Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübem için alışveriş yapacak-tım

YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Kulübem için alışveriş yapacak-tım Empty
MesajKonu: Kulübem için alışveriş yapacak-tım   Kulübem için alışveriş yapacak-tım Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 12:31 am

Bu gün boştum ve ortalıkta dolaşmaktan bıkmıştım. Ben de yanıma bütün paramı alıp kamp marketine yöneldim. Belki kulübeme bir şeyler alabilirdim, denetleme için hazırlık. Aslında temizliğimi bitirmiştim ama kulübeyi süslemek o kadar da kötü olmazdı. Kamp marketine girdiğimde içerdeki şeylere bakan bir kaç melez vardı. Ben de göz attım. Gerçekten de burada bir sürü şey vardı. Parfümler, giysiler, küçük süsler hatta mumlar bile. Afrodit çocukları için burası bir cennet, dedim kendi kendime ve beni ilgilendiren bölüme doğru gittim. Burada paspaslar, tablolar ve küçük biblolar vardı. Ah, hepsi de ne kadar şirinlerdi!
Tatlı bibloları incelerken, yanımda birini hissettim. Bu sanırım Ares kulübesinden Yorina'ydı. Onu pek görmemiştim ama biraz duymuştum.

''Merhaba.'' dedim bütün iyi niyetimle. Kız ise sadece ters ters baktı.

''Ahh, şey.. Yori-''

''Leonie.'' dedi bana dönüp.

''Ah, tamam öyle olsun.'' dedim Leonie'ye. Bir sorunu varmış gibiydi.

''Bir sorunun mu var?'' diye sordum hala rafları inceleyen kıza. Hayır diyecek oldu ama sonra vazgeçmiş gibi ''Evet'' dedi.

Ben bir şey diyemeden devam etti.

''Mia'nın aynasını kırdım ve o görmeden yenisini koymam gerek.'' dedi üzüntüyle.

''Nasıl bir şeydi?'' diye sordum. Bu arada aynalar ve makyaj malzemelerinin olduğu yere doğru ilerlemiştim.

''Çok güzel, siyah kenarlı bir aynaydı. Bir el aynası.'' Başımı salladım ve aramaya koyuldum. Artık her rafa bakıp arkasındakileri incelemekten bıkmıştım ama sonunda bir tane el aynası gözüme ilişti.

''Bunun gibi birşey miydi Leonie?'' diye sordum.

Onun resmen gözleri parlamıştı.

''Evet, evet bunun aynısıydı.'' dedi sevinçle.

Sonra hemen onu kapıp kasaya gitti. Ben de yorgunlukla sandalyeme çöktüm. Biraz sonra Leonie elinde aynayla geri döndü. Bir de paket vardı yanında.

''Al bunu, sana hediyem. Yardım ettiğin için saol.'' dedi ve hızlıca aynayı eski yerine koymaya gitti.

Ben de iç çekip ayağı kalktım ve kulübeme doğru yürüdüm. Bu arada kulübe için alışveriş yapamadığımı fark ettim. En azından birine yardımcı olmuştum ve mutluydum.
Birden aklıma elimdeki paket geldi. Kağıdı hemen açtım. İçinde küçük bir bahçivan biblosu vardı. Gülümseyerek içimden Leonie'ye teşekkür ettim.

Kulübem için alışveriş yapacak-tım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş İçin Alışveriş
» Kulübem,Kulübem Güzel Kulübem!
» Alışveriş ve Ben
» Alışveriş.
» Alışveriş.