Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leonie'yi ziyaret ediyorum!

2 posters
YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Leonie'yi ziyaret ediyorum! Empty
MesajKonu: Leonie'yi ziyaret ediyorum!   Leonie'yi ziyaret ediyorum! Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 11:22 pm

Sabah, her zamanki kıyafetlerimi giydim ve Ares kulübesine doğru yola çıktım.Leonie gelmem için ısrar etmişti.Bir Ares kızı olmasına rağmen anlaşabiliyorduk.Fakat bazen çok gıcık olabiliyordu.O yüzden kötü gününe denk gelmemek için içimden dua ediyordum.Kapıya yaklaştım.Açıktı.İçeri girdim.İçeriden biri çıktı ve yanımdan geçip gitti.Kafamı uzatıp içeri baktım.Biraz dağınıktı.Leonie ranzanın alt kısmında oturup defterine bir şeyler karalıyordu.En sonunda sinirlendi ve kağıdı defterden çekip aldı ve bir kağıt yığınının üstüne attı.Yanmıştım.Burada olduğumu belirtmeye çalıştım.En sonunda öksürdüm:

"Ihm.." Tepki vermesini bekliyordum.Şansımı tekrar denemeye karar verdim:

"Leonie??" En sonunda başını kaldırdı ve bana baktı.

"Ay!Ben de seni bekliyordum!Bir kılıç resmi çizmeye çalışıyorum ama bir türlü mükemmel olmuyor!"Bunu söylerken kağıt yığınını gösteriyordu.Kağıt yığınının yanına gittim ve bir tanesini açtım.Kesinlikle gölgelemesine kadar çok güzeldi.

"Bence hepsi çok güzel!Kendine haksızlık ediyorsun!"dedim.O sırada içeri Leo'nun kardeşlerinden biri girdi.
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

MesajKonu: Geri: Leonie'yi ziyaret ediyorum!   Leonie'yi ziyaret ediyorum! Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 12:10 am

Dün yemekten önce Ay'ı bizim kulübeye davet etmiştim.Ama sabah pek de iyi gitmemişti.Bir rüya görmüştüm.Aslında daha çok babamla ilgiliydi ve bir kılıç. Bir kiklop bunu babam için yapmıştı ona sunuyordu kılıç çok havalıydı ve ben de bunun resmini çizip belki de bunu kendime de yaptırabilirdim.Saat 7'den beri bununla uğraşıyordum.Yatağımın dibinde buruşturulmuş kağıt yığını vardı.Bir tane daha kağıdı buruşturup attım ve o sırada
bir kızın bana seslendiğini duydum.Ay odanın ne kadar dağınık olduğunu farketmişti.Yığını göstererek"Ay!Ben de seni bekliyordum!Bir kılıç resmi çizmeye çalışıyorum ama bir türlü mükemmel olmuyor!"diye haykırdım.O benim aksime gayet sakin bir şekilde yerden bir kağıt açtı ve "Bence hepsi çok güzel!Kendine haksızlık ediyorsun!"dedi.Aslında haklıydı resimlerimi pek beğenmezdim.O sırada yan taraftan Mia geldi; galiba o da beni duymuştu ve beni azarlayacaktı.Mia'ya baktık.Mia ''Hey ne oluyor burada?''dedi.
''Hiç.Ben sadece Ay'le konuşuyordum da Hermes kulübesinden.Gerçi sen bunu bilirsin.''dedim.
''Hı?hıhı biliyorum.Neyse ben kahvaltıya gidiyorum.Siz de geliyor musunuz?''
Hayır anlamında başımızı salladık.''Siz bilirsiniz''diye omuz silkti ve gitti.Tamamen gittiğinden emin olunca şaşkın şaşkın ''Kızmadı''diye mırıldandım.Ay ise gülmekle yetindi.''Ee? nerden çıktı bu kılıç fikri?''ona rüyamı anlatıca gözleri faltaşı gibi açıldı. ''Vay canına süpermiş!''dedi.
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Leonie'yi ziyaret ediyorum!   Leonie'yi ziyaret ediyorum! Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 12:26 am

Bana rüyasını anlatmıştı.Babası ve bir kılıç ile ilgiliydi.Gözlerimi onun gözlerine dikerek konuştum:

"Bunun bir anlamı olmalı Leo!!"Heyecanlı bir şekilde konuşuyordum.Oysa biraz umutsuzdu.

"Daha resmini bile çizemiyorum!Eğer bir anlamı varsa bile ne yapabiliriz ki?"

"Onu bulabiliriz!!"dedim.Bunu söyledikten sonra Leo gözlerini devirdi.

"Biliyorsun ki tanrılar bize ipuçları bırakır.Bize düşen onları bulmak.Belki baban da sana onu bir nedenden dolayı bırakmıştır!"dedim.

"Saçmalama!Nereden bulacağız yatağın altından mı?"dedi.

"Çok iyi bir fikir!!"dedim.

"Sen delisin!"Yatağın altında bir sandık duruyordu.

"Bu sandığı niye buraya koydun ki?Görüş alanımı kapatıyor!"

"Sandık mı?"İşte o zaman kafamda bir ampul parladı.Sandığı çekip aldım.İçini açtım.İçinde Leo'nun küçüklüğünden fotoğraflar ve bir de kılıç resmi duruyordu.

"İşte aradığım mükemmellikteki resim bu!!"diye bağırdı.Artık Ares çocukları kulübeye dolmaya başlamıştı.Leo'ya göz kırptım.Kılıç Resmini cebine soktu ben de oradan ayrıldım ve kulübeme doğru hızla koştum.

RP bitmiştir

Leonie'yi ziyaret ediyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir arkadaşı ziyaret ediyorum
» Arkadaşımı ziyaret ediyorum
» Arkadaşımı ziyaret ediyorum..
» Kuzenimi Ziyaret Ediyorum
» Yemin Ediyorum.