Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!

2 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Empty
MesajKonu: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 3:57 am

Stell'in yüzündeki büyük yaranın sorumlusu olmak içimi çok acıtıyordu. Ömrü boyunca öyle bir iz taşımasına izin veremezdim, birşeyler yapmam gerekiyordu. Tabii ki kampa geldikten sonra Stell'in peşinden ben de pegasusum Sherry ile birlikte Olimpos'un yolunu tuttum. Empire State Binası'na gün aşırı geliyordum ama bu sefer işimi gizlilikle yapmam gerekecekti.

Güvenlik görevlisi Frank beni görünce tam ağzını açacaktı ki, masadan üzerine uzanıp yakasına yapıştım ve şöyle fısıldadım:

"Dinle beni dostum, buraya geldiğimden Stell'in haberi olmamalı yoksa seni kılıcımdan geçirir, cehennem tazılarına yem yaparım!"

Evet, gayet yeterli bir tehditti, aceleyle bana anahtar verdi ve ağzını büzüp anahtarı fırlatıyormuş gibi çocukça bir işaret yaptı. Asansöre bindim ve 600. kata ulaşana kadar bu kostümümle az kişinin beni görmesi için dua ettim: başımda siyah bir şapka vardı, siyah güneş gözlükleri takıyordum, beni ele vermesinler diye saçlarımı toplamıştım, kıyafetim de baştan aşağı simsiyahtı. Evet, Frank bile beni görür görmez tanıdığına göre, pek işe yaradıklarını söyleyemezdim.

Aceleyle konsey salonuna gittim ve hafifçe kapıyı araladım. Tam düşündüğüm gibi tüm Tanrı ve Tanrıçalar tahtlarına oturmuş, ortalarında hararetle konuşan Stell'i dinlemekteydi. Afrodit'in beni fark etmesi için odanın içerisine pahalı parfüm fıslattım. Alıcıları anında bunu fark etti ve kokunun geldiği yana yöneldi, ona elimle gelmesini işaret ettim. Bana,

"Sen ne cürretle beni ayağına çağırırsın?" der gibi bir bakış attı ama sonra el mahkum kalkıp bana doğru yürümeye başladı, sonuçta işin aslını bilmediği için beni kurtarıcısı olarak görüyordu. Çok şanslıydım, Stell Afrodit'in kalktığını görmemişti.

Yanıma gelince kibarca Tanrıça'nın önünde eğildim ve selam verdim.

"Merhaba Tanrıça Afrodit. Yardımınıza ihtiyacım var efendim." dedim en kibar ses tonumla.

Bana yürümemizi işaret etti ve Olimpos sokaklarında gezinmeye başladık.

"Olimpos'a bu kılıkta geldiğine göre konu acil olmalı Lucy, anlat bakalım." dedi.

"Stell'in yüzündeki yarayı görmüşsünüzdür, ona ben sebep oldum ve çok üzgünüm. Sizden o izi geçirmenizi isteyecektim."

"Peki, neden sana böyle bir iyilik yapacakmışım? Hadi Rose olsan neyse, aşk meseleleriyle beni eğlendirdiği için ona bir kıyak geçebilirdim ama, senin bir özelliğin yok."

Sağolun yahu...

"Ben öyle düşünmüyorum Tanrıça'm. Hatırlarsanız geçen sene-"

"Hayır, hatırlamıyorum." dedi ve arkasını dönüp uzaklaşmaya başladı.

Ben de onun peşinden gidip konuşup duruyordum...

"Bakın bu gerçekten çok önemli, Stell'i o yara izinden kurtarmam gerekiyor ve bana sadece Güzellik Tanrıçası yardımcı olabilir. Lütfen Tanrıça Afrodit, sizden ufacık bir iyilik istiyorum sadece! Karşılığında ne isterseniz yaparım..."

Son sözlerim üzerine Tanrıça durdu ve tekrar bana döndü.

"Ne istersem mi?" diye sordu. Eh, söz ağızdan çıkmıştı bir kere.

"Evet efendim."

"Kamptaki üzüm bağlarını biliyorsundur, tarlalardalar. Bana onlardan alıp getirmeni istiyorum."

"Ama Tanrıça'm bizim oraya girmemiz ya-"

"Zaten sana güzellikle git al diyen olmadı, bana onlardan getirmeni istiyorum çünkü bir aşk iksirinde kullanacağım. Dionysos'tan istedim ama vermedi, onun kutsal sembolü olduğu için de zorla alamıyorum."

Yani eğer doğru anladıysam Tanrıça benden Eğlence ve Şarap Tanrısı'nın üzümlerinden çalmamı istiyordu!

"Tamam, kabul. Ama siz de bana üzümleri getirdiğim zaman Stell'in suratını düzelteceğinize dair Styks Nehri üzerine yemin edeceksiniz." dedim otoriterce.

"Bu ne saygısızlık!" diye bağırdı.

"Üzgünüm Tanrıça'm ama Olimpos'tan çok kişiyle anlaşma yaptım ve bu yeminin gerekliliğini biliyorum."

"Tamam Athena kızı, istediğin gibi olsun. Styks Neyri üzerine yemin ediyorum, üzümleri getirdiğin zaman arkadaşının yüzünü düzelteceğim."

İşte bu kadar!

"Teşekkürler Tanrıça Afrodit!" diyerek önünde eğildim ve yanından ayrıldım.

Kampa Stell'den önce varmam ve tarlalara nasıl girebileceğimle ilgili araştırma yapmam gerekiyordu... Uykusuz geçecek bir gece daha beni bekliyordu.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:02 am

(Aynı gün içinde görevini tamamladıktan sonra Lucy, yanında Stell ile birlikte Olimpos'a geri döner.)

"Selam Frank." dedim güvenlik görevlisine.

Geçen gelişimde söylediğim tehditi hala unutmamış olacak, derhal bize anahtar verip masanın arkasına saklandı. Stell ile birbirimize bakıp sırıttık. Hemen asansöre binip 600. kata çıktık, asansörden inip hızla konsey salonuna yöneldik.

Kapıyı çalmaya gerek duymadan açtım ve içeri girdim. Stell de hemen arkamdan geliyordu. Sanırım bu sefer bir toplantı anına denk gelmiştik, tüm Tanrılar tahtlarında oturuyordu -annem de dahil-. Hızla Zeus'un karşısında eğildim, sonra Tanrıça Afrodit'e yöneldim ve elimdeki çantayı ona uzattım.

Dionysos'un da burada olduğunu bildiğimden, üzümlerle alakalı birşey söylememeye dikkat ettim.

"Tanrıça Afrodit, işte benden istediğiniz şeyleri size getirdim, şimdi lütfen arkadaşımın suratındaki yarayı geçirin."

Kafasını salladı ve çantayı aldı, sonra onun yok olmasını sağladı. Sanırsınız içinde üzüm değil de külçe külçe altın var! Sonra Stell'e yaklaşmasını işaret etti, elini arkadaşımın yüzünün üzerinden geçirdi ve işte: artık orada korkunç bir yara izi yoktu! Hem, Nemea Aslanı'nın oluşturduğu yara da arada kaynamıştı.

Mutlulukla Stell'e baktım, o da eliyle dokunup yarasını kontrol etti. Sonra, Tanrı Hermes'in sesini işittik.

"Afrodit ile işiniz bittiyse, artık gidin kızlar. Toplantımızı böldünüz."

Hermes'e doğru döndüm ve Tanrıça Hera'ya da bir bakış atarak şöyle söyledim:

"Üzgünüz, Tanrı Hermes. Hemen çıkıyoruz. Zaten... yapmamız gereken başka bir görev de var."

Sonra gülümseyerek konsey salonundan çıktık, sıradaki durağımız yeraltıydı!

(Rpout: Stell, eklemek istediğin birşey varsa yaz sen Wink )
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:11 am

bende yazmıştım ya tüh Smile
bu görevi devam ettirmek istersen ona yaz, istemezsen ben onu sileyim ve Hadesli olana geçelim Lucy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:15 am

Fark etmez ama istersen ikisini de böyle bırakalım silme, çeşit olsun ahahaha Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:18 am

tamam ben görevi asphodel de başlatıyorum o zaman Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!   Afrodit'in Ocağına Düşüyorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:20 am

Anlaştık Very Happy

Afrodit'in Ocağına Düşüyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afroditin melez çağrısı...
» Afroditin özel görevi...
» Afroditin Hediyesi Gorev-13/14
» Afroditin özel görevi\Cristina Black,Arthur Dragomir