanedir.. ve Dünya tarihinde vardır.. Ben hariç.. Ben 1800 yıl önce Olimpos'tan kovuldum.. Ve insanların akıllarında bulunan ve benim ile ilgili efsanelerin tamamının silinmesiydi cezam.. Atılmamın nedeni ise tanrılara kızmam.. Çok bencil yaratıklardır ve kendini beğenmişlikleri hat safhadadır.. Neden durup dururken bunu yaptım.. Nedeni şu Her tanrının bir varisi vardır.. Tanrılar ölmez ama bir süreliğine durdurabilirler.. Kronos'un tartarus'un derinliklerinde hala yaşaması gibi.. Babamın o zamanlar 2 oğlu vardı.. Biri ben diğeri ise triton'du.. Triton benden yaşlıydı ve babamın asıl karısı olan ölüsüz birinden doğmuştu.. Ben ise ölümlü birinin meleziydim.. Ama her zaman bu dikkate alınmaz çünkü varis güçlü olmalıdır.. Triton ile ben bir çok yarışma yaptık.. Neredeyse hepsinde üstünlük kurdum ve yarışmaları kazandım.. Fakat babam yinede onu seçti.. Bende o zaman isyan ettim.. Tanrılar affetmedi... Beni olimpos'tan kovdular.. 1800 yıldır kaçak hayatı sürüyorum ve değersiz bir yarı-tanrıyım hiç bir lakabım bile yoktu taa ki.. 500 yıl öncesine kadar.. Tanrı ares beni buldu ve Düelloda ben onu yendim.. SAvaş Tanrısını yenen kişi olarak lakab kazandım.. Ama hala kaçağım.. Tabi birde size ismimi vermeyi unuttum.. Ben poseidon oğlu Duzah'ım..

Refractory: Buraya hoşgeldiniz Duzah.. Fakat bir ölümsüzün bize neden ihtiyacı olsun ki..

Orion: Umarım bizi savaştırmaz.. Haha! Kemiklerim eskisi gibi değil..

Gabriell: Ben hala turp gibiyim.. Savaşırım tabii ki bu beni senden üstün yapar..

Orion: Bak şimdi ben senin..

Duzah: Sözünü kesiyorum evlat.. Fakat savaştırmayacağım.. Henüz değil..

Orochimaru: Savaşacağız yani..

Duzah: Gücünüzü geri kazandığınızda evet.. Sizi bir süredir izliyorum.. Olimpos karşımızda artık ne onlar bizi istiyor ne de biz onları.. Yani yolculuğumuzun bir safhası bitti bir safhası daha yeni başlıyor.. Artık bizi düşmanları kabul edeceklerdir.. Ama biz onlara daha büyük bir engel oluşturmadıkça haraket etmezler.. Bu nedenle o baş kaldırmayı yapabilmek için bize güç lazım.. Gücü ise 5 tane özel kolye'den alacağız.. Tam 5 kolye her biri dünyanı diğer ucunda.. Hepsinin gardiyanı Canavar liderlerinden.. Bu kolyeler insana ölümsüzlerin gücünü veriyor..

Orion: Harika: Lakin Tanrılar onları bizden önce alabilir..

Duzah: Kolyeler Tanrılardan çok daha ulu bir güce sahiptir.. Bütün tanrıların titanların yaratıkların atası Olan Uranüs tarafından yapılmıştır.. Bir nevi onun gücü bu kolyelere saklanmış..

Gabriell: Ee ne bekliyoruz o zaman..

Kentril: (Sert ve tok bir sesle) Bu okadar kolay değil.. Tanrılar kolyeleri alamazlar ama yollara bizim aşamayacağımız engeller koyabilirler.. Bizim tarafımızda onları yenecek 1 yarı tanrı var onlarda ise bir çok..

Duzah: Zekan yolda işimize yarayacaktır.. Ama Ares'i yendiğimde ondan biraz kan almıştım bir matara kadar.. Tanrıların kanı bir süreliğine size güç verecekltir.. Hız kuvvet ve gençlik ile sınırlıdır bu güçler ve sürelidir.. Her birinize toplamda 72 saat yetecek kadar var.. Kolyelerin hepsini bulacaksak bunu 72 saat içinde yapacağız..

Orochimaru: Haydi çıkalım yola baksana zaman durmuyor..

3. Bölüm DENİZDE ÖLÜM

Yola çıkılmıştı. Henüz bir engelle karşılaşmadıkları için Tanrı kanını kullanmamışlardı.. İlk kolyenin yeri Buzullardaydı.. Deniz yoluyla gidileceği için Duzah ilk burayı seçmişti.. Söylediğine göre Hades’in yer altı geçitleri ile her kıtaya ulaşılabiliyormuş.. Ayrıca Duzah Poseidon oğlu olduğu için deniz üzerinde gücü vardı..

Bir gemide…

Duzah: Antartikaya 76 deniz mili yolumuz kaldı.. Neredeyse karaya çıkacağız..

Orion: Harika, Çünkü ben üşüyorum.. Ne diye ilk buzullara gittik ki..

Gabriell: Sen üşü diye.. Deniz yoluyla gidileceği için.. Kaptanımız Poseidon oğlu olduğu için saatte 300 mil hızla gidiyoruz..

Gabriell bunu söylediğinde herkes ona sanki küfür ediyormuş gibi baktı.. Kimse fark etmemişti bu hızda gittiklerini.. Gabriell’in baştan beri kaptan kamarasında olması fazla şey bilmesini sağlamıştı..

Orion: Neden üşüdüğümü anladım.. Ama sonunda umarım değer.. Seni bir güzel pataklamak istiyorum

Kentril: Bırakın kavga etmeyi.. daha önemli işlerimiz var.. O halde varmamıza 15 dk’den az bir süre kaldı..

Geminin güvertesinde kara bir duman birleşmeye başlar.. Herkesin yüzü o tarafa döner.. Duzah’ın yüzünde karışık bir ifade vardır.. Duman iyice katılaştı birleşti ve birleşti.. Taa ki beyaz tenli siyah saçlı biri orada belirene kadar.. Herkes korkuyordu ve olayın seyrini anlamamışlardı.. Ref birkaç kez konuşmaya çalıştı ama olmadı.. Sonunda ;

Duzah: Hades’in oğlu phalanax.. Tanrıların belası gemime hoş geldiniz.. ( Alaycı bir sesle) Görüyorum ki sonunda cehennem yolculuğunu da öğrenmişsin..

Phalanax: Amcamın Oğlu He he.. Cehennem yolculuğu 2000 senede öğrenilen bir tekniktir.. Öğrenmişken seni ziyaret etmezsem olmaz hele ki sen çağırmışsan..

Duzah: (Sinirlenerek) Gelde ziyaret et bakalım.. Benimle Deniz’in ortasında savaşacak kadar cesaretin var o halde..

Phalanax: Fazlası var.. Ardından Stigya demirinden uzun bir kılıcı kınından çıkardı.. Kılıç karanlık ve korku yüklü.. Boşluk kadar siyahtı..

Duzah: Yeni oyuncağın harika.. Sanırım hades’in kendi kılıcını yürütmüşsün.. Senin gibileride az bulunur canım..

Ardından oda kendi kılıçlarını sırtından çıkardı.. Kılıçlar Phalanax’ın kılıçları kadar uzun değildi ama iki taneydiler.. Kılıçlar mavi çelik renginde safirlerle süslenmiş insana deniz’i andıran bir kılıçtı.. Heybette ise Phalanax’ınkilerle ile yarışırlardı..

Phalanax: Eh.. Seninkilerde fena sayılmaz.. Babamdan yürttüğüm şeylere gelince sakın kimseye söyleme.. Ha ha !.

Phalanax lafını bitirdikten sonra kılıcını indirerek duzah’a doğru koşmaya başlar.. Tam yanına geldiğinde kılıcını sertçe kaldırıp ardından sağa doğru vurur.. Duzah kılıcıyla saldırıyı engeller.. Ardından diğer kılcıyla Phalanax’ın göğsüne doğru hamle yapar.. Phalanax hafif sağa kayarak saldırıdan kurtulur ve Kılıcıyla Duzah’ın bacaklarına doğru vurur.. Duzah iki kılıcıyla beraber saldırıyı önlemeyi başarır.. İleri doğru dönerek Phalanax’ın sırtına tekme atar ardından kılıcını saplar..

Phalanax önce acıyla bağırır ama karanlık bir duman olarak dağılır.. Duzah’ın kılıcı boşta sallanır.. Phalanax Duzah’ın hemen ardında belirir ve kılıcıyla hızlıca onu kıstırır.

Duzah: Kesinlikle yeni tekniğin karizma..

Phalanax: Beğenmene sevindim.. Bizim yıldırım çocuk için yaptım..

Duzah: Tam bir başbelasısın.. Lakabının hakkını veriyorsun..

Phalanax: Sağol..

Phalanax kılıcı hala Duzah’ın sırtına doğru tutuyordur.. Duzah en gözde küfürlerinden birini savurduktan sonra kılıçlarını elinde sıkıca kavrar denize odaklanır ve sertçe havada sallar.. Kılıçlarını vurduğu yönden büyük bir dalga kabarır ve Phalanax’a iki yönden sertçe dalga gelir.. Phalanax’ın gözleri tedirginlikle açılır.. Ardından kılıcını indirir yumruklarını birbirine vurarak karanlık bir kalkan oluşturur.. Dalgalar kalkana çarpar ama zarar vermez.. Eğer kalkan olmasaydı Phalanax Deniz tostu olmuştu.. Duzah Phalanax’ın kılıç kıstırmasından kurtulur..

Phalanax: Seni pislik..

Duzah: Beğenmene sevindim..

Phalanax: Pekala o zaman daha yeni başlıyoruz..

Phalanax karanlık kılıcın elinde keskin tarafı güverteye dönecek şekilde çevirir.. Ve bağırarak güverteye kılıcı saplar.. Sapladığı yer çatlar.. Çatlak açılmaya başlar.. Duzah’ın yüzü titrer ve kılıçlarını birbirine vurarak korkmuyorum der gibi bir bakış atar.. Phalanax’ın sert yüzünde korkunç bir gülümseme belirir.. Ve kılıcını iyice derine sokar.. Çatlak daha da genişler.. Çatlağın içinden ölü askerler çıkmaya başlar.. Birkaç Romalı lejyoner ve kalkanlarından Spartalı olduğu anlaşılan toplam 15 tane asker çıkar ve Duzah’a doğru yürümeye başlar..

DuzaH: Bu Hades’in kendine özel tekniği.. Oğullarıda olsalar bu tekniği ondan izinsiz kullanamazsın.. Sana da izin vereceğini hiç zannetmiyorum.. Çünkü bütün tanrılar seni gördüğü an öldürecek kadar kızgın..

Phalanax: İzin aldığımı kim söyledi.. Hem sen meşgulsün.. Savaşmaya devam et..

15 savaşçı birden DuzaH’a doğru yürüyordu.. Duzah ölümsüzdü.. Bu nedenle yüzünde ilk defa ölüm korkusu belirmişti.. Tanrı Ares’le dövüşürken dahi bu kadar tedirgin olmamıştı…Phalanax’ta daha eski daha kadim bir güç vardı.. Son gördüğünden beri büyük bir güç artışı vardı onda.. Hem cehennem yolculuğunu öğrenip ölülere söz geçirmesi garipti bu iki tekniği öğrenmek bir yarı-tanrının 4000 yılını alırdı.. DuzaH düşüncelerini kafasından attı uğraşması gereken önemli şeyler vardı.. Biraz güç kullanmanın zamanı gelmişti. Denize odaklandı.. Gücünün kaynağı denizdi.. Deniz emirlerine itaat etmeye başlayınca Çok büyük bir dalga oluşturdu ve ölüleri güverteden temizledi bu arada herkes su altında kalmıştı ama gücüyle ne profesörler ıslanmıştı nede kendisi.. Phalanax dumana dönüşerek kurtulabilmişti dalganın etkisinden ama ıslanmaktan kurtulamamıştı.. Duzah son yaptığı dalgadan dolayı nefes nefese doğruldu.

Phalanax: Sonunda gücünü ortaya çıkardın eski dostum..

Duzah: (nefes nefese) Daha yeni öğrendim.. Beni yoruyor bu nedenle..
Gülerek birbirlerine sarıldılar.. Hal hatırdan sonra muhabbete başladılar.. Profesörler olan bitene anlam verememişti..

Phalanax: Ölümlüleri fazla korkuttuk..

Duzah: Sorma, Nasıl gidiyor, Sanırım yeni bir şeyler öğrenmişsin.. Tabii ki sihirli bir şeyin yardımıyla.. Yoksa onu buldun mu?

Phalanax: Evet Uranüs’ün bileklikleri bende..( Pelerinini sıyırdı ve koyu yeşil renkte iki tane bileklik vardı kollarında..)

Duzah: Desene Uranüs’ün sırları gün yüzüne yavaş yavaş çıkıyor..

Phalanax: Beni buraya seni pataklamam için mi çağırdın..?

Duzah: (sinirlenerek) Seni şimdi-

Kentril: (bir şey fark etmiş gibi) Seni yardım için çağırdı.. Lakin Hem yardım istemekten.. Hemde küçük dövüşünüzdeki üstünlüğünde nefret ediyor..

Duzah: Şimdi senide döveceğim.. Ama ne yazık ki doğru..

Phalanax: Yıldırımcı çocuğumu öldüreceğiz.. Haha oley..

Duzah: Hayır. Uranüs’ün kolyelerini alacağız..

Etrafa birden sessizlik yayıldı… Sessizliği bozan yine Phalanax oldu..

Phalanax: Onları Buldun mu.. Bu inanılmaz.. Onları bir çok yarı-tanrı ve tanrı aradı ama hiç biri bulamadı..

Duzah: Evet buldum.. Toplam 5 tane kolye var.. Neden 5 kolye olduğunu bilmiyorum.. Ama Uranüs’ün bütün tanrıların atası eminimki gelecekle ilgilide bir bildiği vardır.. (kehanetleri kastederek)

Phalanax: Sakın bana bunları 5 ölümlüye vereceğini söyleme..

Duzah: O kolyeleri sadece ölümlüler takabilir.. Kanında tanrı kanı olan hiç kimse.. Uranüs’ün kolyeleri yaptıkları arasındaki en güçlü parçalar.. Eğer bir tanrı veya melez bir istisna dışında bu gücü kullanırsa kanı ateşe döner ve onu cayır cayır yakar.. Ve bu gemideki 5 kişi 6 milyar insan içindeki en uygun kişiler..

Phalanax: Tabi oda doğru.. Ama daha işe yarayıp yaramadıklarını bile bilmiyoruz.. Hem de zeus bunları bir tehdit olarak görecektir..

Duzah: Tanrıları kızdırmayı seviyorsun zannediyordum..

Phalanax: Ha, evet bayılırım..

Duzah: Eee gelecekmisin..

Phalanax: Başarı şansı düşük, Ölüm riski çok yüksek daha ne duruyoruz ki..

Orochimaru: Evet yani sonunda.. Hem artık yola devam edebilirmiyiz.. Eminim siz zamandan tedirgin olmuyorsunuz ama buradaki herhangi biri kalp krizinden ölebilir..

Orochimarunun sözüne hep beraber kahkalarla güldüler.. Maceraları ve tehlikeler yeni başlıyordu.. Ölümlüler tehlikeleri bilseydi eminim hiç biri kabul etmezdi..
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:03 am

Yeni kardeşim gelmiş ve benim haberim yok :S lanet sınavlar!!!

Bu arada hoşgeldin Yon. Very Happy

Rp'ni de şimdi okuyacağım yazmaktan kendimi alamadım da Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:16 am

Sınavlara hep beraber lanet okuyalım Very Happy Lanet olsun sınavlara.

Serbest bir rp umarım beğenirsiniz. Hikayede bir çok yeni meleze ihtiyacım var. İsimlerini kullanmam beni büyük dertten kurtarır tabi isterseniz Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:18 am

Hey gerçekten etkileyici Smile devamını yazacaksın değil mi??
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:19 am

Hey benim ismimi kullan Very Happy çoo..k iyi bi kıız oliyim Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:26 am

İsimlere ihtiyacım var. Hikayede tam olarak hangi mevki istediğinide söylersen ona göre bir şeyler ayarlayabilirim. Ama sen koy dersen Ben seni Duzah'ın kız arkadaşı yaparım Very Happy Böyle birine ihtiyacım var. Ama şöylede diyebilirsin. Apollon'un kızı güneş ışınlarının ve güzelliğin tanrıçası olmuş halde de koyabilirim mesela Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:27 am

sen bilirsin Tanrı falan bana göre değil Very Happy Duzah iyi Smile Sirius görmesin Razz
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:30 am

Yani sen öyle istiyorsan benim için hava hoş Very Happy Bir daha ki bölümde Very Happy İlk canavar kralla savaşırken geleceksin. Pegasusun Lissa'nın üzerinde Very Happy Apollon Kızı olmak istersin sanırım Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:42 am

elbette Razz hevesle bekliyorum çabuk yaz Razz
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:52 am

Hey kardeşim çok meleze ihtiyacım var dedin ya Razz Bende olabilirmiyim onların içinde Razz
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:57 am

evet sende benim kardeşim olursun yine Razz olmaz mı??
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 6:59 am

Olurrrr sorun yok Razz Kardeşim Beni bunun ikizi yap ama ben tanrı oliyim Razz şaka şaka Yaw baak benim aklımda mükemmel bir proje var ben Apollonun oğlu olacam ama Tanrı oğlu olacam Razz Ne süper olur haaa Razz
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:06 am

Very Happy Yazma isteği uyandırıyosunuz insanın içinde Very Happy İkiz olmak istedğine eminmisin..? Biraz daha güçleriniz konusunda bilgilendirirseniz 4. bölümün kurgusunu kafamda bitirmiş olurum Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:09 am

bunun mu??Benim adım Ange şekerim Razz

ve lütfen Kev'in tipi skande keynes'e benzesin Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:09 am

dur Kev ben anlatıcam!!
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:11 am

Bak şimdi Kev ve biz ikiz olalım aynı Apollon ve Artemis gibi işte.Güneşin ışığını alabiliyorız ısısını alabiliyoruz ve bazen çok güç kullanırsak ondan parçalar koparabiliyoruz olur mu??Ekliyeceğin bişi var mı Kev??
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:14 am

6. sayfayı onurlandırmak adına 4. bölümü bu akşam yazmaya çalışlacağım umarım bitirebilirim. akşam 10'a kadar bitiremezsem gece çalışırım biraz onuda yapamazsam en geç yarın Very Happy Kev dende bir yorum aldıktan hemen sonra başlıyorum yazmaya Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:19 am

Kev'i bekleme giremezse bugün ben çatlarım meraktan Razz
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:27 am

Very Happy Bu kadar heyecanlanacak bir şey yok ben daha acemi bile sayılmam Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:30 am

olsun ben meraklıyımdır hem heyecanlı oluyor böle Very Happy Bak Kev'in gireceği yok sen başla en iyisi Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:34 am

Neyse ben başlayım en iyisi Very Happy 1-2 saat sürüyor genelde bölümü yazmam Very Happy
Aslında ben Athena'dan hikaye bölümü talep etmiştim ama kabul etmemişti bende kardeşlerime okuturum Very Happy Birde bulabilirsen benim için hikayemde rol almak isteyecek bir kaç melez bulabilirmisin Very Happy İzin almadan isimlerini kullanamam Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:37 am

bak nedicem bizim kulübede bir başlık açabilirsin.Orda bölümleri falan koyarsın
işte...Ben de bir kaç kişiye sorayım Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:39 am

Güzel fikir Very Happy Ama çok önemli bir şey unuttum Very Happy Hikayeye başlık koymadım ki Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:41 am

Bulursun sen Melezlerin Savaşı gibisinden bişi olabilir işte Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Yeni kardeşlerim   Yeni kardeşlerim - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:57 am

Yon Satı da ekle bu arada biz onunla çok iyi dost olacağız Wink büyük ihtimlle yine kuzen oluruz birbirimize kuzen faln diyelim işte yda farketmez Very Happy

Yeni kardeşlerim
7 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni Kardeşlerim(Görev 2)
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
» Elveda kardeşlerim!
» Merhaba Kardeşlerim :)