Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alışveriş...Alışveriş

2 posters
YazarMesaj
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Alışveriş...Alışveriş Empty
MesajKonu: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 11:37 pm

Bugün Afrodit'in ısrarlarına dayanamadım ve onun alışverişe çıkma isteğini kabul ettim. Alışverişi nerede yapacağımızı sorduğumda ise aldığım cevap beni çok şaşırtmıştı: ''New York.''

İnsanların arasında dolanmaktan hoşlanmıyordum. Nedenini bilmiyordum ama onlarda beni rahatsız eden bir şey vardı. Herneyse işte, New York'da alışverişe çıktık. Birçok yeri gezikdikten sonra birsürü eşya aldı. Onun yüzüne baktığımda bununla yetinmeyeceğini anladım. Benim alışverişe gitmekten sıkıldığımdan haberdardı ve bunu bazen sadece beni sinir etmek için yaptığını düşünüyordum. Nedense her girdiğimiz mağazadan elimiz dolu çıkıyorduk. Giderek yorulmaya başlıyordum ve sonunda yakınmadan duramadım.

-Canım gerçekten bu kadar çok elbiseye gerçekten ihtiyacın var mı? Bana göre her halinle güzelsin ve bu elbiselere ihtiyacın yok.

Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 4:08 am

Sıkılıyordu ama umrumda değildi,savaşa gitmesin diye ne şaklabanlık yapabilirim diye düşünüyordum.Ona yaklaşıp yanağından öptüm:
"Aama tatlımm daha dolaşalım yaa otur otur sıkılıyorum"dedim en nazlı sesimle.
"Ama..."decekken
"Başaka fikrin varsa yada planın olur ama yoksa alışveriş.."dedim
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 4:14 am

Bana başka bir planım olup olmadığını sormuştu. Tabiki bir planım vardı. Böyle bir soru sorabileceğini tahmin etmiştim.

-Tabiki bir planım var canım. Alışveriş gerçekten sıkıcı. Zaten savaşamayacak haldeyim. Onu merak etme. Biraz gezelim istiyorum. Zaten havalar soğuk. Alışveriş yerine ufak bir kafeye gidip kahve, çay, sıcak çikolata felan içebiliriz ya da bir sinemaya gidebiliriz. Tabi yine de sen bilirsin.

Onun asıl amacının alışveriş yapmak olmadığı belliydi zaten. Beni oyalayıp yanında tutarak savaşmamı engellemeye çalışıyordu. Şunu bilmeliydi ki zaten savaşamayacak durumdaydım. Uzun süre de savaşabileceğimi sanmıyordum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 4:17 am

Gülümsedim sıcak çikolata iyi olurdu
"Tamam o zaman hadi çıkalım ama şunları ne yapıcaz yahu?" dedim Elimde 20 peket eşya vardı ve sepetteydi.Gülümsedi..
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 4:23 am

Gülümsedim, bunlar hiç sorun değildi.

-Sen onları ver canım. Ben hallederim, dedim ve paketleri elinden alıp bir arasokağa girdim. Sonra onları Olimpos'daki eve gönderip geri döndüm.

-Tamam canım onları hallettim. Hadi gidelim, ama öyle büyük bir yere değil. Küçük ve sakin bir yere gitsek daha iyi olur.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:24 am

Kuytularda insanların kafe olarak tanımladığı yere girdik.Herkes bana bakıyordu.Ben alışkındım insani bakışlara kıskançlık,hayranlık,hayret....Aama ares değildi ve kıskanıyordu beni.Aslında çok normaldi evrenin en güzel kadını içeideydi anormal olan bendim.İnsan bakışlarını yararak bir yere oturduk.Garson tatlı bir çocuktu.Eğlenmek istiyordum.
"Ne istersiniz hanımefendi?.."dedi Ares bir anda ayağa kalkıcak gibi oldu.Çocuk korktu.
"Pardon beyfendi hatamı bağışlayın"dedi üzülmüştüm.En cazip ve tatlı sesimle:
"Tatlım bize iki sıcak çikolata lütfen birazda tarçınlı kurabiye.."dedim çocuk gözlerini ayıramadı ve geri geri giderken arkadaki masaya çarptı.Gülümsedim ve göz kırptım.Komikti.Arese baktığımda kıskanmıştı.Sinirlendirmek çok hoşuma gidiyordu.Kıskançlığı beni hep güldürüyordu.Gülümsedim ve yanağından öptüm.
"Tatlımmm.."dedim.Bu sefer en muhteşem sesimle..
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:56 am

Yine beni sinirlendiriyordu. İyiki ufak bir kafeye gelmiştik de çok fazla insan yoktu etrafta. İnsanların onu izlediğini fark ediyordum ama beni görünce başka yöne bakıyormuş gibi yapmaya çalışıyorlardı. Neyse ben nelere katlanmıştım, bu yanında bir hiçti. Yanağımdan öpmesi biraz da olsa beni sakinleştirmişti. Çocuk çikolatayı getirdiğinde, çocuğu korkuttuğım için bir de insanların bunu yaptıklarını bildiğimden dolayı elimi cebime attım ve bir yirmilik çıkartıp çocuğa uzattım. Onu elimden almaya korktu sanırım ama ben olabildiğimce kibar oldum ve:

-Al. dedim. Çocuk bunu duyunca elimden parayı aldı ve hemen uzaklaştı.

Bu sırada dışarıdan bakanları fark ettim. Yoldan geçen herkes en azından bir kez dönüp bu yöne bakıyordu, beni rahatsız ediyordu. Hangi akla dayanarak geldik ki zaten buraya? Neyse bunların hepsini bir kenara bıraktım ve Afrodit'e bakmaya başladım. Dışarı bakarak çikolatasını içiyordu. Gerçekten çok güzeldi. Sonra benim ona baktığımı fark edince bana döndü...
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:06 am

Bana baktığını fark edince ona baktım ve gülümsedim.O bunu hak ediyordu.Ama acaba beni gerçekten güzel olduğum için mi yoksa aşık olduğu için mi istiyordu..
“Aşkım bir soru soracağım.Beni neden seçtin olimposta tanrıçadan perilerden bol bir şey yok sadece güzellik için mi yoksa başka nedenleri var mı merak ediyorum.”dedim
Merakla cevap bekledim. Çünkü malum bir sürü melezi vardı.Acaba o kadınlarıda bu kadar çok sevmişmiydi….
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:46 am

“Aşkım bir soru soracağım.Beni neden seçtin olimposta tanrıçadan perilerden bol bir şey yok sadece güzellik için mi yoksa başka nedenleri var mı merak ediyorum.”

Bu soruyu bana mı soruyordu? Galiba bana karşı olan güveni sarsılmıştı. Onu nasıl inandırabilirdim?

''Canım, seni seçmemin güzelliğinin dışında bir sebebi daha var. Diğer tanrıçalar arasında da güzel olanlar var ama onların birçoğu kibirli, aşırı kibirli. Sen ise bana göre hiç de kibirli ve kendini beğenmiş değilsin. Bu iki şey bir araya gelince aşık olmamak elde değil.''

Bu sözlerimi duyunca hafif düşünceliyken birden rahatladı.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:31 am

Tamam bunlar güzeldi ama kibirli biri olsam beni sevmiyecekmiydi..Neyse onu sıkmamak için sorma gereği bile duymadım.
"Tatlım olimposa geri dönsek burada sıklımaya başladım hem belki tatlı melezlerimizden gelen vardır"dedim ve onu koluma takarak dışarı çıktık...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Alışveriş...Alışveriş   Alışveriş...Alışveriş Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:57 am

Olimpos'a dönme isteğini kabul ettim ve yavaş yavaş dışarı çıkıp kimsenin olmadığı bir yere geldik. Ben son bir kez etrafı kolaçan edip kimsenin bizi izlemediğinden emin olduktan sonra Olimpos'a geri döndük.

RP BİTMİŞTİR

Alışveriş...Alışveriş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alışveriş.
» Alışveriş.
» Alışveriş ve Ben
» Alışveriş.
» Sadece Alışveriş.