Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübem ve Kardeşlerim

YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Kulübem ve Kardeşlerim Empty
MesajKonu: Kulübem ve Kardeşlerim   Kulübem ve Kardeşlerim Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 10:18 pm

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Hestia Kulübesi.
Katılacaklar: Ben

Melez Kampı'ndaydım. Yani hiç bilmediğim bir yerdeydim. Bana kulübemi tarif ettiler. Tek başıma gitmek istediğimden onların gelmesini istemedim. Kulübelerin olduğu yere yürürken bir yere oturmuş bir kız gördüm. Kız sarışın, mavi gözlüydü. Benim ona baktığımı görünce konuşma ihtiyacı duydum.

"Selam ben yeni geldim. Adım Calvin, Hestia'nın oğluyum."

"Merhaba bende Tiff, Apollon kızıyım. Kampa hoş geldin."

"Hoş bulduk. Ben kulübemi bulamadım da acaba bana yerini gösterebilir misin?"

Tiff seve seve kabul etti. Hem yürüyor hem de sohbet ediyorduk. Tiff bana kamptan ve kardeşlerimden bahsetti. Artık kulübeme varmıştık. Tiff, beni yalnız bırakıp gitti. Kulübenin önünde tek başıma kalmıştım. Kulübem gerçekten de çok güzeldi. Üzerinde ateş motivleri vardı. İçerisini de merak ettiğim için kapıyı tıktıklayıp içeri girdim. Koltuğa oturmuş 2 kişi vardı. Anlaşılan bunlar benim kardeşlerimdi.

"Merhaba ben yeni kardeşiniz Calvin."

"Kulübene hoş geldin. Ben kardeşin Jason. Bu da kız kardeşin Ramona."

"Hoş buldum."

Kardeşlerim bana yatacağım yeri gösterdi ve dinlenmemi söylediler. Ceketimi çıkarıp yatağın üzerine attım. Hiç eşyam olmadığı için yerleştirmek için vakit kaybetmeden yatağıma yattım ve uyudum.

Kulübem ve Kardeşlerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübem,Kulübem Güzel Kulübem!
» Kulübem için alışveriş yapacak-tım
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
» Merhaba Kardeşlerim.