Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermes çocukları ve zavallı market.

+2
Isabella Andie
Aleda Beth Hwang
6 posters
YazarMesaj
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Hermes çocukları ve zavallı market. Empty
MesajKonu: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:32 am

Kulübemizde, yataklarımızda tam anlamıyla birer patates çuvalı gibi yatıyorduk. Bütün kardeşlerim molalarda buraya gelip dinlenmeyi seviyorlardı ama artık buda canımızı sıkmaya başlamıştı. İçimdeki çocuğu durduramıyordum. Acilen yaramazlık yapmalıydım. Tam karşımda uyuklayan Coco'ya yerden alıp minik bir plastik top fırlattım. Kafasını kaldırayım derken ranzanın tavanına çarptı ve bana pis bir bakış attı ama ona aldırmadım. Yavaşça herkese göz gezdirdim. Sunyuri yanımda, kampa yine gizlice soktuğumuz ufak oyun konsollarından biriyle oyalanıyordu. Tom ve Luke nereden bulduklarını bilmediğim bir pinpon topunu birbirlerine atıyorlardı. Ayleyda ise kendi kendine defterine minik karikatürler çiziktiriyordu. Hızla yatağımdan kalktım.
"Tanrılar aşkına sıkılmadınız mı? Yeter artık hadi kalkın markete gidiyoruz!"
Bunu derdemez herkesin yüzünde şeytani bir gülümseme oluştu.
"Ben de bunu bekliyordum! İşte bu ya! İşte bu!" dedim. Ben de gülümsememe engel olamıyordum. Herkes yerinden toparlanmaya başladı. Arkama dönüp en yeni kardeşimiz Sunyuri'ye göz kırptım. Oysa buna hazır değilim der gibi bakıyordu bana. Yanına gittim ve kolumu omzuna attım. Oraya girdikten sonra dna'sının harekete geçeceğini biliyordum. Ayleyda'ya dönüp baktım ama bize bakmadı. Sanırım yine gelmeyecekti.
Kulübeden belirli aralıklarla çıktık. Bizden şüphelenmemeliydiler. Hoş, 'şüphelenmemek' ve 'Hermes çocukları' pek de yanyana gelecek gibi türden kelimeler değildir. Herkes farklı yerlerden markete ulaşacaktı. Sonrasındaysa marketi yağmalayacaktık işte. Market dediğimizde kocaman bir alışveriş merkezi büyüklüğündeydi. Bizim için kolay olmayacaktı ama eğlenecektik...
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

MesajKonu: Geri: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:56 am

Kulübede ufak oyun konsollarından biriyle oynuyordum.Sonra Aly'nin sesi duyuldu"Tanrılar aşkına sıkılmadınız mı? Yeter artık hadi kalkın markete gidiyoruz!"dedi.Bunun ne demek olduğunu anladım,markete gidip bir şeyler çalacaktık."Ben de bunu bekliyordum! İşte bu ya! İşte bu!" dedi Aly.Sonra bana göz kırptı ama ben kendimi tam olarak hazır hissetmiyordum ama Aly gelip kolunu omzuma atınca birden hazır olup olmamak önemli değil diye düşündüm.

Kamp marketine girdik,gerçekten büyüktü.Aly hepimize baktı ve"Hadi başlayalım"dedi ona bakıp gülümsedim.Sonra"Çok eğleneceğiz değil mi?"dedim o da evet anlamında başını salladı.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:33 am

Kulübede eğlenceli bir akşamın ardından uykuya dalmıştım.Birden yüzüme çarpan küçük lastik topun her bir maddesini yüzümde hissettim''Hönk''kafamı kaldırayım derken ranzanın tavanına çarptım.Pis bir bakış attım ama beni takmadı.Hala kafamın ağrısıyla pençeleşirken buzdolabına doğru koştum."Tanrılar aşkına sıkılmadınız mı? Yeter artık hadi kalkın markete gidiyoruz!" diye haykırdı.Eminim ki 10 metre ileriki kulübe bile duymuştu haykırışını.Markette ne işi olduğunu anlamıştım az çok.Yüzümde istemeden şeytani bir bakış oluştu."Ben de bunu bekliyordum! İşte bu ya! İşte bu!" gerçekten neşeli bir kardeşti Aly ama bazende sinirimi bozabiliyordu.Zar zor kabul ettirmişti bize.Toparlanıp kulübeden belli aralıklarla çıktık.''Market'te ne yapacağız Aly''gözlerimi kırpıştırarak sordum.Marketin çok büyük bir yer olduğunu biliyordum.''Eğleneceğiz.Markete gidince haklı olduğuma inanacaksın''gülümsedi.''Peki''diye karşılık verdim.Hızlıca ilerliyorduk.Aly görmeden Sun'a ne yapacağız anlamında el kol hareketleri yaptım.O da bana karşılık verdi.Aly'nin işleriyle yola çıkıyorduk.Ama eğlenmemize bağlı bu söylediklerimi geri alabilirim çünkü Aly eğlenmesini bilen bir kızdı buna emindim.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:34 am

Kulübeye yeni girmiştim ve sadece Luke vardı.Şaşkın bir ifadeyle ona baktım ve :

-Millet nerede diye sordum bu sırada yorgunluktan yatağıma çöktüm.
-Marketi dağıtmaya karar verdik bende birazdan çıkacaktım istersen birlikte çıkabiliriz.O kadar yorgundum ki canım hiçbir şey yapmak istemiyordu ama yine de içimdeki çocuğu yada şeytanı durduramıyordum.

-Olur hadi gidelim dedim gülümseyerek.Ve birlikte kulübeden çıktık.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 8:04 am

Kulübeye yaklaştığımda Amy'yi ve Luke'u gördüm. Seslendim:
_Hey nereye, diye sordum. Amy sırıtıp marketi işaret etti. Ben de:
_Bir kaç dakika sonra gelirim, dedim. İçeri girdiğimde bir tek Aleyda vardı. Gelip gelmeyeceğini sordum. O da:
_Hayır, hiç keyfim yok?
_Zaten keyfin hiçbir zaman yok.
_Sen öyle san.
_Hadi ama gel.
_Hayır.
_En azından izlemeye gel.
_Öffff tamam seninle inatlaşılmaz zaten.
Daha sonra kulübeden çıktık.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hermes çocukları ve zavallı market.   Hermes çocukları ve zavallı market. Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 3:55 am

Kulübeye girdiğimde sıkıntıdan patlayarak kendimi yatağıma bıraktım. Kulübede yalnızca Luke vardı. Şaşkınlıkla etrafa bakınıp “Diğerleri nerede?”dedim. Esneyip “Marketi yağmalamaya gittiler.”dedi. O anda melezlik iç güdülerim sağolsun içimde yaramazlık yapma isteği belirdi. Sırıtarak yataktan kalkıp “Bende bir gidip bakayım bare. Sende orda uyuşuk uyuşuk yat tamam mı?”dedim. O daha bir şey diyemeden kulübeden çıktım.

Hermes çocukları ve zavallı market.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Hermes çocukları mı hırsızlık yapar?
» Zavallı Kahin
» Zeus'un çocukları
» Hades Çocukları :)
» Merhaba Hephaistos Çocukları!